Narzędzia Jest 143 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 72 z 143 elementów
 • 2,19 zł W sklepie

  Olejek silikonowy stosowany jest przy wymianie uszczelek w opryskiwaczu zwłaszcza oringa (uszczelki tłoka, czy też grzybka ) ułatwia montaż i zmniejsza tarcie.

  2,19 zł
  W sklepie
 • 4,39 zł W sklepie

  ORING TŁOKA "ORION" 31x3 VITON ŚREDNICA WEWNĘTRZNA : OK 31 MM ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA : OK 36,5 MM GRUBOŚĆ : OK 3 MM

  4,39 zł
  W sklepie
 • 17,95 zł W sklepie

  Przedłużka wykonana z wysokiej jakości materiałów, o długości 60cm do lancy montowanej w opryskiwaczach firmy Kwazar.

  17,95 zł
  W sklepie
 • 29,95 zł W sklepie

  Lanca teleskopowa wykonana z wysokiej jakości materiałów, z płynną regulacją długości, wyposażona w dyszę wirową. Końcówka lancy wygięta jest pod kątem 45stopni, zakończona  jest dyszą wirową typu HC, co znacznie ułatwi aplikację cieczy.

  29,95 zł
  W sklepie
 • 34,99 zł W sklepie

  Pompka do opryskiwacza wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest niezbędnym elementem do prawidłowego działania opryskiwacza. Specjalna rękojeść pompki umożliwia umieszczenie w niej lancy, co ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie oraz świetnie dopasowuję się do ręki.

  34,99 zł
  W sklepie
 • 9,69 zł W sklepie

  Komplet 6 dysz wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zestaw zawiera dysze o różnym wydatku cieczy, filtr końcówki lancy oraz filtr cylindryczny, który zapobiega zapychaniu rozpylacza podczas pracy.

  9,69 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Grabki + motyczka "DE LUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Do okopywania, pielenia, napowietrzania gleby oraz pielęgnacji gęsto rosnących roślin. Szerokość robocza: 8,5 cm

  9,99 zł
  W sklepie
 • 2,49 zł W sklepie

  Rękawice robocze służące do ochrony przed działaniem czynników mechanicznych o charakterze powierzchniowym, przed słabymi środkami czyszczącymi i przed czynnikami atmosferycznymi, wykonane z tkaniny nylonowej, powleczone nitrylem.

  2,49 zł
  W sklepie
 • 469,90 zł 527,98 zł -11% W sklepie

  Sekator Fiskars UP86 to sekator, który dzięki teleskopowej rączce utnie gałęzie znajdujące się w koronie drzewa. Sekator żyrafa jest lekki a operowanie nim ułatwia obrotowa głowica i duży zasięg pracy do 6m.Dodatkowo PIŁA Fiskars o wartości 90zł GRATIS

  469,90 zł 527,98 zł -11%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Mały, ręczny opryskiwacz przeznaczony się do spryskiwania, zraszania, nawożenia dolistnego, nabłyszczania liści i pielęgnacji roślin. Dzięki licznym zastosowaniom, produkt doskonale sprawdza się w domu, w ogrodzie czy na działce.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 34,99 zł W sklepie

  Sekator ogrodniczy "PROFESIONAL" . Umożliwia precyzyjne cięcie kwiatów i krzewów o maksymalnej średnicy 19mm. Specjalna konstrukcja przekładni ułatwia obcinanie gałęzi. Wysokiej jakości ostrze mijające ze stali SK5. Ergonomiczna rączka połączona z gumą antypoślizgową eliminuje ślizganie się dłoni.

  34,99 zł
  W sklepie
 • 169,99 zł W sklepie

  Opryskiwacze plecakowe Słonecznik dostępne są w pojemnościach 16l i 18l. Są przeznaczone do aplikacji środków ochrony roślin w uprawach amatorskich. Doskonale sprawdzają się w pracach w przydomowych ogrodach i działkach, chętnie używane są przez sadowników.

  169,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 0,5l przeznaczony jest przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Opryskiwacz z serii Kwiaty Polskie o pojemności 1l przeznaczony jest przede wszystkim do zraszania roślin i drobnych prac domowych.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 59,99 zł W sklepie

  Spryskiwacz ciśnieniowy przeznaczony do rozpylania płynnych środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów pod warunkiem że nie zawierają one rozpuszczalników. Za pomocą opryskiwacza można też rozpylać środki do mycia szyb oraz wodę wykorzystywaną w przydomowych ogrodach i na działkach.

  59,99 zł
  W sklepie
 • 38,99 zł W sklepie

  Sspryskiwacz ciśnieniowy przeznaczony do rozpylania płynnych środków ochrony roślin, pestycydów, herbicydów oraz płynnych nawozów pod warunkiem że nie zawierają one rozpuszczalników.

  38,99 zł
  W sklepie
 • 29,99 zł W sklepie

  Obsypnik duży, metalowy z drewnianym trzonkiem do pielęgnacji warzyw w ogrodach przydomowych i na działkach.

  29,99 zł
  W sklepie
 • 43,99 zł W sklepie

  Widły ogrodnicze do kopania tzw. amerykańskie, to ręczne narzędzie, składające się z drzewca oraz metalowej końcówki z długimi, szerokimi, lekko zakrzywionymi ku przodowi zębami. Widły służą np: do spulchnianie gleby.

  43,99 zł
  W sklepie
 • 15,89 zł W sklepie

  Saperka-szpadel wykonana z wysokiej jakości stali z drewnianym trzonkiem o długości 40cm. Jest lekka i ze względu na soje wymiary, bardzo poręczna.

  15,89 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Szpadel to rodzaj łopaty skonstruowany głównie do kopania i przenoszenia ziemi. W ogrodnictwie, szpadel występuje jako narzędzie do kopania i spulchniania ziemi lub rozkruszania grud ziemi. Razem z widłami stanowi jedno z głównych narzędzi przeznaczone do ręcznego użytkowania w ogrodnictwie i rolnictwie.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 38,99 zł W sklepie

  Opryskiwacz wyprodukowany z zachowaniem jakości i solidności firmy KWAZAR. Nowa konstrukcja pompy zapewniająca większe zawirowanie cieczy w konsekwencji daje bardziej efektywny oprysk. Jest to opryskiwacz dedykowany tym, którzy cenią wygodę, nowoczesny wygląd i funkcjonalność.

  38,99 zł
  W sklepie
 • 15,99 zł W sklepie

  Nowa wersja najbardziej rozpoznawalnego opryskiwacza z oferty Kwazaru. Cechą wyróżniającą ten opryskiwacz spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku jest system umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia opryskiwacza (system 360® STRESS FREE).

  15,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Nowa wersja najbardziej rozpoznawalnego opryskiwacza z oferty Kwazaru. Cechą wyróżniającą ten opryskiwacz spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku jest system umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia opryskiwacza (system 360® STRESS FREE).

  13,99 zł
  W sklepie
 • 79,99 zł W sklepie

  Oriony to seria bardzo praktycznych, profesjonalnych, niezawodnych opryskiwaczy ciśnieniowych, aby urozmaicić ofertę stworzony został opryskiwacz Gaja.

  79,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 49 - 72 z 143 elementów