Producenci

Nowe produkty

ABC - Lista produktów producenta:

ABC środki ochrony roślin i inne preparaty z serii sygnowanej tą marką, służą zwalczaniu uciążliwych owadów, jak na przykład komary czy kleszcze, a także gryzoni różnego rodzaju. Celem nadrzędnym przyświecającym temu producentowi jest pomoc dla jego klientów w jak najszybszym rozwiązaniu problemów związanych ze szkodnikami i chwastami w ich domach oraz ich ogrodach. Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Themar - ABC - Rater - Getox.

Abc - sklep


Marka produktów ABC jest szeroko znana wśród profesjonalistów jak i amatorów ogrodnictwa. Jej właścicielem jest przedsiębiorstwo Themar Import Eksport Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przygotowane specjalnie dla klientów ABC środki ochrony roślin i inne preparaty z serii sygnowanej tą marką, służą zwalczaniu uciążliwych owadów, jak na przykład komary czy kleszcze, a także gryzoni różnego rodzaju. Celem nadrzędnym przyświecającym temu producentowi jest pomoc dla jego klientów w jak najszybszym rozwiązaniu problemów związanych ze szkodnikami i chwastami w ich domach oraz ich ogrodach. W swoim asortymencie produktowym firma posiada także preparaty do walki z pleśnią i innymi grzybami Bardzo dużą wagę przywiązana jest do jakości produktów i efektywności ich działania, tak aby zadowolenie z korzystania ze środków ochrony roślin marki ABC było jak największe.


Wśród szerokiego asortymentu dostępnego w sklepie ogrodniczym BIATOM.PL istnieje możliwość zakupu produktów sygnowanych logiem ABC.Nasz BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza w Białymstoku to dystrybutor produktów firmy Themar - ABC - Rater - Getox.


Do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Więcej
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • 15,99 zł W sklepie

  Gotowy do użycia preparat do likwidacji pleśni, grzyba domowego, glonów z wszelkich materiałów stosowanych w budownictwie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Można stosować w zakładach produkcji wyrobów spożywczych.

  15,99 zł
  W sklepie
 • 19,95 zł 24,33 zł -18% W sklepie

  Getox Ultra 600ml Płyn oprysk środek na pluskwy pchły prusaki wyjątkowo skuteczny oprysk. Sklep Białystok. Gotowy do użycia płynny preparat przeznaczony do zwalczania insektów, w szczególności pluskiew i pcheł, w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Niezawodny oprysk na pluskwy w sprayu przeważnie stosowany by zwalczyć pluskwę domową.

  19,95 zł 24,33 zł -18%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 26,99 zł W sklepie

  ABC Pułapka lepowa na pluskwy detektor służy do monitorowania obecności pluskwy domowej poprzez jej odławianie. Skuteczna, dyskretna, bez środków chemicznych.

  26,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Pułapka lepowa z feromonem ABC służy do monitorowania moli spożywczych (omacnicy spichrzanki, mklika próchniczka, mklika mącznego, mklika daktylowca) poprzez ich odławianie. Nie zawiera insektycydów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Koncentrat w formie proszku do rozcieńczania wodą. Skuteczny przy zwalczaniu mszyc, stonki ziemniaczanej (larwy i osobniki dorosłe), toczyka gruszowiaczka, owocówkę jabłkóweczkę, nasionnicę trześniówkę w uprawach przydomowych.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Środek owadobójczy w formie cieczy do bezpośredniego stosowania, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników róży, fuksji, pelargonii i begonii. Na roślinie działa wgłębnie.  Mszyce i mączliki szklarniowe są owadami ssącymi najczęściej atakującymi rośliny ozdobne zarówno doniczkowe jak i balkonowe.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Mrówkozol to środek zwalczający mrówki w formie granulatu. Atraktant smakowy zawarty w preparacie skutecznie wabi mrówki i szybko je zwalcza w domach, pomieszczeniach biurowych, magazynach, ogrodach, garażach oraz wokół budynków.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 33,99 zł W sklepie

  Elektroniczne urządzenie stosowane do odstraszania gryzoni w tym przede wszystkim kretów i nornic. Zabezpiecza teren o powierzchni 300 m2. Urządzenie działa nieprzerwanie przez 340h.

  33,99 zł
  W sklepie
 • 21,99 zł W sklepie

  Nowoczesny preparat do biologicznego odstraszania kretów i nornic stosuje się na działkach, w ogrodach, parkach oraz sadach. Preparat ten zawiera naturalne składniki zapachowa skutecznie odstraszające również psy i koty.

  21,99 zł
  W sklepie
 • 49,99 zł W sklepie

  Preparat do biologicznego odstraszania kretów i nornic wykonany jest z naturalnych składników zapachowych. Kret jest niezwykle czystym zwierzakiem i nie znosi przykrych zapachów, dlatego preparat ten jest bardzo skuteczny.

  49,99 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Kompost jest źródłem naturalnego nawozu, który możemy wykorzystać do użyźnienia gleby w ogrodzie czy w doniczkach. Większość odpadów kuchennych i ogrodowych nadaje się do jego przygotowania. Aby proces fermentacji przebiegał szybciej należy zastosować preparat do kompostowania.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Zastosowanie pułapek jest działaniem prewencyjnym. Pułapki monitorujące rozmieszcza się na drzewach w drugiej połowie kwietnia, przed rozpoczęciem lotu owadów. Pułapka zawiera specjalny feromon, który skutecznie wabi owocówkę jabłkóweczkę.

  22,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Pułapka wykonana jest z tworzywa sztucznego powleczonego specjalnym odpornym na wysychanie, przemoczenie oraz długotrwałe narażenie na światło słoneczne klejem. Arkusze wolne są od substancji czynnych chemicznie - są pozbawione pestycydów.

  22,99 zł
  W sklepie
 • 14,99 zł W sklepie

  Pułapka do łapania kretów i nornic ABC na działkach i w ogrodach. Przed zamieszczeniem pułapki powinno się ją sparzyć gorącą wodą, a następnie dotykać tylko w rękawiczkach, wówczas kret nie wyczuje ludzkiego zapachu i nie będzie omijał pułapki.

  14,99 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Nissorun Strong 250 SC środek przędziorkobójczy działający na wszystkie stadia rozwojowe szkodników (z wyjątkiem osobników dorosłych). Zaletą preparatu jest możliwość stosowania przez długi okres w sezonie, od początku wegetacji aż do zbiorów.  

  12,99 zł
  W sklepie
 • 14,99 zł W sklepie

  Granulowana przynęta pokarmowa dla ślimaków, które są zmorą ogrodników. Szczegónie niebezpieczne są ślimaki nagie, które mogą w krótkim czasie zniszczyć ogród, dlatego niezbędne jest stosowanie preparatów ślimakobójczych.

  14,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Pułapka lepowa z feromonem na mole odzieżowe jest to środek owadobójczy do monitorowania obecności moli ubraniowych poprzez ich odławianie. Przeznaczony do użycia w pomieszczeniach mieszkalnych, w szafach, szufladach czy skrzyniach.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Karaczany, inaczej hełmce liczą dzisiaj ponad 3000 gatunków. W Polsce żyje 7 gatunków, z czego dwa najpopularniejsze, żyjące w pobliżu człowieka, to karaluchy i prusaki. Zwalczanie ich jest trudne ze względu na krótki okres rozwoju, od jaja do osobnika dorosłego.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Środek grzybobójczy Topsin 500sc 30ml szara pleśń, zaraza ABC stosowany jest w celu przeciwdziałania i zwalczania chorób grzybowych wszelkiego rodzaju roślin. Gwarantuje długotrwale działanie. Skutecznie działa także w niskich temperaturach.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Detektor pułapka lepowa ABC służy do wyłapywania owadów biegających w dyskretny sposób. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Jest to nietoksyczna metoda pozbycia się karaluchów, karaczanów, prusaków itp.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Pułapka służy do monitorowania obecności rybików cukrowych inaczej srebrzyków poprzez ich odławianie. Pastylka wabiąca zawiera wyłącznie naturalne substancje.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.

  16,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Gotowy do użycia, pylisty środek przeznaczony do zwalczania mrówek i innych owadów w pomieszczeniach i na zewnątrz. Może być również stosowany do zwalczania innych owadów biegających takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki.

  13,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów