Marki

Bros Koro Derma 350g Maść ogrodnicza chroni przed patogenami i grzybami
  • Bros Koro Derma 350g Maść ogrodnicza chroni przed patogenami i grzybami

Bros Koro Derma 350g Maść ogrodnicza pasta grzybobójcza do drzew

12,99 zł
Brutto

Bros Koro Derma 350g Maść ogrodnicza pasta grzybobójcza do drzew, przeznaczona jest do zabezpieczenia ran drzew i krzewów, powstałych w wyniku uszkodzeń mechanicznych, szczepień, otarć, szkód wyrządzonych przez zwierzęta czy też pęknięć pod wpływem mrozu. Uniemożliwia wnikanie chorób w uszkodzone części drzew i krzewów.

EAN: 5904517004047
Ilość
W magazynie

Bros Koro Derma 350g Maść ogrodnicza chroni przed patogenami i grzybami. Preparat zabezpiecza uszkodzone miejsca przed infekcjami wywołanymi patogenami i grzybami. Tworzy trwałą i elastyczną powłokę odporną na działanie czynników atmosferycznych. Maść ogrodniczą należy używać w przypadku każdego uszkodzenia. Warto ją również zastosować bezpośrednio tuż po przycięciu roślin. Koro-Derma chroni także przed wysychaniem oraz przyspiesza gojenie i zabliźnianie się ran. Jest niezmywalna i odporna na działanie czynników atmosferycznych. Pozostaje na roślinie aż do czasu całkowitego wyleczenia. Zawiera ona bowiem mieszankę wosku, kalafonii i organicznych rozpuszczalników, które są bogate w substancje regeneracyjne i odżywcze. Stosować można ją przez cały rok.

Przed jej nałożeniem należy dokładnie wyczyścić ranę i wyrównać jej brzegi, dzięki temu działanie maści będzie bardziej efektywne. Wykorzystując pędzelek, preparat należy równomiernie rozprowadzić na całej powierzchni rany. Maść ogrodnicza powinna zaschnąć godzinę po rozsmarowaniu, tworząc elastyczną i trwałą powłokę. Warunki, które mogą utrudniać prawidłowe zaschnięcie maści to deszcz i mróz.

Opakowanie 350g.

Środki ochrony roślin mogą nabywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Dokonanie zakupu jest równoznaczne z oświadczeniem o pełnoletności i akceptacją regulaminu sklepu. Dokonanie zakupu środków ochrony roślin dla użytkowników profesjonalnych jest równoznaczne z oświadczeniem o posiadanych uprawnieniach do ich stosowania, określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin. Opis oraz zdjęcia na stronie ma charakter informacyjny, informujemy iż może nie zawsze być aktualny i ulec zmianie. Rejestracje środków ulegają częstym zmianom (aktualizacją),  aby uniknąć nieporozumień, najlepiej przed zakupem zapoznaj się ze szczegółami rejestracji danego preparatu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć