Nowe produkty

Łopaty i widły ogrodowe - sklep

W kategorii Łopaty i widły znaleźć można różnorodną gamę produktów przydatnych w każdym ogrodzie. Łopaty i widły są to narzędzia ogrodnicze bez których nie może obejść się przesadzanie, kopanie grządek czy sadzenie krzewów czy innych roślin. W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy Tobie wyroby markowe, oryginalne, wykonane z materiałów o wysokiej trwałości. Gwarantami tej jakości są producenci tacy jak FISKARS czy KARD, firmy znane w tym względzie na rynku. Produkty dostępne w tej kategorii przyczyniają się do ułatwiania wykonania wielu prac ogrodniczych czy też innych czynności gospodarskich. Łopaty i widły są stosunkowo niedrogimi narzędziami, ale odpowiedni ich wybór pozwoli na ich wykorzystanie przez wiele, wiele miesięcy. Łopaty i widły w swoim składziku powinni mieć nie tylko posiadacze ogrodu czy działki, ale również osoby, które poświęcają swój czas na pielęgnację przydomowych rabat czy trawnika. Chcąc dokonać zakupu należy wziąć pod uwagę do jakiego celu będą wykorzystywane nasze łopaty czy widły, równie istotne jest zwrócenie uwagi na ich kształt i uchwyt, który mocno może wpłynąć na przyjemność naszej pracy.

Łopaty, widły Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • 99,99 zł W sklepie

  Widły 4-zębne, najbardziej powszechne, od wieków znane, narzędzie rolnicze. Najczęściej występującą wersją są metalowe widły z drewnianym trzonkiem.

  99,99 zł
  W sklepie
 • 89,99 zł W sklepie

  Fiskars Widły 4-zębne Solid narzędzie przeznaczone do prac ogrodowych takich jak kopanie, spulchnienie gleby, sadzanie oraz przesadzanie roślin.

  89,99 zł
  W sklepie
 • 99,99 zł W sklepie

  Fiskars Szpadel główne narzędzie do ręcznych prac ogrodniczych. Typowy szpadel to szeroka zaostrzona płaszczyzna, zagięta lub prosta. Osadzony na trzonku w kształcie litery D.

  99,99 zł
  W sklepie
 • 69,99 zł W sklepie

  Szpadel najbardziej powszechne narzędzie do ręcznych prac ogrodniczych. Typowy szpadel to szeroka zaostrzona płaszczyzna, zagięta lub prosta. Osadzony jest przeważnie na trzonku w kształcie litery T, ale bywają też trzonki z rączką w kształcie litery D.

  69,99 zł
  W sklepie
 • 62,99 zł W sklepie

  Fiskars Solid to gama funkcjonalnych narzędzi charakteryzujących się trwałością i wytrzymałością, uniwersalnym zastosowaniem oraz jakością Fiskars. Narzędzia posiadają głowicę z hartowanej stali oraz wygodną rączkę z tworzywa w kształcie litery D.Idealna do piachu, ziemi itp.

  62,99 zł
  W sklepie
 • 15,89 zł W sklepie

  Saperka-szpadel wykonana z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem o długości 40cm. Jest lekka i ze względu na soje wymiary, bardzo poręczna.

  15,89 zł
  W sklepie
 • 17,99 zł W sklepie

  Szpadel mały wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem. Szerokość 13,8cm, długość trzonka 70cm, wysokość szpadla 20cm.

  17,99 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Szpadel to rodzaj łopaty skonstruowany głównie do kopania i przenoszenia ziemi. W ogrodnictwie, szpadel występuje jako narzędzie do kopania i spulchniania ziemi lub rozkruszania grud ziemi. Razem z widłami stanowi jedno z głównych narzędzi przeznaczone do ręcznego użytkowania w ogrodnictwie i rolnictwie.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 34,99 zł W sklepie

  Kard 157 Widły czterozębne, najbardziej powszechne, od wieków znane, narzędzie rolnicze. Najczęściej występującą wersją są metalowe widły z drewnianym trzonkiem.

  34,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  KARD 89 ŁOPATA PIASKOWA jest to ręczne narzędzie składające się ze styliska i zamocowanej na nim szerokiej, płaskiej lub odpowiednio zakrzywionej części roboczej, nazywanej łyżką lub czerpakiem. Model będący przedmiotem sprzedaży jest wyposażony w stylisko drewniane.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 21,99 zł W sklepie

  Łopata jest to ręczne narzędzie składające się ze styliska i zamocowanej na nim szerokiej, płaskiej lub odpowiednio zakrzywionej części roboczej, nazywanej łyżką lub czerpakiem.

  21,99 zł
  W sklepie
 • 89,99 zł W sklepie

  Fiskars 133433 Widły 4-zębne Solid od wieków znane, narzędzie rolnicze. Najczęściej występującą wersją są metalowe widły z drewnianym trzonkiem. Fiskars poszedł o krok dalej i zrobił widły z trzonkiem z tworzywa sztucznego.

  89,99 zł
  W sklepie
 • 99,99 zł W sklepie

  Szpadel to obok wideł główne narzędzie do ręcznych prac ogrodniczych. Typowy szpadel to szeroka zaostrzona płaszczyzna, zagięta lub prosta. Osadzony jest przeważnie na trzonku w kształcie litery T, ale bywają też trzonki z rączką w kształcie litery D.

  99,99 zł
  W sklepie
 • 69,99 zł W sklepie

  Fiskars 131403 Szpadel prosty Solid Osadzony jest przeważnie na trzonku w kształcie litery T, ale bywają też trzonki z rączką w kształcie litery D. Typowy szpadel to szeroka zaostrzona płaszczyzna, zagięta lub prosta.

  69,99 zł
  W sklepie
 • 24,89 zł W sklepie

  Szpadel ze stopą, wykonany z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem.  

  24,89 zł
  W sklepie
 • 43,99 zł W sklepie

  Widły ogrodnicze do kopania tzw. amerykańskie, to ręczne narzędzie, składające się z drzewca oraz metalowej końcówki z długimi, szerokimi, lekko zakrzywionymi ku przodowi zębami. Widły służą np: do spulchnianie gleby.

  43,99 zł
  W sklepie
 • 45,99 zł W sklepie

  Widły ogrodnicze, tzw. amerykańskie, to ręczne narzędzie, składające się z drzewca zakończonego plastikową rączką oraz metalowej końcówki z długimi, lekko zakrzywionymi ku przodowi zębami. Widły służą np: do spulchnianie gleby.

  45,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów