Nowe produkty

Rośliny ozdobne Jest 105 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 105 elementów
 • 1,49 zł W sklepie

  Torseed 1g Aster Karłowy Chiński Mieszanka Nasiona Kwiatów Wysokość 20-30 cm, doskonała na rabaty i kwietniki. Kwitnie od lipca do późnej jesieni.  Aster chiński wymaga gleb dość żyznych i dość dobrze wilgotnych oraz słonecznego stanowiska.  

  1,49 zł
  W sklepie
 • 1,59 zł W sklepie

  Torseed 1g Aster Chiński Bukietowy Mieszanka Nasiona Kwiatów Roślina jednoroczna o różnokolorowych półpełnych, dużych kwiatach. Wymaga gleby żyznej, średnio wilgotnej. Zastosowanie: na kwiaty cięte, na rabaty. Roślina posiada kilkanaście kwiatostanów.

  1,59 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna o dużych, pełnych kwiatach, budowy chryzantemowej. Wymaga gleby żyznej, średnio wilgotnej. Zastosowanie: na kwiat cięty, na rabaty.

  1,19 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  BIOPON 1G ASTER CHIŃSKI NASIONA Wysiew nasion w marcu - kwietniu na rozsadniku. Na rabaty wysadzać w maju w rozstawie 20 x 40 cm. Stanowisko słoneczne. Wysokość roślin 20 - 30 cm. Kwitnie: lipiec - październik. Zastosowanie: na rabaty i na obwódki.

  1,19 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  ASTER BUKIETOWY. Wysiew nasion w marcu - kwietniu na rozsadniku. Na rabaty wysadzać w maju w rozstawie 20 x 40 cm. Stanowisko słoneczne. Wysokość roślin 20 - 30 cm. Kwitnie: lipiec - październik. Zastosowanie: na rabaty i na obwódki.

  1,19 zł
  W sklepie
 • 1,29 zł W sklepie

  BIOPON 1G AKSAMITKA NISKA NASIONA to stosunkowo łatwa w uprawie roślina jednoroczna, która przez całe lato cieszy swoimi żółtymi lub pomarańczowymi kwiatami o karbowanych płatkach. Doskonale sprawdza się na ogrodowych rabatach, sadzona na obwódki oraz w donicach na balkonach i tarasach.

  1,29 zł
  W sklepie
 • 0,99 zł W sklepie

   Doskonale sprawdza się na ogrodowych rabatach, sadzona na obwódki oraz w donicach na balkonach i tarasach.  Aksamitka to stosunkowo łatwa w uprawie roślina jednoroczna, która przez całe lato cieszy swoimi żółtymi lub pomarańczowymi kwiatami o karbowanych płatkach.

  0,99 zł
  W sklepie
 • 1,89 zł W sklepie

  Bratki swoją ogromną popularność zawdzięczają przed wszystkim swojemu niezwykłemu urokowi, ale także bardzo łatwej uprawie i niskiej cenie. To jedne z najpopularniejszych wczesnych kwiatów balkonowych. Są bardzo często sadzone w doniczkach, skrzynkach balkonowych, wiszących doniczkach, koszykach... i w najróżniejszych pojemnikach, fot. Biuro Kwiatowe...

  1,89 zł
  W sklepie
 • 0,99 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna o kwiatach w szerokiej gamie barw. Wymaga gleby ciepłej, dostatecznie wilgotnej. Zastosowanie: na kwiat cięty, na rabaty.

  0,99 zł
  W sklepie
 • 1,29 zł W sklepie

  Goździk chiński (Dianthus chinensis) to roślina jednoroczna (rzadziej dwuletnia) należąca do rodziny goździkowatych (Caryophyllaceae). W środowisku naturalnym występuje w krajach azjatyckich (m.in. w Chinach i Nepalu). Roślina ma wzniesiony, kępiasty pokrój i zwykle dorasta do 40 cm wysokości. Liście są wąskie, lancetowate, ułożone na łodydze naprzeciwlegle.

  1,29 zł
  W sklepie
 • 1,39 zł W sklepie

  Słonecznik ozdobny uprawiany jest w ogrodach ze względu na swoje piękne, zazwyczaj dość duże kwiaty, które można podziwiać przez całe lato. Wśród odmian ozdobnych słonecznika można spotkać wiele ciekawych form, różniących się wielkością, barwami jak i budową kwiatów.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 2,39 zł W sklepie

  Rącznik pospolity (Ricinus communis) to wysoka (150-300 cm), okazała roślina, w Polsce uprawiana jako jednoroczna. Ma wzniesiony pokrój i tworzy grube przebarwione łodygi, na których wyrastają skrętolegle ułożone liście, przypominające kształtem liście kasztanowca.

  2,39 zł
  W sklepie
 • 1,69 zł W sklepie

  Roślina silnie rozkrzewiona z mnóstwem białych kwiatów pokrywających całą roślinę.

  1,69 zł
  W sklepie
 • 1,59 zł W sklepie

  Roślina silnie rozkrzewiona z mnóstwem różowych kwiatów pokrywających całą roślinę.

  1,59 zł
  W sklepie
 • 2,39 zł W sklepie

  Roślina silnie rozkrzewiona z mnóstwem różnokolorowych kwiatów pokrywających całą roślinę.

  2,39 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna występująca masowo na suchych, lekko wapiennych zboczach Kaukazu i w Azji Mniejszej. Łodygi są mocno rozgałęzione, liście wąskie pokryte woskowym nalotem. Kwiaty drobne zebrane w rozpierzchłe kwiatostany. Roślina uprawiana na rabatach, w ogrodach skalnych, jest doskonałym dodatkiem do świeżych i suchych bukietów. Lubi gleby suche...

  1,19 zł
  W sklepie
 • 1,39 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna o przyjemnym miodowym zapachu. Rośnie na każdej glebie. Zastosowanie: na rabaty, obwódki, do ogródków skalnych. Wysokość do 25cm. Smagliczkę wysiewa się od kwietnia do czerwca bezpośrednio do gruntu.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 1,49 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna o efektownych, różnokolorowych kwiatach. Wymaga gleby żyznej. Zastosowanie: na rabaty, na kwiat cięty.

  1,49 zł
  W sklepie
 • 1,39 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna o bardzo przyjemnym zapachu. Wymaga gleby żyznej , zasobnej w wapno. Stosowana na kwiaty cięte i na rabaty.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Chmiel japoński pochodzi z Japonii i Chin. Bujnie rosnąca roślina jednoroczna o wijących się łodygach, dużych klapowanych liściach i zielonkawych kwiatach zebranych w krótkie kłosy. Doskonała roślina do okrywania ścian, krat ogrodowych, pergoli. Udaje się na każdej żyznej glebie ogrodowej.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,59 zł W sklepie

  Goździk brodaty jest byliną z rodziny goździkowatych Caryophyllaceae. W Polsce uprawia się go jako roślinę dwuletnią. Pochodzi z południowej i południowo-wschodniej Europy. Tworzy kępy szerokolancetowatych liści, w drugim roku uprawy wyrastają ulistnione, rozgałęzione u góry pędy o wysokości 35–40 cm.

  1,59 zł
  W sklepie
 • 1,49 zł W sklepie

  Dynia ozdobna mieszanka. Nazwa łacińska: Cucurbita pepo. Roślina jednoroczna płożąca się lub pnąca o efektownych, wielobarwnych owocach różnego kształtu i wielkości. Łodygi grube, szorstkie, owłosione. Liście duże, klapowate, kwiaty żółte. Wymaga gleby żyznej, kompostowej.

  1,49 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  Maciejka (lewkonia dwurożna) to roślina jednoroczna, dość szybko rosnąca, o nieregularnym pokroju, o wnoszących się na wysokość 30–40 cm, rozgałęzionych pędach kwiatostanowych, skrętolegle porośniętych niewielkimi, lancetowatymi, szarozielonymi, matowymi listkami, niemal siedzącymi na pędach i pozbawionymi przylistków.

  1,19 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Niezapominajka leśna jest rośliną dwuletnią z rodziny szorstkolistnych Boraginaceae. W stanie naturalnym występuje w strefie umiarkowanej na obu półkulach, w Polsce rośnie dziko w zaroślach, w lasach i nad ciekami wodnymi. Rośliny osiągają 20–30 cm wysokości, mają krzaczasty pokrój i wzniesione pędy.

  1,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 105 elementów