Marki

Lista produktów marki ARTGOS

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Artgos, jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, głównie w grupie artykułów gospodarstwa domowego i desek sedesowych, ale oferta jest także uzupełniona o produkty z grupy artykułów ogrodowych, turystycznych oraz budowlanych. Wytwarzane wyroby cechują się ciekawym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością.

Artgos

Zakład Tworzyw Sztucznych "ArtGos" Spółka Akcyjna jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, głównie w grupie artykułów gospodarstwa domowego i desek sedesowych, ale oferta jest także uzupełniona o produkty z grupy artykułów ogrodowych, turystycznych oraz budowlanych. Wytwarzane wyroby cechują się ciekawym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością.

Grupa dostępnych wyrobów stale powiększa się o nowe pozycje, a dzięki posiadanemu, bogatemu zapleczu technicznemu (pracowni projektowej i dobrze wyposażonej narzędziowni) wprowadzanie nowego wyrobu trwa stosunkowo krótko. W Firmie funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9001:2008, potwierdzony certyfikatem, zapewniający wysoki standard nie tylko wytwarzanych wyrobów, ale wszystkich działań podejmowanych w firmie.

Sklep ogrodniczy BIATOM.PL w swojej ofercie korzysta również  z produktów pochodzących od tego renomowanego w naszym kraju producenta.

Centrum BIATOM.pl sklep ogrodniczy i hurtownia ogrodnicza Białystok to dystrybutor produktów firmy Artgos.

W Białymstoku oraz wysyłkowo online B2B do dalszej odsprzedaży oferujemy też produkty w cenie hurtowej, prosto od producenta.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć