Znasz się na branży ogrodniczej?

Słowa azofoska, getox, dolomit, perlit, hydrożel, roundup, miedzian, decis, keramzyt, saletra, mocznik czy kurzak nie mają przed Tobą tajemnic?

Jeśli tak, to dołącz do nas!

Poszukujemy pracownika do prężnie rozwijającej się firmy branży ogrodniczej - BIATOM.pl Hurtownia i Sklep Ogrodniczy w Białymstoku.

Opis stanowiska:
- sprzedaż bezpośrednia oraz B2B,
- aktywne pozyskanie i obsługa pozyskanych klientów,
- rozwój nowego działu

Oczekiwania:
- bardzo mile widziana wiedza związana z branżą ogrodniczą
- wysoka kultura osobista
- gotowość do pracy (w wymiarze minimum 6h dziennie)
- dobra organizacja pracy
- wdrażanie kampanii promocyjnych
- dobra znajomości obsługi komputera
- współpraca przy obsłudze mediów społecznościowych
- pasja do ogrodnictwa

Oferujemy:
- praca w sklepie ogrodniczym w Białymstoku przy ulicy Plażowej 91 (przy Chortenie)
- możliwość wdrażania własnych pomysłów
- wsparcie merytoryczne w obrębie informacji o produktach
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez szkolenia i kursy

Prosimy o wysyłanie CV na adres: biatom24@gmail.com z dopiskiem "PRACA"

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Fanpage: https://www.facebook.com/BIATOMpl/
www: www.biatom.pl