Producenci

Nowe produkty

ANTA - Lista produktów producenta:

BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Anta. Swoją działalność skupia głównie na produkcji donic kwiatowych, które są wykonywane z tworzywa sztucznego lub ceramiki. Produkcja donic ceramicznych, które potrafią ubogacić dekoracyjnie i ozdobnie przestrzeń w jakiej zostały umieszczone, odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych technik zdobienia takich jak druk transferowy. W swojej ofercie firma dystrybuuje także donice malowane ręcznie, a także zajmuje się produkcją metaloplastyczną oferując wykonane z metalu kwietniki, stojaki czy świeczniki.

Anta doniczki - sklep


Firma Anta powstała w 1995 r., a jej właścicielem jest Pan Andrzej Jagoda. Swoją działalność skupia głównie na produkcji donic kwiatowych, które są wykonywane z tworzywa sztucznego lub ceramiki. Produkcja donic ceramicznych, które potrafią ubogacić dekoracyjnie i ozdobnie przestrzeń w jakiej zostały umieszczone, odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych technik zdobienia takich jak druk transferowy. W swojej ofercie firma dystrybuuje także donice malowane ręcznie, a także zajmuje się produkcją metaloplastyczną oferując wykonane z metalu kwietniki, stojaki czy świeczniki.


W ofercie sklepu ogrodniczego BIATOM.PL znajdują się także produkty pochodzące od tego renomowanego producenta. Jeżeli potrzebują Państwo doniczki warto nabyć produkty wykonane przez tą, pochodzącą z Olsztyna koło Częstochowy, firmę. Jakość wykonania produktów, a także materiały z których wykonane są donice i doniczki stoją na bardzo wysokim poziomie.Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Anta.


W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 13,99 zł W sklepie

  Anta Fi41 Doniczka Cyprys 8 Doniczka z rodziny Terra to znany i lubiany, klasyczny wzór, który sprawdzi się w każdej aranżacji zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Doniczkę zdobią delikatne tłoczenia. Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Anta Fi36 Doniczka Cyprys 7 Doniczka z rodziny Terra to znany i lubiany, klasyczny wzór, który sprawdzi się w każdej aranżacji zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Doniczkę zdobią delikatne tłoczenia. Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz.

  9,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów