Marki

Biopon Brokuł 8g nasiona na kiełki
  • Biopon Brokuł 8g nasiona na kiełki

Biopon Brokuł 8g nasiona na kiełki

2,89 zł
Brutto

Biopon Brokuł 8g nasiona na kiełki są bogatym źródłem witamin A, C, E, H oraz K, a także witamin z grupy B. Przypisuje się tym kiełkom właściwości wspomagające leczenie wielu schorzeń. Regulują one poziom ciśnienia krwi oraz wspomagają profilaktykę udaru mózgu.

EAN: 5904517202993
Ilość
W magazynie

Biopon Brokuł 8g nasiona na kiełki. W kiełkach brokuła znajduje się wiele cennych związków. Chroni dodatkowo przed promieniowaniem UV. Najważniejszym z nich to sulfofan - silny antyoksydant. Sulfofan jest silnym przecwiutleniaczem. Antyoksydant ten  jest szczególnie pomocny w leczeniu nowotworów płuc, piersi, prostaty i pęcherza oraz nowotworów związanych z układem pokarmowym.

KIEŁKI BROKUŁÓW charakteryzują się pikantnym smakiem. Doskonale smakują w sałatkach i surówkach, w towarzystwie drobiu oraz ryb. Można je stosować jako dodatek do kanapek, sosu majonezowego i jogurtowego.

Wartości odżywcze kiełków brokuła to m.in.  dużo białka, witaminy A, C, E, K i B, minerały (np.: selen, cynk oraz wapń), koenzym Q10, luteina oraz cenny błonnik.

Gramatura: 8g.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć