Marki

SUPER KORA OGRODOWA 80L Z DRZEW LIŚCIASTYCH OLCHOWA
  • SUPER KORA OGRODOWA 80L Z DRZEW LIŚCIASTYCH OLCHOWA
  • SUPER KORA OGRODOWA 80L Z DRZEW LIŚCIASTYCH OLCHOWA

SUPER KORA OGRODOWA 80L Z DRZEW LIŚCIASTYCH OLCHOWA

26,99 zł
Brutto

Super Kora Ogrodowa olchowa cieszy się uznaniem profesjonalistów zajmujących się  projektowaniem ogrodów jak i ich kompletnym wykonaniem. Zachwycający efekt końcowy zadbanego ogrodu dzięki naszej korze będzie cieszył przez długi czas.

EAN: 5905279553002
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Kora jest niezbędna do utrzymania wilgotności w glebie, zapobiega też nadmiernemu wzrostowi chwastów, jednocześnie nie zwiększając zakwaszenia gleby - jej odczyn zawiera się pomiędzy 7,0 – 7,5 pH. Może być stosowana pod wszystkie rośliny liściaste oraz iglaste do ochrony i izolacji roślin przed mrozami.

    Aby uzyskać możliwie najskuteczniejszy efekt należy, w przypadku wykonania ściółkowania, rozsypać na powierzchni gleby w okresie wiosenno-jesiennym warstwę grubości od 5 do 8 cm. Następnie wyrównać i ewentualnie przywałować. W przypadku pozostałych zabiegów można wymieszać z wierzchnią warstwą gleby macierzystej.

    Kora olchowa charakteryzuje się większymi walorami dekoracyjnymi niż kora sosnowa. Jest również zdecydowanie trwalsza i wolniej ulega rozkładowi, utrzymując swe właściwości przez długi czas.

Opakowanie 80l.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć