Nowe produkty

Pozostałe - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL można znaleźć dużą ilość różnych akcesoriów do narzędzi wykorzystywanych w naszych przydomowych czy działkowych ogrodach. W kategorii Pozostałe można znaleźć wszystko to, co nie trafiło do pozostałych kategorii z działu Narzędzia. BIATOM.PL oferuje do sprzedaży produkty renomowanych producentów, wśród których wymienić można chociażby VERDENIA czy KARD. Wszystkie produkty w naszej ofercie cechuje bardzo dobra wykonanie z tworzyw o odpowiedniej jakości, co przekłada się na praktyczność wykorzystania, a także na jakże istotną żywotność danego produktu wykorzystywanego w naszych ogrodach. Jeżeli poszukujesz nowego trzonka do swojej łopaty czy wideł możesz je tutaj znaleźć. Obok trzonków proponujemy szereg innych akcesoriów , gadżetów i narzędzi ogrodniczych usprawniających prace ogrodowe, takie jak przygotowywanie, sadzenie, pielenie i inne rodzaje pielęgnacji naszych rabat kwiatowych i ogródków warzywnych.

Pozostałe Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
 • 73,80 zł W sklepie

  STIHL Osłona twarzy słuchu Economy. Lekka kombinacja: nauszniki przeciwhałasowe zapewniające dobre wytłumienie hałasu i wychylny wizjer nylonowy. Kombinacje osłon twarzy i słuchu sprawdzają się doskonale podczas prac z urządzeniami mechanicznymi. Tłumią odgłos pracy silnika i chronią oczy i twarz. Regulowany pałąk.

  73,80 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Syntetyczny olej do silników dwusuwowych HP Super 100ml. Syntetyczny olej niskodymiący. Zapewnia czyste spalanie. Olej do silników dwusuwowych STIHL HP Super o doskonałych właściwościach smarnych, rozruchowych.  Proporcje mieszanki 1:50.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 27,11 zł W sklepie

  Kanister na benzynę 5l z przykręcanym lejkiem. Przezroczysty. Do kanistra pasuje system napełniania paliwa Stihl. Posiada certyfikat UN. Można w nim przechowywać paliwo bezołowiowe lub mieszankę do pił, jak również olej do smarowania prowadnic i piły łańcuchowej.

  27,11 zł
  W sklepie
 • 14,99 zł W sklepie

  Olej do pił łancuchowych ForestPlus 1l. Uniwersalny olej na bazie mineralnej. Całoroczny olej do smarowania pił łańcuchowych. Niezawodne smarowanie. Nadaje się do użytku w środkowoeuropejskich i gorących strefach klimatycznych. Olej produkowany na bazie wysokiej jakości olejów mineralnych.

  14,99 zł
  W sklepie
 • 1 499,00 zł W sklepie

  Kosiarka STIHL RMA 235. Zwrotna kosiarka o wadze 14kg. Idealna do pielęgnacji niewielkich trawników. Posiada centralną regulację wysokości koszenia i automatyczną regulację prędkości obrotowej. Wyposażona w dwustopniową regulację wysokości uchwytu. Napędzana wydajnym akumulatorem litowo-jonowym systemu akumulatorowego STIHL COMPACT. 

  1 499,00 zł
  W sklepie
 • 499,00 zł W sklepie

  Podręczna dmuchawa  BGA 45 ze zintegrowanym akumulatorem do oczyszczania mniejszych powierzchni na terenach przydomowych. Posiada uchwyt do montażu naściennego z funkcją ładowania umożliwiającą wygodne przechowywanie i jednoczesne ładowanie akumulatora. Wyposażona w okrągłą dyszę i zintegrowany akumulator ze wskaźnikiem naładowania.

  499,00 zł
  W sklepie
 • 999,00 zł W sklepie

  STIHL Dmuchawa BGA 56 z akumulatorem i ładowarką. Kompaktowa dmuchawa BGA 56 jest podczas pracy cicha i absolutnie intuicyjna w obsłudze. Posiada regulowaną na długość rurę wylotową, którą można dopasować do wzrostu użytkownika. Oczyszczenie z liści trawników, dziedzińców i podjazdów. Seryjnie wyposażona w akumulator AK 20 i ładowarkę AL 101.

  999,00 zł
  W sklepie
 • 539,00 zł W sklepie

  STIHL Odkurzacz SE 62 do czyszczenia na sucho i na mokro do usuwania kurzu, brudu i płynów - w pomieszczeniach i na zewnątrz. W komplecie zestaw końcówek: do czyszczenia podłóg, uniwersalna, do czyszczenia szczelin. Wielowarstwowy system filtrujący, oczyszczanie filtra. Czyszczenie na sucho i na mokro.

  539,00 zł
  W sklepie
 • 31,50 zł W sklepie

  Olej do silników dwusuwowych HP 1l. Bardzo dobre właściwości smarne i duża czystość silnika. Klasa mocy: JASO-FB. Olej do silników dwusuwowych na bazie olejów mineralnych. Proporcje mieszanki 1:50.

  31,50 zł
  W sklepie
 • 25,74 zł W sklepie

  STIHL Specjalistyczny środek czyszczący Varioclean 500ml. Specjalny środek czyszczący.  Środek do oczyszczania obudowy, filtrów STIHL HD2 (czarny), filtrów drucianych (srebrny) lub filtrów PA (biały). Rozpuszcza i usuwa pozostałości biooleju.

  25,74 zł
  W sklepie
 • 31,00 zł W sklepie

  Rozpuszczalnik do żywicy Superclean 300ml w formie spray'u. Doskonały do rozpuszczania żywicy i brudu. Środek utrzymania czystości. Smar do zestawów tnących nożyc do żywopłotów i pilarek.

  31,00 zł
  W sklepie
 • 21,77 zł W sklepie

  Multispray 400ml. Produkt wysokiej jakości o wielu możliwościach zastosowania. Środek czyszczący, smar, odrdzewiacz i ochrona antykorozyjna w jednym. Duża zdolność penetracji zapewnia smarowanie nawet niedostępnych miejsc. Odpowiedni do smarowania elementów ruchomych.

  21,77 zł
  W sklepie
 • 16,84 zł W sklepie

  STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' P. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Łatwy mechanizm montowania pilnika umożliwia jego szybką wymianę i wielokrotne użycie prowadnika. 

  16,84 zł
  W sklepie
 • 21,30 zł W sklepie

  STIHL Uchwyt pilnika z pilnikiem 1/4'' 3/8''P. Prowadnik z pilnikiem okrągłym STIHL do ostrzenia pił łańcuchowych. Narzędzie umożliwiające samodzielne naostrzenie zębów tnących piły łańcuchowych. Drewniany uchwyt pilnika z certyfikowanego drewna umożliwia dobre prowadzenie narzędzia.

  21,30 zł
  W sklepie
 • 3,81 zł W sklepie

  STIHL Pilnik okrągły do pił łańcuchowych 150x3,2mm. Pilnik przeznaczony do ostrzenia łańcuchów tnących. Aby utrzymać ostrość łańcucha należy użyć okrągłego pilnika z prowadnikiem. A naostrzony łańcuch to łatwiejsza i bezpieczniejsza praca.

  3,81 zł
  W sklepie
 • 3,81 zł W sklepie

  Pilnik okrągły do pił łańcuchowych 200x4,0mm 1/4''+3/8''P. Pilnik okrągły przeznaczony jest do ręcznego ostrzenia łańcucha.  Doskonale piłuje, zostawiając ostre, gładkie ostrze i zachowując długą żywotność. Do łańcucha 1/4", 3/8" P. Wymiary 200 x 4 mm.

  3,81 zł
  W sklepie
 • 12,14 zł W sklepie

   Okulary ochronne bezbarwne. Również dla osób noszących okulary. Zapewniają odpowiednią ochronę przed zranieniem oraz duży komfort pracy. Doskonałe do ochrony oczu podczas używania kos, pilarek, myjek, nożyc itp. Posiadają osłonę boczną. UV 400.

  12,14 zł
  W sklepie
 • 37,80 zł W sklepie

  Okulary ochronne przyciemniane. Okulary posiadają osłonę boczną oraz wyściełane końcówki zauszników. Z zewnątrz odporne na zarysowania. Wewnątrz nie parujące.

  37,80 zł
  W sklepie
 • 37,80 zł W sklepie

  Okulary ochronne pomarańczowe.  Z zewnątrz odporne na zarysowania, wewnątrz nie parujące. Posiadają wyściełane końcówki zausznika oraz osłonę boczną.

  37,80 zł
  W sklepie
 • 37,80 zł W sklepie

  Okulary ochronne żółte. Bardzo lekkie okulary ochronne z wyściełanymi końcówkami zauszników. Zawierające powłokę zapobiegającą zaparowaniu. Boczna osłona zapobiega dostawaniu się odprysków. 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Odporne na zarysowania. Produkowane z wysokiej jakości materiałów.

  37,80 zł
  W sklepie
 • 24,60 zł W sklepie

   Okulary ochronne bezbarwne. Okulary ochronne w rozmiarze standardowym. Optymalne przy mocnym nasłonecznieniu. Duże wzmocnienie kontrastu.

  24,60 zł
  W sklepie
 • 24,60 zł W sklepie

  Okulary ochronne przyciemniane LIGHT. Okulary ochronne w rozmiarze standardowym. Posiadają osłoną boczna oraz wyściełane końcówki zausznika. Wewnątrz nie parujące, a z zewnątrz odporne na zarysowania.

  24,60 zł
  W sklepie
 • 24,60 zł W sklepie

  Okulary ochronne pomarańczowe LIGHT. Podstawowy model okularów STIHL z pomarańczowymi szkłami. Okulary ochronne z wymienną szybką. Szkła odporne na zarysowania. 100% zabezpieczenia przed promieniowaniem UV. Boczna osłona zapobiega dostawaniu się odprysków.

  24,60 zł
  W sklepie
 • 2 999,00 zł W sklepie

  STIHL Zamiatarka akumulatorowa KGA 770 do chodników Do oczyszczania dużych powierzchni w budynkach i poza nimi. Regulacja wysokości. Skuteczne oczyszczanie obrzeży i narożników. Idealna do prac na dziedzińcach szkolnych, stacjach benzynowych czy halach magazynowych.

  2 999,00 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów