Marki

Biopon 15szt. Pałeczki nawozowe XXL do domowych roślin kwitnących
  • Biopon 15szt. Pałeczki nawozowe XXL do domowych roślin kwitnących

Biopon 15szt. Pałeczki nawozowe XXL do roślin kwitnących na 5 miesięcy

4,39 zł
Brutto

Pałeczki nawozowe XXL Biopon to długo działający nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do zasilania wszystkich roślin domowych kwitnących. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom prawidłowy wzrost.

EAN: 5904517106604
Ilość
W magazynie

Biopon 15szt. Pałeczki nawozowe XXL do roślin kwitnących na 5 miesięcy. Wieloskładnikoy nawóz z mikroelementami. Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędne  składniki  pokarmowe.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za  procesy  kwitnienia.

Nawóz w formie pałeczek jest bardzo wygodnym sposobem na nawożenie roślin. Wystarczy umieścić je głęboko w podłożu, a składniki odżywcze będą stopniowo uwalnianie i pobierane przez korzenie za każdym razem, gdy podlejemy krzew czy kwiat. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku, gdy nie możemy często przygotować wodnych nawozów lub wyjeżdżamy na dłużej.

Nawóz działa długo, bo aż około 5 miesięcy. Rozmiar XXL oznacza że jedna pałeczka wystarcza na dużą doniczkę. Opakowanie  daje możliwość wielokrotnego, wygodnego wyciągania kolejnych pałeczek

Stosowanie:

- 0,5 pałeczki na donicę do 13cm

- 1 pałeczka na donicę od 14 do 18cm

- 2 pałeczki na donicę od 19 do 24cm

- 3 pałeczki na donicę od 25 do 30cm

Jedna pałeczka pokrywa zapotrzebowanie dużej rośliny aż do 5 miesięcy.

AZOT 9%, FOSFOR 11%, POTAS 15% (2) z mikroelementami

Opakowaniu 15szt.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć