Zraszacze i węże ogrodowe, do kwiatów i warzyw - sklep

Jednym z najważniejszych rzeczy przy utrzymaniu pięknego ogrodu czy przydomowego warzywnika jest odpowiednie jego nawodnienie. W tej kwestii pomóc może szeroki wybór Węży i zraszaczy dostępny w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL, którego głównymi dostawcami produktów są BRADAS, RAMP CZY VERDENIA. Inwestycja w wąż ogrodowy bardzo dobrej jakości na pewno się nam opłaci, bo będzie służył nam przez wiele lat. Ważne aby przy wyborze węża zwrócić uwagę na średnicę węża, jego długość, ilość warstw czy materiał z którego jest wykonany. Na końcu węża ogrodowego można zamontować zraszacz lub dyszę zraszającą ułatwiającą dozowanie wody. Zaletą zraszaczy powierzchniowych jest ich mobilność - zasilane za pomocą węża ogrodowego możemy je wbić lub ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć odpowiedni zraszacz do Twojego ogrodu, od standardowych zraszaczy stacjonarnych, po zraszacze obrotowe w atrakcyjnych kształtach.

Węże i zraszacze Jest 33 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
 • 39,99 zł W sklepie

  RAMP ZRASZACZ WAHADŁOWY RT1361 OSCYLACYJNY DO PODLEWANIA Dyskretna ciemnozielona kolorystyka sprawia, że zraszacz nie wyróżnia się za bardzo na trawniku. Wahadłowy zraszacz z tworzywa sztucznego z regulacją. Służy do nawadniania powierzchni prostokątnych (do 300m²),wydajność 14l/min -3 Bar.

  39,99 zł
  W sklepie
 • 29,99 zł W sklepie

  SPRINT - wąż ogrodniczy 3-warstwowy, zbrojony. Wykonany z miękkiego PVC. I warstwa - wewnętrzna, z czarnego PVC odporna na UV i osadzanie się glonów w wężu, II warstwa - oplot krzyżowy z włókna syntetycznego , III warstwa - zewnętrzna, zielona transparentna z miękkiego PVC.

  29,99 zł
  W sklepie
 • 72,99 zł W sklepie

  AQUA-DROP - elastyczny i odporny wąż, wykonany w 100% z przetworzonej gumy wysokiej jakości, dzięki czemu równomiernie przepuszcza wodę na całej długości. Zapewnia oszczędność wody nawet do 70%.

  72,99 zł
  W sklepie
 • 79,99 zł W sklepie

  Niezbędnik ogrodnika jest to zestaw składający się z węża ogrodniczego 1/2" o długości 20 metrów, kompletu złączek wraz z końcówką zraszającą oraz wieszaka na wąż.

  79,99 zł
  W sklepie
 • 59,99 zł W sklepie

  3 warstwowy wąż ogrodowy 1" 15m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.

  59,99 zł
  W sklepie
 • 27,99 zł W sklepie

  3 warstwowy wąż ogrodowy 1/2" 25m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.

  27,99 zł
  W sklepie
 • 109,99 zł W sklepie

  3 warstwowy wąż ogrodowy 3/4" 50m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.

  109,99 zł
  W sklepie
 • 99,99 zł W sklepie

  3 warstwowy wąż ogrodowy 1" 25m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.

  99,99 zł
  W sklepie
 • 55,99 zł W sklepie

  3 warstwowy wąż ogrodowy 1/2" 50m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.

  55,99 zł
  W sklepie
 • 32,99 zł W sklepie

  3 warstwowy wąż ogrodowy 3/4" 15m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.

  32,99 zł
  W sklepie
 • 54,99 zł W sklepie

  3 warstwowy wąż ogrodowy 3/4" 25m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.

  54,99 zł
  W sklepie
 • 17,99 zł W sklepie

  3 warstwowy wąż ogrodowy 1/2" 15m jest, trwały, elastyczny, odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża, dzięki czemu wyróżnia się wśród produktów dostępnych na rynku.

  17,99 zł
  W sklepie
 • 10,39 zł W sklepie

  Zraszacz wykonany z wysokiej jakości odpornego tworzywa ABS w kształcie biedronki. Zraszacz statyczny o wygodnej obsłudze dzięki dobrze wyprofilowanym elementom.

  10,39 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Zraszacz 8-funkcyjny na podstawie BIEDRONKA. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Specjalna podstawa w kształcie biedronki zapobiega uszkodzeniu trawnika. Obszar zraszania 14m2.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  ZRASZACZ WYKONANY Z WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPORNEGO TWORZYWA ABS, W KSZTAŁCIE MOTYLA.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  SPRINT - wąż ogrodniczy 3-warstwowy, zbrojony. Wykonany z miękkiego PVC. I warstwa - wewnętrzna, z czarnego PVC odporna na UV i osadzanie się glonów w wężu, II warstwa - oplot krzyżowy z włókna syntetycznego , III warstwa - zewnętrzna, zielona transparentna z miękkiego PVC.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 36,99 zł W sklepie

  Zraszacz oscylacyjny, wahadłowy renomowanej firmy Bradas posiada 18 trwałych dysz zasięg zraszania do 334m2 bardzo prosta regulacja za pomocą suwaków Wbudowana igła do czyszczenia zabrudzonych dysz Nowy opatentowany silnik zaprojektowany w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu zminimalizować styczność z wodą, co zabezpiecza go przed szybszym zużyciem.

  36,99 zł
  W sklepie
 • 29,99 zł W sklepie

  Wahadłowy zraszacz z tworzywa sztucznego z regulacją. Służy do nawadniania powierzchni prostokątnych (do 300m²),wydajność 14l/min -3 Bar. Dyskretna ciemnozielona kolorystyka sprawia, że zraszacz nie wyróżnia się za bardzo na trawniku.

  29,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Zraszacz obrotowy 3-ramienny. Wykonany z tworzywa sztucznego, na przelotowym plastikowym kolcu. Każde regulowane ramię posiada pięć otworków zraszających. Kolec posiada uniwersalny nypel. Obszar zraszania 15 m.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Zraszacz pulsacyjny wbijany na przelotowym plastikowym kolcu. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Kolec posiada nypel do szybkozłaczy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 17m.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Zraszacz pulsacyjny wbijany na przelotowym plastikowym kolcu. Kolec posiada nypel do szybkozłączy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 17m.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 3,79 zł W sklepie

  Wysokiej jakości dysza prosta, regulowana. Wygodna i długotrwała obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Wyposażone w antypoślizgową powłokę ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. Bezstopniowa regulacja strumienia wody od ostrego  do lekkiej mgiełki z możliwością zamknięcia wody.

  3,79 zł
  W sklepie
 • 25,99 zł W sklepie

  WHITE LINE Zraszacz ręczny WATERFALL Wykonany z plastiku. Wyposażony w dźwignię do płynnej regulacji siły strumienia wody.

  25,99 zł
  W sklepie
 • 19,59 zł W sklepie

  Pistolet do zraszania wielofunkcyjny " MULTI SPRAY ". Opatentowany sposób zamykania i otwierania przepływu wody. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS. Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Dostępny w kolorze szaro-białym.

  19,59 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów