Środki Owadobójcze Jest 123 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 123 elementów
 • 9,99 zł W sklepie

  Karmnik z granulowaną trutką o działaniu pokarmowym do zwalczania mrówek faraona w pomieszczeniach mieszkalnych, magazynach, obiektach użyteczności publicznej, itp.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 2,98 zł W sklepie

  Feromox Standard Bros pułapka z atraktantem do odławiania owadów biegających. Skutecznie wabi karaluchy, prusaki oraz rybiki cukrowe.

  2,98 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Wygodny  w  użyciu  preparat  w  postaci  sprayu,  stosowany  jako  forma zabezpieczenia   przed   kleszczami i komarami. Chroni do 8 godz. przed komarami, nawet tropikalnymi i do 5 godz. przed kleszczami.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Pułapka oparta wyłącznie na naturalnych składnikach przeznaczona do monitorowania aktywności os, szerszeni oraz pospolitych gatunków much (mucha domowa, plujka pospolita, bolimuszka kleparka) na zewnątrz budynków, ogrodach oraz w pomieszczeniach gospodarczych.

  22,99 zł
  W sklepie
 • 25,99 zł W sklepie

  Preparat przeznaczony jest do likwidacji os i szerszeni oraz ich gniazd. Do stosowania w domu, ogrodzie, na tarasach i balkonach.

  25,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Środek w spreju Muchomor na osy to preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza: os, much i komarów.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Chmara komarów i meszek oraz inwazja kleszczy to utrapienie grzybiarz, działkowiczów, wędkarzy, turystów i wszystkich tych którzy lubią spędzać czas w plenerze. Aby zabezpieczyć się przed uciążliwymi a niekiedy niebezpiecznymi owadami należ zawsze mieć ze sobą preparaty odstraszające.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Płytka na mole w naturalny sposób wabi owady, które przyklejają się do powierzchni pokrytej substancją klejącą.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 33,98 zł W sklepie

  Skutecznie  zabezpiecza  pomieszczenia  przed  owadami  latającymi. Doskonale sprawdza się w mieszkaniach, domach, altanach ogrodowych i niewielkich  pomieszczeniach  gospodarczych.  Zastosowanie  specjalistycznego  źródła  światła  i  siatki  rażącej  jest  gwarancją  skuteczności działania.

  33,98 zł
  W sklepie
 • 18,70 zł W sklepie

  Lampion do ochrony przed komarami w ogrodzie,  w altanie i na tarasie. Zabezpiecza obszar do 20 m2 przez cały okres palenia się świecy tj. ok. 6 godz.

  18,70 zł
  W sklepie
 • 7,69 zł W sklepie

  Jednymi z uciążliwych owadów atakujących ludzi i zwierzęta są meszki. Największe ich skupiska możemy zaobserwować w pobliżu rzek, strumieni i innych cieków wodnych, gdzie meszki się rozmnażają. Ugryzienia meszek są groźniejsze od ugryzień komara, dlatego należy stosować środki im zapobiegające.

  7,69 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Środek owadobójczy w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących żerujących na roślinach rolniczych i sadowniczych.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  GETOX żel na karaczany wyjątkowo skuteczny, odporny na wysychanie, wygodny i łatwy w użyciu środek na uciążliwe karaluchy i prusaki. Stanowi atrakcję pokarmową dla tych insektów.

  16,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  W upalne lato, i nie tylko, niezbyt przyjemnie pachnące śmietniki są naszym utrapieniem. Przyciągają one roje much i innych owadów. Aby temu zapobiec i zlikwidować nieprzyjemny odór oraz nie dopuścić do rozmnażania się insektów należy stosować specjalne preparaty.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 12,69 zł W sklepie

  Preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających. Zestawienie kilku nowoczesnych substancji aktywnych pozwoliło osiągnąć zarówno błyskawiczne działanie (efekt 'knock-down'), jak i skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.

  12,69 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Nissorun Strong 250 SC środek przędziorkobójczy działający na wszystkie stadia rozwojowe szkodników (z wyjątkiem osobników dorosłych). Zaletą preparatu jest możliwość stosowania przez długi okres w sezonie, od początku wegetacji aż do zbiorów.  

  12,99 zł
  W sklepie
 • 15,95 zł 17,92 zł -11% W sklepie

  Owadostop jest gotowym do użycia środkiem owadobójczym przeznaczonym do zwalczania uciążliwych insektów i owadów biegających, takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, mrówki faraona i inne owady biegające.  

  15,95 zł 17,92 zł -11%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Detektor pułapka lepowa ABC służy do wyłapywania owadów biegających w dyskretny sposób. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Jest to nietoksyczna metoda pozbycia się karaluchów, karaczanów, prusaków itp.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.

  16,99 zł
  W sklepie
 • 24,99 zł W sklepie

  Środek owadobójczy, zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym, przeznaczony do ochrony drzew owocowych oraz drzew i krzewów ozdobnych przed niektórymi szkodnikami. Wyprodukowany jest na bazie oleju parafinowego, a więc bezpieczny dla środowiska.

  24,99 zł
  W sklepie
 • 15,99 zł W sklepie

  SiltacEC to zupełnie nowatorskie rozwiązanie służące do skutecznej walki z wieloma szkodliwymi owadami i roztoczami żerującymi na roślinach uprawnych. Preparat nie zawiera substancji aktywnych tradycyjnych, chemicznych pestycydów, co czyni ochronę roślin znacznie bezpieczniejszą.

  15,99 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  SpinTor 240 SC jest środkiem owadobójczym pochodzenia naturalnego, powstałym w wyniku fermentacji bakterii zawierających spinozy, do zwalczania szkodników żerujących w uprawach ekologicznych.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Płyn na karaluchy skutecznie zwalcza wszelkie owady biegające. Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynach, oborach.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 20,99 zł W sklepie

    Muszka owocówka latem i jesienią jest naszym utrapieniem. Istnieje błędnie przyjęta hipoteza, że powstaje ona z zepsutych owoców, a rzeczywistość jest taka, że przyciąga ją winny zapach. W poszukiwaniu pożywienia może ona w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.

  20,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 123 elementów