Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 607 elementów
 • 1,39 zł 1,76 zł -21% W sklepie

  Plastikowa doniczka, kwadratowa, różne rozmiary i kolory. Z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących. W komplecie posiada podstawek. Ciekawa kolorystyka.

  1,39 zł 1,76 zł -21%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 1,29 zł 1,63 zł -21% W sklepie

  Plastikowa doniczka, okrągła, różne rozmiary i kolory. Z przeznaczeniem do roślin domowych zielonych jak i kwitnących. W komplecie posiada podstawek. Ciekawa kolorystyka.

  1,29 zł 1,63 zł -21%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Skrzynka balkonowa Venus 30 Wymiary: 15x30cm Materiał: plastik Dostępne kolory: jasny brąz (terakota) ciemny brąz biały  zielony W sklepie dostępne również podstawki pod skrzynki balkonowe Venus oraz dopasowane do nich uchwyty balkonowe.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 1,69 zł W sklepie

  Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) i wynosi 24h. Używać na zewnątrz i w przeznaczonych do tego lampionach.

  1,69 zł
  W sklepie
 • 2,29 zł W sklepie

  Duża donica okrągła produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.  

  2,29 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł 2,65 zł -25% W sklepie

  Pałeczki Biopon do roślin kwitnących to łatwo przyswajalny wieloskładnikowy nawóz mineralny z mikroelementami. Stymuluje  rośliny  do  wytwarzania  pąków  kwiatowych  i  sprawia,  że intensywnie   kwitną. Zawarte w nawozie żelazo oraz fosfor i potas powodują, że rośliny wytwarzają dużo pąków kwiatowych i w efekcie pięknie kwitną.

  1,99 zł 2,65 zł -25%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 0,46 zł 0,79 zł -42% W sklepie

  Tradycyjna postać rozwijanej taśmy pokrytej klejem. Receptura kleju zapewnia skuteczność lepu w różnej temperaturze i wilgotności przez bardzo długi czas.

  0,46 zł 0,79 zł -42%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 2,29 zł W sklepie

  Rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej zakończone ściągaczem. Mocne, powlekane powłoką lateksu. Zapewniają doskonałe czucie trzymanego przedmiotu i dobrą manualność.

  2,29 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł 2,45 zł -19% W sklepie

  Pałeczki nawozowe przeznaczone do pielęgnacji wszystkich kwiatów domowych zawiera  kompletny  zestaw  składników  odżywczych  niezbędnych  do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Odpowiednia dawka potasu zapewnia piękne  wybarwienie  kwiatów ,  fosfor  wspomaga prawidłowy wzrost korzeni.

  1,99 zł 2,45 zł -19%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  SKRZYNKA BALKONOWA BEGONIA 60cm ARTGOS. Skrzynki balkonowe z tworzyw sztucznych  mają szereg zalet - są trwałe, lekkie i wygodne w użyciu. W plastikowych donicach na balkonie doskonale wyglądają begonie lub iglaki.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Profesjonalny nawóz w 100% rozpuszczalny w wodzie, przeznaczony do nawożenia doglebowego i dolistnego wszystkich roślin ogrodowych, włącznie z trawnikami, krzewami i drzewami oraz do kwiatów.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Kuweta do wysiewu nasion i transportu roślin. Wyprodukowana z tworzywa o wieloletniej trwałości. Odporne na warunki atmosferyczne, są wytrzymałe i wzmocnione kołnierzem.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Floran krystaliczny nawóz całkowicie rozpuszczalny w wodzie. Opracowany specjalnie do nawożenia wszystkich odmian pelargonii. Stosowanie nawozu pobudza pelargonie do ciągłego kwitnienia.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Zastosowanie tego nawozu wzmaga rozwój kwiatów borówki, stymuluje proces dojrzewania, poprawia ich smak i wybarwienie.  Owoce uprawiane na takich nawozach są zdrowe i dorodne. Guano, czyli odchody ptaków morskich, jest jednym z takich nawozów.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 3,39 zł W sklepie

  Podstawka pod doniczkę drewnopodobną, dostępna w kolorach: biały, zielony, brązowy oraz terakota.

  3,39 zł
  W sklepie
 • 5,99 zł W sklepie

  Sprawdzony, specjalistyczny, całkowicie rozpuszczalny nawóz do pelargonii oraz innych roślin kwitnących: niecierpków, fuksji, begonii, hibiskusów, sundaville i innych. Zbilansowany, optymalny skład oraz zawarte mikroelementy zapewniają prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie nawożonych roślin.

  5,99 zł
  W sklepie
 • 2,79 zł W sklepie

  VENUS PODSTAWKA POD SKRZYNKĘ BALKONOWĄ 50 CM. Odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu można ją zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, np. na balkonie lub tarasie.

  2,79 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Regulowany uchwyt doniczkowy jest obowiązkowym wyposażaniem posiadacza balkonu. Jest to produkt uniwersalny, z łatwością można dopasować niemal każdą doniczkę. Uchwyt wykonany jest z blachy 2mm i wzmocniony specjalnym przetłoczeniem. Rozmiary produktu: Wysokość: 15 cm Szerokość: 21 cm Głębokość: 2 cm Waga brutto: 0,2 kg

  3,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł 2,65 zł -25% W sklepie

  Pałeczki nawozowe do roślin zielonych to skoncentrowany nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami, który zapewni roślin odpowiednie warunki rozwoju. Jest łatwo przyswajalny i zasila rośliny przez trzy miesiące.

  1,99 zł 2,65 zł -25%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 1,35 zł W sklepie

  Przemysłowa okrągła doniczka produkcyjna przeznaczona do uprawy roślin. Specjalne dno doniczki zapewnia odprowadzenie nadmiaru wody. Doniczka jest wykonana z materiału gwarantującego wielokrotne wykorzystanie doniczki.  

  1,35 zł
  W sklepie
 • 2,19 zł W sklepie

  Uchwyty do skrzynek balkonowych. Plastikowe, o regulowanej szerokości ramienia do zawieszania, maksymalnie 10cm.

  2,19 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł 7,52 zł -7% W sklepie
  1 Recenzje

  Brykiet drzewny 2kg ekologiczny to wysokiej jakości produkt, przeznaczony jest do grillowania. Wyprodukowany z najwyższej jakości ekologicznego drzewa puszczy białowieskiej. Stosowanie tego brykietu ułatwia łatwe rozpalenie grilla, a także utrzymanie przez długi czas jego żaru. Ekologiczne grillowanie nie wpływa na smak i jakość potraw.

  6,99 zł 7,52 zł -7%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Skrzynka balkonowa Venus 50 Wymiary: 15x50cm Materiał: plastik Dostępne kolory: jasny brąz (terakota) ciemny brąz biały  zielony W sklepie dostępne również podstawki pod skrzynki balkonowe Venus oraz dopasowane do nich uchwyty balkonowe.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 31,95 zł W sklepie
  4 Recenzje

  Roundup (czyt. Randap) 360SL Plus na chwasty występuje jako koncentrat do sporządzania roztworu wodnego. Jest stosowany dolistnie, przeznaczony do zwalczania perzu i innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych , jednorocznych i wieloletnich.

  31,95 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 24 z 607 elementów