Producenci

Nowe produkty

BIOPON - Lista produktów producenta:

na stronę
Pokazuje 49 - 72 z 162 elementów
 • 26,99 zł W sklepie

  Dekoracyjna starannie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych oraz w ogrodach. Zaletą mieszanki jest duża odporność na mrozy, co pozwala użytkownikowi cieszyć się pięknym wyglądem trawnika przez cały rok.

  26,99 zł
  W sklepie
 • 48,99 zł W sklepie

  Starannie dobrana mieszanka traw gazonowych przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych oraz w ogrodach.

  48,99 zł
  W sklepie
 • 109,99 zł W sklepie

  Starannie dobrana mieszanka ozdobna dekoracyjna gazonowa przeznaczona do zakładania dekoracyjnych trawników na terenach przydomowych oraz w ogrodach.

  109,99 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Mieszanka rekreacyjna przeznaczona do zakładania trawników na terenach rekreacyjnych takich jak place zabaw i intensywnie użytkowanych części ogrodów przydomowych.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 25,99 zł W sklepie

  Mieszanka gazonowa przeznaczona do zakładania trawników na terenach rekreacyjnych takich jak place zabaw i intensywnie użytkowanych części ogrodów przydomowych.

  25,99 zł
  W sklepie
 • 109,99 zł W sklepie

  Mieszanka traw przeznaczona do zakładania trawników na terenach rekreacyjnych takich jak place zabaw i intensywnie użytkowanych części ogrodów przydomowych.

  109,99 zł
  W sklepie
 • 5,49 zł W sklepie

  Nawóz mineralny przeznaczony do większości roślin uprawianych w pojemnikach i donicach. Zawarta w nim formuła składników mineralnych aktywuje rośliny do zrównoważonego wzrostu.

  5,49 zł
  W sklepie
 • 39,98 zł 47,04 zł -15% W sklepie

  Nawóz uniwersalny Biopon przeznaczony jest do zasilana wszystkich gatunków roślin ogrodowych. Można nim zasilać drzewa i krzewy liściaste i iglaste, drzewa i krzewy owocowe, rośliny ozdobne, warzywa i trawniki wieloletnie jak również nowo założone.

  39,98 zł 47,04 zł -15%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz mineralny do begonii, którego odpowiednio zbilansowany skład zapewnia   intensywny   wzrost   roślin.   Obecność   fosforu   przedłuża   okres kwitnienia  i  stymuluje  powstawanie  pąków  kwiatowych.  

  6,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Eliksir Duo jest preparatem o podwójnym działaniu. Aplikator jest dwuczęściowy, gdzie w jednej komorze znajduje się odżywka, a w drugiej regenerator, które zasilają roślinę jednocześnie powodując szybsze działanie.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Eliksir do pelargonii i innych roślin balkonowych Biopon jest innowacyjnym preparatem przeznaczonym do zasilania pelargonii i innych kwiatów balkonowych. Specjalnie dobrany skład odżywki zapewnia wyjątkowo długie i obfite kwitnienie, intensywne wybarwienie kwiatów oraz zdrowy wygląd liści.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 3,39 zł W sklepie

  Eliksir  jest preparatem o podwójnym działaniu. Aplikator jest dwuczęściowy, gdzie w jednej komorze znajduje się odżywka, a w drugiej regenerator, które zasilają roślinę jednocześnie powodując szybsze odzyskanie przez nią dobrej kondycji.

  3,39 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Jeden aplikator zaopatruje roślinę w niezbędne substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Eliksir do pelargonii i innych roślin balkonowych dostarcza roślinom podstawowy pokarm, niezbędny do prawidłowego wzrostu i kwitnienia.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Biopon z mikoryzą to wieloskładnikowy nawóz w postaci pałeczek, przeznaczony do wszystkich rodzajów roślin doniczkowych i balkonowych. Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędnych  składników  pokarmowych.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za...

  3,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędnych  składników  pokarmowych.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za  procesy  kwitnienia.  Opakowanie  daje możliwość wielokrotnego, wygodnego wyciągania kolejnych pałeczek. AZOT 10%, FOSFOR 6%, POTAS 6% z...

  3,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Uniwersalne pałeczki nawozowe XXL Biopon to długo działający nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do zasilania wszystkich roślin domowych, zarówno kwitnących jak i zielonych. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom prawidłowy wzrost, intensywniejszą  zieleń i barwę kwiatów.

  3,99 zł
  W sklepie
 • 4,29 zł W sklepie

  Pałeczki nawozowe, to długo działający nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do roślin domowych. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom prawidłowy wzrost i intensywniejszą  zieleń.

  4,29 zł
  W sklepie
 • 4,39 zł W sklepie

  Pałeczki nawozowe XXL Biopon to długo działający nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do zasilania wszystkich roślin domowych kwitnących. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom prawidłowy wzrost.

  4,39 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Wapno ogrodnicze uniwersalne Biopon odkwasza glebę stwarzając dobre warunki wegetacji dla roślin lubiących podłoże zasadowe, bielenie zaś chroni korę drzew i krzewów przed nagrzaniem, i co za tym idzie zapobiega pękaniu kory.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Nawóz do kaktusów Biopon jest kombinacją składników w proporcjach idealnych do pielęgnacji tych roślin. Zbilansowany skład nawozu pobudza kaktusy i inne sukulenty do  prawidłowego wzrostu  i pobudzają do kwitnienia.

  3,99 zł
  W sklepie
 • 5,69 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny do zielonych roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Zwiększona zawartość azotu gwarantuje bujną zieleń. Specjalnie dobrany skład stymuluje intensywny wzrost roślin.

  5,69 zł
  W sklepie
 • 30,99 zł W sklepie

  Biopon nawóz zagęszczający trawę Zielony Dywan, to wieloskładnikowy nawóz do pielęgnacji trawników, na których wystąpiły puste miejsca między kępami.

  30,99 zł
  W sklepie
 • 32,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz przeznaczony do pielęgnacji trawników zachwaszczonych. Jego specjalny skład umożliwia szybkie pozbycie się niepożądanych chwastów.

  32,99 zł
  W sklepie
 • 32,99 zł W sklepie

  Nawóz do trawnika zapobiegający żółknięciu traw, spowodowanemu niedoborem składników mineralnych, zwłaszcza żelaza. Brak żelaza ogranicza także przyswajanie pozostałych składników odżywczych z podłoża.

  32,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 49 - 72 z 162 elementów