Nowe produkty

Warzywa Jest 136 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 72 z 136 elementów
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 10g Rzodkiewka Warta Podłużna Nasiona Odmiana wczesna, przeznaczona do uprawy pod szkłem, folią i w polu. Tworzy wydłużone zgrubienia (4,5 cm), walcowate, tępo zakończone, karminowe z białym znaczkiem na końcu. Miąższ soczysty i delikatny w smaku, odporny na parcenie.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 10g Rzodkiewka Saxa Polana Nasiona Tworzy zgrubienia kuliste, średniej wielkości, o czerwonym zabarwieniu skórki i masie 8-10g. Miąższ biały, lekko szklisty, o średnio delikatnym smaku. Odmiana przeznaczona do uprawy pod osłonami i w gruncie.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 10g Rzodkiewka Sopel Lodu Biała Ostra Nasiona Odmiana późna, przeznaczona do uprawy na zbiór jesienny. Wykazuje małą skłonność do parcenia i wybijania w pędy kwiatostanowe. Miąższ biały, ostry. Korzeń długości 10-12 cm. Wysiew nasion wprost do gruntu w sierpniu.  

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 5g Rzodkiewka Zlata Żółta Okrągła Nasiona Miąższ biały, zwięzły, soczysty, nie parciejący i bardzo smaczny. Odmiana amatorska tworząca kuliste zgrubienia korzeniowe, o oryginalnej, rzadko spotykanej złoto-żółtej barwie skórki. Odporna na pękanie i wybijanie w pędy kwiatostanowe.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 10g Rzodkiewka Karminowa Okrągła Nasiona Korzenie kuliste. Miąższ biały, delikatny, bardzo smaczny. Warzywo o wysokich walorach dietetycznych i smakowych, uprawiane jako przedplon lub poplon.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 10g Rzodkiewka Silesia Podłużna Nasiona Odmiana wczesna do uprawy pod szkłem, folią i w polu. Zgrubienia wydłużone, walcowate, tępo zakończone. Miąższ soczysty i delikatny w smaku, odporny na parcenie.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 3g Marchew Jadalna Pariser Markt 4 Kulista Okrągła Nasiona Odmiana tworząca okrągłe korzenie, wielkości dużej rzodkiewki. Posiada intensywną barwę korzenia, bardzo smaczna, słodka. Zawiera karoten i cukry. Nie wykazuje skłonności do kumulacji azotanów.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 5g Marchew Jadalna Regulska Późna Nasiona Odmiana przydatna do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i przechowywania. korzeń intensywnie pomarańczowoczerwony, walcowaty, lekko zwężający się ku dołowi, długości 12-19 cm i masie 220-240 g. Skórka gładka.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 2,39 zł W sklepie

  Torseed 5g Dynia Olbrzymia Bambino Smaczna Nasiona Odmiana średniowczesna, plenna. Owoce kuliste, lekko spłaszczone. Skórka pomarańczowa do ciemnopomarańczowej, delikatna, pokryta szarą siateczką. Miąższ ścisły, ciemnopomarańczowy, soczysty, kruchy, o dużej zawartości cukrów, karotenu i witaminy C.

  2,39 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 3g Dynia Zwyczajna Miranda Bezłupinowa Nasiona  Odmiana o półkrzaczastym typie wzrostu. Masa owoców 3-4 kg. Skórka jasnozielona, marmurkowa, przebarwiająca się w miarę dojrzewania na pomarańczowo.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 5g Marchew Jadalna Dolanka Późna Nasiona Odmiana przydatna do bezpośredniego spożycia, a szczególnie dla przetwórstwa do produkcji mrożonek i do przechowywania przez zimę. Korzeń długości 17-24cm dobrze wybarwiony z wysoką zawartością karotenu i cukru. Okres wegetacji ok. 150 dni.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 2g Dynia Zwyczajna Cukinia Nimba Zielona Nasiona Odmiana  o krzaczastym typie wzrostu i dużej ilości pędów bocznych. Miąższ białokremowy, kruchy, smaczny. Owoce około 40 cm długości i masie 2-3 kg. Odmiana polecana do przetwórstwa: zamrażanie, marynaty, kiszenie, jak również do bezpośredniego spożycia.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 2g Dynia Zwyczajna Cukinia Astra Polka Zielona Wczesna Nasiona Odmiana o pokroju krzaczastym, liście ze srebrzystymi plamami. Maczugowate owoce pokryte ciemnozieloną skórką w jaśniejsze, drobne cętki. Plonuje od końca czerwca do pierwszych przymrozków.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,89 zł W sklepie

  Torseed 1g Dynia Zwyczajna Patison Scallopini Nasiona Odmiana krzaczasta o zwartym pokroju. Owoce młode w kolorze jasnożółtym, dojrzałe pomarańczowe. Miąższ kremowo-pomarańczowy soczysty, kruchy. Odmiana polecana do bezpośredniego spożycia i konserwowania. Roślina nie wymaga ochrony chemicznej, nie kumuluje metali ciężkich.

  1,89 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Kapturek Koralik Koktajlowy Nasiona Odmiana drobnoowocowa. Owoc mały (7 - 8 g), cylindryczny, o wyjątkowym smaku, barwy różowo-malinowej, trwały, bez skłonności do opadania. Grona długości około 45-75 cm, najczęściej złożone. Liczba owoców na roślinie ok. 450-600 sztuk.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,59 zł W sklepie

  Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Smaczek Koralik Koktajlowy Nasiona Pomidor wysoki o ciągłym wzroście do uprawy w tunelach foliowych i w gruncie przy palikach. Odmiana tolerancyjna wobec chorób grzybowych i bakteryjnych. Owoce malinowe, wydłużone, o wyjątkowym orzeźwiająco-pomidorowym smaku.

  1,59 zł
  W sklepie
 • 1,89 zł W sklepie

  Torseed 0,2g Pomidor Zyska Karłowy Gruntowy Nasiona Odmiana średniowczesna. Bardzo plenna, karłowa, samokończąca przeznaczona do przetwórstwa i bezpośredniego spożycia. Owoc wydłużony, średniej wielkości, twardy, mięsisty, o wysokiej zawartości suchej masy. W transporcie odporny na uszkodzenia i pękanie.

  1,89 zł
  W sklepie
 • 1,59 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Pomidor Helio Wysoki Żółty Nasiona Odmiana silnie rosnąca, średniowczesna do uprawy w nieogrzewanych tunelach. Owoce żółte, gładkie, średniej wielkości o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku. Można zbierać owoce całymi gronami. Możliwa jest również uprawa w polu przy palikach.

  1,59 zł
  W sklepie
 • 1,89 zł W sklepie

  Torseed 0,2g Pomidor Betalux Gruntowy Niski Karłowy Nasiona Odmiana karłowa, bardzo wczesna, niezwykle plenna, sztywnołodygowa.  Rośliny samokończące. Owoce średnie do dużych, kuliste lub lekko spłaszczone, bardzo smaczne. Odmiana doskonała do uprawy w gruncie oraz w pojemniku.

  1,89 zł
  W sklepie
 • 1,89 zł W sklepie

  Torseed 0,2g Pomidor Malinowy Kujawski Nasiona Odmiana średniowczesna do uprawy w polu oraz pod niskimi osłonami. Rośliny  nie wymagają cięcia i palikowania. Charakteryzuje się odpornością na choroby grzybowe i bakteryjne. Owoce średniej wielkości, malinowe o wyjątkowym smaku, przeznaczone do bezpośredniego spożycia i produkcji soków.

  1,89 zł
  W sklepie
 • 2,39 zł W sklepie

  Torseed 1g Cebula Globo Sałatkowa Łagodna Duże Cebule Nasiona Cebula późna o doskonałym, łagodnym smaku. Zgrubienia owalne o słomkowożółtej łusce. Po 170-175 dniach od wysiewu osiągają masę 300g. Uprawiana z rozsady wysiewanej w początku lutego może osiągnąć nawet 700-800 g. Nie nadaje się do długiego przechowywania.

  2,39 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 2g  Brokuł Calsbrese Natalino Nasiona Przeznaczony głównie na zbiór jesienny. Różyczki zaczynają się zawiązywać po około 45-50 dniach od wysadzenia rozsady. Mają kolor ciemnozielony, są wypukłe i ścisłe.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 2,49 zł W sklepie

  Torseed 1g Por Bulgaarse Reuzen Nasiona Por (Allium porrum) to roślina należąca do rodziny czosnkowatych. W środowisku naturalnym występuje w Azji Mniejszej, ale rozprzestrzeniła się w różnych rejonach na świecie. Popularne warzywo  uprawiane w wielu krajach. Roślina wytwarza skróconą łodygę i wiązkowe, silnie rozgałęzione korzenie.

  2,49 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 0,2g Papryka Poupila Słodka Kolorowa Nasiona (Capsicum annuum L) Słodko owocowa, bardzo dekoracyjna, wczesna odmiana papryki do uprawy w polu, a także w doniczkach. Roślina niska, sztywna, o zwartym pokroju. Owoce smaczne, stożkowate, długości ok.6 cm, szerokości 1 cm, jasnożółte, później czerwone.  

  1,79 zł
  W sklepie
Pokazuje 49 - 72 z 136 elementów