Nowe produkty

Rośliny ozdobne Jest 105 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 105 elementów
 • 1,39 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna o bardzo przyjemnym zapachu. Wymaga gleby żyznej , zasobnej w wapno. Stosowana na kwiaty cięte i na rabaty.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Chmiel japoński pochodzi z Japonii i Chin. Bujnie rosnąca roślina jednoroczna o wijących się łodygach, dużych klapowanych liściach i zielonkawych kwiatach zebranych w krótkie kłosy. Doskonała roślina do okrywania ścian, krat ogrodowych, pergoli. Udaje się na każdej żyznej glebie ogrodowej.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,69 zł W sklepie

  AKSAMITKA - mało wymagająca, nie chorująca, obficie kwitnąca, niezastąpiona - królowa rabat. Występuje w wielu odmian różniących się siłą wzrostu, wielkością budową i barwą kwiatów.

  1,69 zł
  W sklepie
 • 1,39 zł W sklepie

  TORSEED 1G AKSAMITKA ROZPIERZCHŁA NISKA KARMAZYNOWO MIODOWA jednoroczna o kwiatach pełnych lub półpełnych. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 1,39 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna o kwiatach pełnych lub półpełnych. Udaje się na każdej glebie ogrodowej.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna z rodziny astrowatych, o silnie rozgałęzionych łodygach i pierzastodzielnych, piłkowanych liściach, barwy zielonej. Liście wydzielają silny zapach, szczególnie po roztarciu. Osiąga od 60 do 90 cm wysokości.

  1,19 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna z rodziny astrowatych, o silnie rozgałęzionych łodygach i pierzastodzielnych, piłkowanych liściach, barwy zielonej. Liście wydzielają silny zapach, szczególnie po roztarciu. Osiąga od 60 do 90 cm wysokości. Aksamitka wyniosła ‚Alaska’ tworzy duże kwiatostany barwy jasno cytrynowej, o średnicy 8-12 cm. Koszyczki kwiatowe pełne, osadzone...

  1,19 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Roślina dwuletnia. Wymaga gleby żyznej, zdrenowanej. Stanowisko słoneczne. Wysiewamy je na rozsadniku. Nasiona po siewie należy zacieniować. Optymalna temperatura wschodów 15˚C. Siewki pikujemy.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,69 zł W sklepie

  Roślina dwuletnia o dużych ciemno fioletowo niebieskich kwiatach. Wymaga gleby żyznej, zdrenowanej. Stanowisko słoneczne. Wysiewamy je na rozsadniku. Nasiona po siewie należy zacieniować. Optymalna temperatura wschodów 15˚C. Siewki pikujemy.

  1,69 zł
  W sklepie
 • 1,29 zł W sklepie

  Nazwa łacińska: Zinnia elegans flpl. dahliaefloraRoślina jednoroczna stosowana z rozsady na rabaty, kwiat cięty i do wysadzania w grupach.

  1,29 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Czarnuszka damasceńska (Nigella damascena) to roślina jednoroczna należąca do rodziny jaskrowatych. Czarnuszka damasceńska dorasta do 50 cm wysokości. Kwitnie od czerwca (nawet maja) do września. Kwiaty jej mają niezbyt atrakcyjny zapach są niebieskie, białe lub różowe. Po przekwitnięciu kwiatów tworzą się dekoracyjne torebki z ciemnymi nasionami.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,39 zł W sklepie

  Celozja grzebieniasta jest rośliną jednoroczną z rodziny szarłatowatych Amaranthaceae. Dorasta do 20–50 cm wysokości. Łodygi są zrośnięte na całej długości i zakończone fantazyjnym kwiatostanem w kształcie koguciego grzebienia.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 1,59 zł W sklepie

  Chaber bławatek to roślina jednoroczna należąca do rodziny astrowatych (Asteraceae). Dorasta do wysokości 90 cm, ma szarozielone lancetowate liście i wzniesioną łodygę. Roślina przyciąga pszczoły i inne owady. Kwitnie od maja do sierpnia.

  1,59 zł
  W sklepie
 • 1,49 zł W sklepie

  FACELIA DZWONKOWATA Kolor: niebieska Miododajna roślina o rozgałęzionych łodygach i dzwonkowatych kwiatach. Roślina mało wymagająca, rośnie nawet na jałowych piaskach. Facelia uprawiana jest na rabatach ale nadaje się również do cięcia.

  1,49 zł
  W sklepie
 • 1,49 zł W sklepie

  TORSEED 1G GODECJA WIELKOKWIATOWA KARMINOWO SZKARŁATN, zwana także azalią letnią lub marszawą,  to roślina jednoroczna  z rodziny wiesiołkowatych (Oenotheraceae).  Dorasta do 30-40 cm wysokości, ma łodygi proste, od dołu rozgałęzione i gęste ulistnienie.  Liście mają eliptyczny bądź lancetowaty kształt. Pochodzi z Kalifornii.

  1,49 zł
  W sklepie
 • 1,49 zł W sklepie

  Godecja wielkokwiatowa, zwana także azalią letnią lub marszawą,  to roślina jednoroczna  z rodziny wiesiołkowatych (Oenotheraceae). Pochodzi z Kalifornii. Dorasta do 30-40 cm wysokości, ma łodygi proste, od dołu rozgałęzione i gęste ulistnienie.  Liście mają eliptyczny bądź lancetowaty kształt.

  1,49 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Mak syberyjski, nazywany także makiem nagołodygowym, pochodzi z Syberii i Kaukazu. Mak syberyjski to kępiasta bylina, dorastająca do 25-50 cm wysokości (a nawet więcej, w zależności od odmiany).

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,39 zł W sklepie

  Kocanki ogrodowe (nazywane nieśmiertelnikami) to jednoroczne rośliny, osiągające wysokość do 100cm, należące do rodziny astrowatych (Asteraceae). Tworzą wzniesione, silnie rozgałęzione pędy i małe, lancetowate liście.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 2,29 zł W sklepie

  Kobea pnąca jest pnączem z rodziny wielosiłowatych Polemoniaceae. Pochodzi z Meksyku. Kanciaste, wiotkie i kruche pędy dorastają zazwyczaj do 3–4 m (w sprzyjających warunkach nawet do 7 m). Pierzastozłożone liście zakończone są wąsami czepnymi. Jesienią liście przebarwiają się na fioletowoczerwono.

  2,29 zł
  W sklepie
 • 1,59 zł W sklepie

  Goździk brodaty jest byliną z rodziny goździkowatych Caryophyllaceae. W Polsce uprawia się go jako roślinę dwuletnią. Pochodzi z południowej i południowo-wschodniej Europy. Tworzy kępy szerokolancetowatych liści, w drugim roku uprawy wyrastają ulistnione, rozgałęzione u góry pędy o wysokości 35–40 cm.

  1,59 zł
  W sklepie
 • 1,49 zł W sklepie

  Dynia ozdobna mieszanka. Nazwa łacińska: Cucurbita pepo. Roślina jednoroczna płożąca się lub pnąca o efektownych, wielobarwnych owocach różnego kształtu i wielkości. Łodygi grube, szorstkie, owłosione. Liście duże, klapowate, kwiaty żółte. Wymaga gleby żyznej, kompostowej.

  1,49 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  Maciejka (lewkonia dwurożna) to roślina jednoroczna, dość szybko rosnąca, o nieregularnym pokroju, o wnoszących się na wysokość 30–40 cm, rozgałęzionych pędach kwiatostanowych, skrętolegle porośniętych niewielkimi, lancetowatymi, szarozielonymi, matowymi listkami, niemal siedzącymi na pędach i pozbawionymi przylistków.

  1,19 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Niezapominajka leśna jest rośliną dwuletnią z rodziny szorstkolistnych Boraginaceae. W stanie naturalnym występuje w strefie umiarkowanej na obu półkulach, w Polsce rośnie dziko w zaroślach, w lasach i nad ciekami wodnymi. Rośliny osiągają 20–30 cm wysokości, mają krzaczasty pokrój i wzniesione pędy.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,69 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna. Wymaga gleby żyznej, gliniasto-piaszczystej. Stanowisko słoneczne. Nasiona wysiewamy jesienią lub wiosną wprost do gruntu. Kiełkują po 30 dniach. Zbyt gęste wschody przerywamy. Nie znosi przesadzania. Zastosowanie: rabaty, kwiat cięty.

  1,69 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 105 elementów