Nowe produkty

Szkodniki Jest 68 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 68 elementów
 • 15,79 zł W sklepie

  Preparat zabezpiecza teren przed zanieczyszczeniem odchodami zwierząt domowych.  Drobne  kulki  mają  nieprzyjemny  dla  zwierząt  zapach,  który skutecznie odstrasza je od chronionych miejsc.

  15,79 zł
  W sklepie
 • 4,69 zł W sklepie

  Wygodna w obsłudze, odporna na warunki atmosferyczne, łapka na myszy Bros. Pojemnik na przynętę umożliwia bezpieczne nastawienie łapki.

  4,69 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Pasta do zwalczania myszy i szczurów Bros zawiera silnie trującą przynętę, która działa już po jednokrotnym spożyciu. Wykazuje działanie mumifikujące. Jest odporna na wilgoć, kurz i pleśnienie.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Ślimakol jest środkiem w formie granulatu do bezpośredniego stosowania w ochronie roślin ozdobnych, warzywnych i owoców przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ślimaki.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Karbid czyli węglik wapnia to skuteczny i sprawdzony sposób na odstraszenie kretów i nornic z działki lub ogrodu. Karbid w reakcji z wodą wydziela gaz, który drażni węch zwierząt i zmusza je do opuszczenia zajmowanego terytorium.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Karbid granulowany Toxy  czyli węglik wapnia to skuteczny i sprawdzony sposób na odstraszenie kretów i nornic z działki lub ogrodu. Karbid w reakcji z wodą wydziela gaz, który drażni węch zwierząt i zmusza je do opuszczenia zajmowanego terytorium.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Karbid granulowany 500g Toxy  czyli węglik wapnia to skuteczny i sprawdzony sposób na odstraszenie kretów i nornic z działki lub ogrodu. Karbid w reakcji z wodą wydziela gaz, który drażni węch zwierząt i zmusza je do opuszczenia zajmowanego terytorium.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 33,99 zł W sklepie

  Elektroniczne urządzenie stosowane do odstraszania gryzoni w tym przede wszystkim kretów i nornic. Zabezpiecza teren o powierzchni 300 m2. Urządzenie działa nieprzerwanie przez 340h.

  33,99 zł
  W sklepie
 • 14,99 zł W sklepie

  Pułapka do łapania kretów i nornic ABC na działkach i w ogrodach. Przed zamieszczeniem pułapki powinno się ją sparzyć gorącą wodą, a następnie dotykać tylko w rękawiczkach, wówczas kret nie wyczuje ludzkiego zapachu i nie będzie omijał pułapki.

  14,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

   Snacol jest preparetem ślimakobójczym o działaniu żołądkowym i kontaktowym. Przeznaczony do zwalczania ślimaków w niektórych uprawach rolniczych, warzywnych oraz ozdobnych, ogródkach działkowych i przydomowych.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 69,99 zł W sklepie

  Ziarno na myszy i szczury gwarantuje wysoką skuteczność w zwalczaniu gryzoni, ponieważ jego formuła zbliżona jest do naturalnego pokarmu , jakim są ziarna zbóż. Zaletą tej trutki jest jej opóźnione działanie i właściwości mumifikujące.

  69,99 zł
  W sklepie
 • 73,99 zł W sklepie

  Granulat na myszy i szczury Bros gwarantuje wysoką skuteczność w zwalczaniu gryzoni, dzięki zastosowaniu dodatków smakowych. Zaletą tej trutki jest jej opóźnione działanie i właściwości mumifikujące.

  73,99 zł
  W sklepie
 • 77,99 zł W sklepie

   Snacol Bros jest preparetem ślimakobójczym o działaniu żołądkowym i kontaktowym, w formie granulatu. Przeznaczony do zwalczania ślimaków w uprawach rolniczych, warzywnych oraz ozdobnych, ogródkach działkowych i przydomowych. Działa jak przynęta.

  77,99 zł
  W sklepie
 • 32,99 zł W sklepie

  Snacol na ślimaki jest preparatem ślimakobójczym o działaniu żołądkowym i kontaktowym, w formie granulatu. Przeznaczony do zwalczania ślimaków w uprawach warzywnych oraz ozdobnych, ogródkach działkowych i przydomowych. Działa jak przynęta.

  32,99 zł
  W sklepie
 • 24,99 zł W sklepie

  Środek działa na ślimaki nagie i oskorupione. Granulowana przynęta pokarmowa dla ślimaków, które są zmorą ogrodników. Szczegónie niebezpieczne są ślimaki nagie, które mogą w krótkim czasie zniszczyć ogród, dlatego niezbędne jest stosowanie preparatów ślimakobójczych.

  24,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Ślimax GB Środek ślimakobójczy wabi i zwalcza ślimaki. Granulowana przynęta pokarmowa dla ślimaków, które są zmorą ogrodników. Szczegónie niebezpieczne są ślimaki nagie, które mogą w krótkim czasie zniszczyć ogród, dlatego niezbędne jest stosowanie preparatów ślimakobójczych.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Przynęta gotowa do użycia w postaci ziarna. Przeznaczona do zwalczania: szczura śniadego (Rattus rattus), szczura wędrownego (Rattus norwegicus), myszy domowej (Mus musculus) oraz nornika polnego (Microtus arvalis [nornice]), wewnątrz oraz wokół budynków.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 0,00 zł W sklepie

  Stacja deratyzacyjna na myszy i szczury, to urządzenie stanowiące skuteczną formę walki z gryzoniami. Specjalnie zaprojektowana obudowa daje optymalną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

  0,00 zł
  W sklepie
 • 6,59 zł W sklepie

  Gotowy do użycia preparat gryzoniobójczy sporządzony na bazie naturalnej mieszanki zbożowej. Trutka polecana szczególnie w zwalczaniu myszy i szczurów, a także innych gryzoni.

  6,59 zł
  W sklepie
 • 1,19 zł W sklepie

  Najbardziej typowy i zarazem najtańszy, najpopularniejszy produkt do wychwytywania gryzoni. Tradycyjnie sprawdzona konstrukcja, z odpowiedniego gatunku drewna. Wzmocniona dodatkowymi elementami przytrzymującymi złapanego gryzonia.

  1,19 zł
  W sklepie
 • 4,39 zł W sklepie

  Skuteczna, metalowa szczurołapka wzmocniona dodatkowymi elementami przytrzymującymi złapanego szczura.

  4,39 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Preparat w formie płynu o działaniu odstraszającym. Zawiera substancje działające na zmysł powonienia, powodując dezorientację  psów i kotów. Skutecznie odgania zwierzęta z miejsc, w których nie życzymy sobie ich przebywania /skwery, klatki schodowe, obejścia budynków, ogrody.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 15,79 zł W sklepie

  Pułapka do monitorowania obecności wszystkich gatunków ślimaków nagich i oskorupionych poprzez ich odławianie. Dzięki zawartości atraktantu wabi i skutecznie wyłapuje ślimaki żerujące na warzywach i roślinach ozdobnych.

  15,79 zł
  W sklepie
 • 4,89 zł W sklepie

  Płyn do stosowania z pułapką do monitorowania obecności wszystkich gatunków ślimaków nagich i oskorupionych poprzez ich odławianie.

  4,89 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 68 elementów