Ziemia ogrodowa w workach - sklep

Jasne jest, że wszelka roślinność, jak kwiaty, czy warzywa, aby móc zostać wyhodowana musi mieć odpowiednie podłoże, które w dużej mierze przyczynia się do efektów wzrosty tejże rośliny. Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swojej szerokiej ofercie posiada do sprzedaży także ziemię ogrodniczą, która jest rzeczą niezbędną do zapewnienia odpowiedniego podłoża naszym roślinom. Nasz stan magazynowy jest zapełniany przez renomowanych producentów takich jak ATHENA, KIK, SUBSTRAL. W oferowanym asortymencie można znaleźć zróżnicowane produkty, zarówno pod kątem pojemności opakowania (dzięki czemu możemy zakupić potrzebną nam ilość produktu), ale także pod kątem przeznaczenia. Przeglądając asortyment naszego sklepu można znaleźć ziemię ogrodową uniwersalną i ziemie ogrodowe specjalistyczne, dedykowane pod konkretną grupę czy gatunek roślin, jak np. ziemia ogrodowa dedykowana dla iglaków lub ziemia ogrodowa dedykowana dla kwiatów.

Ziemia Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
 • 6,32 zł 8,00 zł -21% W sklepie

  Wokas 20l Ziemia do warzyw i ziół BIO ekologiczne uprawy jest kompozycją naturalnych torfów o różnym stopniu rozkładu z dodatkiem kory sosnowej mielonej kompostowanej, przez co lepiej i dłużej utrzymuje wilgoć i składniki odżywcze. Produkt wykonany w 100% z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera sztucznych dodatków.

  6,32 zł 8,00 zł -21%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  GOLD 50L ZIEMIA UNIWERSALNA dla jeszcze lepszego wigoru roślin wzmocniono ziemię wieloskładnikowym nawozem.. Skład tej ziemi zapewnia dostęp niezbędnego powietrza, wody i składników mineralnych, które magazynuje a następnie stopniowo oddaje.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  GOLD 20L ZIEMIA UNIWERSALNA PODŁOŻE Skład tej ziemi zapewnia dostęp niezbędnego powietrza, wody i składników mineralnych, które magazynuje a następnie stopniowo oddaje.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Ziemia uniwersalna GOLD 10L PODŁOŻE jest połączeniem wyselekcjonowanego torfu, humusu, piasku i perlitu z dodatkiem nawozu NPK. Surowce dobrano tak, aby zapewnić optymalne warunki rozwoju roślin. Użyto naturalnych składników dostarczających próchnicę i łatwo przyswajalne makro i mikroelementy.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  GOLD 5L ZIEMIA UNIWERSALNA PODŁOŻE jest połączeniem wyselekcjonowanego torfu, humusu, piasku i perlitu z dodatkiem nawozu NPK. Skład tej ziemi zapewnia dostęp niezbędnego powietrza, wody i składników mineralnych, które magazynuje a następnie stopniowo oddaje.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  SUBSTRAL 20L ZIEMIA PODŁOŻE DO IGLAKÓW 3w1. Ziemia do iglaków dodatkowo wzbogacona jest składnikami odpowiadającymi specjalnym wymaganiom różnych grup roślin, np: poprawiającym strukturę podłoża keramzytem lub krzemionką czy glinką.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 14,99 zł W sklepie

  Odpowiednio przygotowane podłoże składające się z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, zapewni roślinom odpowiednie warunki rozwoju, a tym samym obfite plony. Coraz częściej w naszych ogrodach czy na działkach gościć zaczyna borówka amerykańska, jagoda kamczacka czy żurawina.

  14,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Mieszanka jest wzbogacona nawozem bazowym OSMOCOTE o wydłużonym działaniu, który uwalnia się pod wpływem temperatury i wilgoci, przeznaczone do przesadzania i sadzenia roślin ogrodowych: zielonych i kwitnących, do pikowania sadzonek i do posypywania po posianiu aby wzbogacić glebę.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 20,99 zł W sklepie

  Seria podłoży Substral Osmocote to ziemia zawierająca bazową dawkę nawozu. Ziemia do iglaków dodatkowo wzbogacona jest składnikami odpowiadającymi specjalnym wymaganiom różnych grup roślin, np: poprawiającym strukturę podłoża keramzytem lub krzemionką czy glinką.

  20,99 zł
  W sklepie
 • 6,49 zł 8,11 zł -20% W sklepie

  Podłoże do  DO WYSIEWU I PIKOWANIA PREMIUM jest to specjalnie przygotowana ziemia do wszechstronnego zastosowania w wysiewie i pikowaniu roślin ozdobnych i warzywnych. WZMACNIA UKORZENIANIE 

  6,49 zł 8,11 zł -20%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 4,98 zł 7,22 zł -31% W sklepie

  Podłoże 5L do storczyków orchidei wzbogacone. Specjalnie przygotowana receptura zapewnia bardzo dużą przepuszczalność. Produkt przygotowany w 100% z naturalnego torfu jasnego, perlitu, keramzytu, kokosa, z dodatkiem nawozu wstępnego.

  4,98 zł 7,22 zł -31%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 7,79 zł W sklepie

  Podłoże do amatorskiej uprawy róż sporządzone z ziemi kompostowej, torfów wysokich, kory sosnowej mielonej kompostowanej, odpowiednio wzbogacona w nawóz wieloskładnikowy zawierający mikro i makroelementy.

  7,79 zł
  W sklepie
 • 2,79 zł W sklepie

  Specjalne podłoże do kwiatów domowych i ogrodowych utworzone z wyselekcjonowanych wysokiej jakości torfów wysokich i niskich, wzbogacone w niezbędne makro i mikroelementy.

  2,79 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin. Ziemia uniwersalna jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 1,89 zł W sklepie

  Ziemia do paproci została przygotowana z myślą o paprociach i paprotkach. Jest to połączenie wyselekcjonowanego torfu wysokiego i niskiego, kompostu i nawozów wapniowych.

  1,89 zł
  W sklepie
 • 14,99 zł W sklepie

  Ziemia do warzyw i ziół jest kompozycją naturalnych torfów o różnym stopniu rozkładu z dodatkiem kory sosnowej mielonej kompostowanej, przez co lepiej i dłużej utrzymuje wilgoć i składniki odżywcze.

  14,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Podłoże o podwyższonym odczynie pH przygotowane z myślą o uprawie drzewek i krzewów owocowych: jabłoni, gruszy, czereśni, wiśni, śliwki, porzeczek, agrestu, orzechów i innych.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 17,99 zł W sklepie

  Ziemia uniwersalna stanowi gotowe do użytku podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin domowych, ogrodowych, warzywnych i ozdobnych.

  17,99 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Uniwersalne podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin warzywnych i ozdobnych. Ziemia gotowa do użytku z nawozem wstępnym i mikroelementami.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 13,95 zł W sklepie

  Ziemia uniwersalna Premium stanowi gotowe do użytku podłoże do wszechstronnego zastosowania w uprawie roślin warzywnych i ozdobnych.

  13,95 zł
  W sklepie
 • 6,47 zł 7,79 zł -17% W sklepie

  Ziemia kwiatowa uniwersalna to podstawowy produkt w jaki powinniśmy zainwestować planując nowe nasadzenia w ogrodzie. Szczególnie polecana jest dla roślin o średnich wymaganiach pokarmowych. Jest podłożem wyprodukowanym na bazie torfu wysokiego, wzbogaconego w niezbędne dla wzrostu.

  6,47 zł 7,79 zł -17%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 11,95 zł 14,06 zł -15% W sklepie

  Wysokiej jakości ziemia Masterra jest to gotowe do użycia, urodzajne idealnie skomponowane podłoże do roślin kwasolubnych zawierające nawóz wieloskładnikowy.

  11,95 zł 14,06 zł -15%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 10,95 zł 13,86 zł -21% W sklepie

  Ziemia uniwersalna jest gotowym do użycia podłożem, zawierającym wysokiej jakości nawóz wieloskładnikowy. Ziemia uniwersalna została dodatkowo wzbogacona w niezbędne mikro i makroelementy, stwarzające idealne warunki do wzrostu roślin.

  10,95 zł 13,86 zł -21%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 12,87 zł 14,79 zł -13% W sklepie

  Kompost cechuje duża ilość naturalnych enzymów i mikroorganizmów, korzystnie wpływa na rozwój roślin. Pobudza życie biologiczne gleby ma właściwości deksocyzacyjne. Zapewnia właściwe odżywianie roślin, skraca okres wegetacji, przeciwdziała chorobom, poprawia, jakość plonów.

  12,87 zł 14,79 zł -13%
  Obniżka!
  W sklepie
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów