Marki

Fiskars Sekator Kowadełkowy PowerGear L77 do gałęzi dźwigniowy duży
  • Fiskars Sekator Kowadełkowy PowerGear L77 do gałęzi dźwigniowy duży
  • Fiskars Sekator Kowadełkowy PowerGear L77 do gałęzi dźwigniowy duży

Fiskars Sekator Kowadełkowy PowerGear L77 do gałęzi dźwigniowy duży

219,99 zł
Brutto

Fiskars Sekator Kowadełkowy przeznaczony jest do ucinania suchych i twardych gałęzi. Produkt marki Fiskars będzie przydatny w ogrodzie przy przycinaniu krzewów i niewielkich drzewek. Jest solidny, lekki oraz komfortowy w trzymaniu.

EAN: 6411501125804
Ilość
W magazynie

Fiskars Sekator Kowadełkowy PowerGear L77 do gałęzi dźwigniowy duży Sekator dwuręczny Fiskars pozwala na cięcie gałęzi o grubości do 50 mm. Innowacyjny mechanizm PowerGear™ zwiększa siłę cięcia i redukuje wysiłek fizyczny podczas pracy. Technologia PowerStep™ pozwala ciąć gałęzie w 1, 2 lub 3 nieforsownych krokach, w zależności od grubości gałęzi. Narzędzie wykonane z trwałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, co uczyniło je lekkim, a jednocześnie wytrzymałym. Ostrze tnące pokryte jest powłoką PTFE, która zmniejsza tarcie i chroni przed korozją. Mechanizm przekładni EasyCut 3x wspomaga trzykrotnie siłę cięcia. Pomarańczowe uchwyty z tworzywa SoftGrip'" gwarantują pewny uchwyt. Sekatory kowadełkowe  przeznaczone są do cięcia suchych i twardych gałęzi.

  • Długość 70cm
  • Waga 1046g
  • Średnica cięcia do 50mm

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć