Marki

Agrecol 0,75l Biohumus nawóz organiczno- mineralny do roślin zielonych
  • Agrecol 0,75l Biohumus nawóz organiczno- mineralny do roślin zielonych

Agrecol 0,75l Biohumus nawóz organiczno- mineralny do roślin zielonych

6,99 zł
Brutto

Organiczno - mineralny nawóz wyprodukowany z myślą o nawożeniu wszelkich roślin zielonych i tych niekwitnących, ale posiadających ozdobne liście. Podstawą produkcji tego nawozu jest wermikompost, czyli produkt uboczny hodowli dżdżownic kalifornijskich.

EAN: 5902341000556
Ilość
W magazynie

Agrecol 0,75l Biohumus nawóz organiczno- mineralny do roślin zielonych, wyprodukowany na bazie produktu ubocznego hodowli dżdżownic z dodatkiem naturalnych związków próchniczych. Dodatkowo został wzbogacony składnikami mineralnym, m.in. azotem, niezbędnymi do prawidłowego rozwoju roślin. Przeznaczony jest do nawożenia wszelkich roślin zielonych uprawianych w domu, na tarasie, na balkonie i w ogrodzie.  Jego skład i proporcje zapewniają nawożenie, bez ryzyka przedawkowania.

Stosowanie:

  • rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 35 ml nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.
  • rośliny ozdobne uprawiane w ogrodach: 35 ml nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku kwietnia do końca sierpnia.

Opakowanie 0,75l.

1455

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć