Nowe produkty

Nasiona i cebulki Jest 415 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 415 elementów
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 2g Kocanka mieszanka kolorów nasiona kwiatów na suche bukiety Kocanki ogrodowe (nazywane nieśmiertelnikami) to jednoroczne rośliny, osiągające wysokość do 100cm, należące do rodziny astrowatych (Asteraceae). Tworzą wzniesione, silnie rozgałęzione pędy i małe, lancetowate liście.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Mak syberyjski mieszanka nasiona kwiatów Mak syberyjski, nazywany także makiem nagołodygowym, pochodzi z Syberii i Kaukazu. Mak syberyjski to kępiasta bylina, dorastająca do 25-50 cm wysokości (a nawet więcej, w zależności od odmiany).

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 1g Malwa czarna wieloletnia byliny nasiona kwiatów Roślina kilkuletnia, tworząca w pierwszym roku uprawy rozetę liściową, kwitnie w latach następnych od czerwca do września. Kwiaty czarne, osadzone na krótkich szypułkach, o średnicy ok. 10 cm. Wysiew nasion w kwietniu wprost do gruntu.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 1g Godecja wielkokwiatowa mieszane Marszawa nasiona kwiatów, zwana także azalią letnią lub marszawą, to roślina jednoroczna  z rodziny wiesiołkowatych (Oenotheraceae). Pochodzi z Kalifornii. Dorasta do 30-40 cm wysokości, ma łodygi proste, od dołu rozgałęzione i gęste ulistnienie. Liście mają eliptyczny bądź lancetowaty kształt.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 1g Godecja wielkokwiatowa karminowo szkarłatna azalia letnia nasiona Zwana także azalią letnią lub marszawą, to roślina jednoroczna  z rodziny wiesiołkowatych (Oenotheraceae). Dorasta do 30-40 cm wysokości, ma łodygi proste, od dołu rozgałęzione i gęste ulistnienie. Liście mają eliptyczny bądź lancetowaty kształt. Pochodzi z Kalifornii.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,89 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Facelia dzwonkowata niebieska miododajna nasiona kwiatów Miododajna roślina o rozgałęzionych łodygach i dzwonkowatych kwiatach. Roślina mało wymagająca, rośnie nawet na jałowych piaskach. Facelia uprawiana jest na rabatach, ale nadaje się również do cięcia. Kolor: niebieska

  1,89 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 2g Chaber bławatek Polka dot mieszanka kolorów nasiona kwiatów Chaber bławatek to roślina jednoroczna należąca do rodziny astrowatych (Asteraceae). Dorasta do wysokości 90 cm, ma szarozielone lancetowate liście i wzniesioną łodygę. Roślina przyciąga pszczoły i inne owady. Kwitnie od maja do sierpnia.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Celozja grzebieniasta mieszanka kolorów nasiona kwiatów Celozja grzebieniasta jest rośliną jednoroczną z rodziny szarłatowatych Amaranthaceae. Dorasta do 20–50 cm wysokości. Łodygi są zrośnięte na całej długości i zakończone fantazyjnym kwiatostanem w kształcie koguciego grzebienia.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 5g Czarnuszka damasceńska mieszane nasiona kwiatów Roślina jednoroczna. Czarnuszka damasceńska dorasta do 50 cm wysokości. Kwitnie od czerwca (nawet maja) do września. Kwiaty jej mają niezbyt atrakcyjny zapach są niebieskie, białe lub różowe. Po przekwitnięciu kwiatów tworzą się dekoracyjne torebki z ciemnymi nasionami.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 1g Cynia daliowa Jowita czerwona nasiona kwiatów Roślina jednoroczna o bardzo okazałych, ciemnoczerwonych kwiatach. Kwitnie od czerwca do października. Osiąga 80cm wysokości. Sprawdza się jako roślina na kwiat cięty, roślina rabatowa i do wysadzania w grupach.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 2,49 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Bratek ogrodowy ciemno fioletowo niebieski nasiona kwiatów Roślina dwuletnia o dużych ciemno fioletowo niebieskich kwiatach. Wymaga gleby żyznej, zdrenowanej. Stanowisko słoneczne. Wysiewamy je na rozsadniku. Nasiona po siewie należy zacieniować. Optymalna temperatura wschodów 15˚C. Siewki pikujemy.

  2,49 zł
  W sklepie
 • 2,49 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Bratek ogrodowy mieszanka kolorów mix nasiona kwiatów Roślina dwuletnia. Wymaga gleby żyznej, zdrenowanej. Stanowisko słoneczne. Wysiewamy je na rozsadniku. Nasiona po siewie należy zacieniować. Optymalna temperatura wschodów 15˚C. Siewki pikujemy.

  2,49 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna o bardzo dekoracyjnych kwiatach. Stanowisko: słoneczne, rośnie na każdej, niezbyt ciężkiej i przepuszczalnej glebie.Zastosowanie: na rabaty, do suchych bukietów i wieńców.Wysiew nasion: pod osłony III - IV, do gruntu VKwitnie: VI - IX

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Roślina jednoroczna. Wymaga gleby żyznej, gliniasto-piaszczystej. Stanowisko słoneczne. Nasiona wysiewamy jesienią lub wiosną wprost do gruntu. Kiełkują po 30 dniach. Zbyt gęste wschody przerywamy. Nie znosi przesadzania. Zastosowanie: rabaty, kwiat cięty.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Torseed 0,1g Rozmaryn Zioła Nasiona Roślina rosnąca najwydajniej na słonecznych i ciepłych stanowiskach. Gleba - przepuszczalna, łatwo nagrzewająca się o pH obojętnym lub lekko zasadowym. Rozmaryn jest bardzo słabo odporny na mróz. Rozmnażanie można wykonać z nasion.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Odmiana typowo amatorska do uprawy pod osłonami nieogrzewanymi i w polu. Wymaga prowadzenia przy podporach. Owoce bardzo duże (ok. 500 g), mięsiste o barwie malinowej i sercowatym kształcie. Z uwagi na wyjątkowy smak, przeznaczona głównie do bezpośredniego spożycia.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Odmiana wczesna do uprawy w polu, a także w tunelach i pod agrowłókniną. Zgrubienie kuliste dwubarwne (czerwono – białe), średniej wysokości (ok. 2,8 cm), miąższ matowobiały, delikatny i smaczny, nie parciejący.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,69 zł W sklepie

  Torseed 0,2g Papryka Koral Ostra Do Gruntu Nasiona Odmiana papryki ostrej do uprawy w polu oraz w dużych pojemnikach na balkonie. Owoc średnicy 2-3 cm o bardzo ostrym smaku.Wysiew od połowy marca do połowy kwietnia pod osłonami.

  1,69 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 0,1g Pomidor Malinowy Smaczek Koralik Koktajlowy Nasiona Pomidor wysoki o ciągłym wzroście do uprawy w tunelach foliowych i w gruncie przy palikach. Odmiana tolerancyjna wobec chorób grzybowych i bakteryjnych. Owoce malinowe, wydłużone, o wyjątkowym orzeźwiająco-pomidorowym smaku.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 2,69 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Kapusta Pekińska Forco F1 Nasiona Wczesna odmiana o okresie wegetacji 55-75 dni, do całorocznej uprawy w polu. Główki twarde, jasno- zielone w kształcie beczki, o masie 1,2-1,5 kg. Odmiana odporna na wybijanie w pędy nasienne.

  2,69 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 1g Pietruszka Naciowa Astra Karbowana Dekoracyjna NasionaOdmiana pietruszki naciowej o intensywnie zielonych, kędzierzawych liściach. Liście aromatyczne, wysokowitaminowe. Doskonała jako dodatek do dekoracji potraw, do zup i sałatek.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 2,59 zł W sklepie

  TORSEED Groch cukrowy Iłówiecki 50g bezwłóknisty strąki na zielono Nasiona Odmiana cukrowa, średniowczesna, bardzo plenna. Bez wyściółki pergaminowej, dlatego nadają się do spożycia na zielono oraz do zamrażania. Dojrzałe nasiona są drobne, kuliste, gładkie, żółte.

  2,59 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Torseed 300 Nasion Na Taśmie Pietruszka Korzeniowa Halblange - Berlińska Nasiona Odmiana późna, plenna, korzeń długi ok. 20 cm., kora biała, miąższ jędrny, nać bujna, ciemnozielona. Pietruszka pobudza trawienie i ma działanie lecznicze dzięki zawartości olejków eterycznych.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Torseed 300 Nasion Na Taśmie Marchew Berlikumer 2 - Perfekcja Późna Nasiona Odmiana późna, przeznaczona do uprawy polowej na zbiór jesienny. Korzeń spichrzowy długi 16-19 cm, walcowaty, pomarańczowy. Walec osiowy stanowi około 50% średnicy korzenia.

  4,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 415 elementów