Producenci

Nowe produkty

AMPOL - Lista produktów producenta:

Firma Ampol jest wiodącym producentem i dystrybutorem kompleksowej oferty rolnej. To też zrozumienie i dostosowanie do dynamicznie zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Firma gwarantuje również najwyższą jakość świadczonych usług, pełną dostępność towarów i konkurencyjne ceny. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Ampol.

Ampol-Merol Sp. z o.o. jest istniejącym od 1992 roku autoryzowanym dystrybutorem środków do produkcji rolnej. Przez te lata zdobyła zaufanie rolników na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.
 
Misją firmy Ampol-Merol Sp. z o.o. jest zwiększanie efektywności rolnictwa poprzez dystrybucję asortymentu o najwyższej jakości i skuteczność działania. W pracy kieruje się przesłaniem, że człowiek jest zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki temu zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.
 
Posiada 28 oddziałów handlowych na terenie całej Polski, dzięki czemu zapewnia dużą dostępność towaru. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Kontrahentów dowozi zamówienia o dowolnej wielkości do każdego zakątka Polski.Centrum BIATOM sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Ampol.W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.


Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • 13,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Siarczan potasu do warzyw, roślin jagodowych, drzew owocowych i roślin ozdobnych. Nawóz granulowany, o niskiej zawartości chlorków, przez co jest idealnym źródłem potasu dla roślin wrażliwych na chlor (warzywa, rośliny jagodowe, ozdobne i iglaste). Jest produktem naturalnym, wydobywanym z naturalnych pokładów morskich. 

  13,99 zł
  W sklepie
 • 25,90 zł W sklepie

  Ampol 5kg Superfosfat wzbogacony z zawartością wapnia nawóz fosforowy Uniwersalny nawóz fosforowy stosowany na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny uprawne. Nawóz przedsiewny stosowany zarówno jesienią jak i wiosną. Po zastosowaniu nawozu należy zmieszać go z glebą.

  25,90 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Superfosfat wzbogacony z zawartością wapnia do wszystkich roślin. Nawóz występuje w formie granulatu i jest bardzo łatwo przyswajalny przez rośliny. Stosowany zarówno jesienią jak i wiosną na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny uprawne.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Ampol 5kg Nawóz do trawnika z mchem z dodatkiem żelaza granulowany niszczy mech Skład oraz forma nawozu dostosowane są w taki sposób, aby prawidłowy wzrost traw, zapewniał szybkie uzupełnienie wolnych miejsc powstałych po wyparciu mchu. 

  22,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg nawóz do trawników wieloskładnikowy granulowany nieorganiczny zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe. Skład oraz forma nawozu dostosowane są do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków traw. Opakowanie 2 kg na 50m2.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 76,99 zł W sklepie

  Ampol 25 kg nawóz do trawników wieloskładnikowy granulowany nieorganiczny zawiera składniki (azot, magnez, potas, fosfor), które są niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin trawnika. Do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków traw są dostosowane zarówno skład jak i forma nawozu. 25kg nawozu to ok. 800m2 nawożonej powierzchni trawnika.

  76,99 zł
  W sklepie
 • 38,99 zł W sklepie

  Ampol 10 kg nawóz do trawników wieloskładnikowy, nieorganiczny. Zapewni żywozieloną barwę trawnika. Wpływa na poprawę żywotności roślin. Zwiększa odporność roślin na choroby i szkodniki. Opakowanie 10 kg wystarcza 250m2 nawożonej powierzchni.

  38,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Nawóz do trawnika z mchem z dodatkiem żelaza granulowany antymech  Wieloskładnikowy, nieorganiczny nawóz granulowany. Zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe wzbogacone o zawartość żelaza.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Nawóz do hortensji nieorganiczny o działaniu zakwaszającym Nawóz na Hortensje jest wieloskładnikowym, granulowanym nawozem nieorganicznym o działaniu zakwaszającym. Zawartość makro i mikroelementów zapewni bujny wzrost, rozwój oraz obfite kwitnienie i wybarwienie roślin.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Ampol 4kg Ice Stop chlorek magnezu -30C anty lód sól drogowa środek antyoblodzeniowy Rozpuszcza śnieg i lód. Działa w temperaturach nawet do -30C, czyli o wiele niższych niż stosowana powszechnie sól drogowa. Bezpieczny dla roślin i zwierząt. Nie niszczy i nie odbarwia kostki brukowej i gresu.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 44,99 zł W sklepie

  AMPOL 10kg Nawóz jesienny do trawnika trawy to granulat o jednolitej konsystencji do nawożenia doglebowego. Nie stymuluje wzrostu trawy, przygotowuje do okresu zimowego.

  44,99 zł
  W sklepie
 • 87,99 zł W sklepie

  AMPOL 25kg Nawóz jesienny do trawnika trawy to granulat o jednolitej konsystencji do nawożenia doglebowego. Nie stymuluje wzrostu trawy, przygotowuje do okresu zimowego.

  87,99 zł
  W sklepie
 • 25,99 zł W sklepie

  Ampol 5kg Siarczan potasu do warzyw roślin jagodowych drzew owocowych. Produkt naturalny i wydobywanym z naturalnych pokładów morskich. Idealne źródło potasu dla roślin wrażliwych na chlor (warzywa, rośliny jagodowe, ozdobne i iglaste). Nawóz granulowany oraz o niskiej zawartości chlorków. 

  25,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów