Nawozy Jest 459 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 72 z 459 elementów
 • 23,99 zł W sklepie

  Florovit 3kg Nawóz w płynie do roślin kwitnących koncentrat. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost roślin oraz ich obfite kwitnienie. Przyspiesza również rozwój pąków i zwiększa intensywność barw.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Fruktovit Plus 1,2 kg Nawóz do roślin iglastych. Nawóz wieloskładnikowy dostosowany do wymagań pokarmowych drzew i krzewów iglastych. Produkt doskonale nadaje się również do zasilania innych drzew i krzewów takich jak krzewy ozdobne liściaste. np. forsycje czy migdałki, drzewa liściaste np. brzozy, klony a także orzechy włoskie i laskowe.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Fruktovit Plus 5 kg Nawóz do roślin iglastych. Produkt doskonale nadaje się również do zasilania innych drzew i krzewów takich jak krzewy ozdobne liściaste. np. forsycje czy migdałki, drzewa liściaste np. brzozy, klony a także orzechy włoskie i laskowe.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 29,99 zł W sklepie

  Florovit Pro Natura 10l Naturalny obornik koński granulowany. Najlepszy dla rozsady 100% naturalny nawóz organiczny do roślin ogrodowych Bezpieczne nawożenie

  29,99 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Florovit Pro Natura 5l Naturalny obornik koński granulowany zalecany jest na gleby ciężkie, gliniaste, jest tak zwanym nawozem gorącym - powoduje szybsze nagrzewanie się gleby i zwiększa jej przewiewność, dobrze sprawdzi się również jako surowiec do ogrzewania podłoża w szklarniach, inspektach i tunelach

  16,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Agrecol 1,2l Biohumus nawóz uniwersalny Bio Natura. Bezpieczny dla środowiska w 100% naturalny nawóz organiczny. Bogaty w substancje odżywcze oraz pożyteczne mikroorganizmy ma korzystny wpływ na właściwości gleby. Zawiera naturalną aktywną próchnicę wzbogaconą o składniki odżywcze oraz kwasy humusowe.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Agrecol 350ml Biohumus nawóz uniwersalny Bio Natura, który polecany jest do stosowania do wszystkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na tarasach, balkonach oraz w ogrodzie. Zawiera naturalną aktywną próchnicę wzbogaconą o składniki odżywcze oraz kwasy humusowe. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Agrecol 750ml Biohumus ekologiczny nawóz do roślin kwitnących Bio Natura wyprodukowany na bazie wermikompostu, czyli produktu ubocznego hodowli dżdżownic kalifornijskich. Preparat posiada wysoką wartość nawozową i jest dobrze wchłaniany przez rośliny.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 4,29 zł W sklepie

  Agrecol 350ml Biohumus ekologiczny nawóz uniwersalny  Bio Natura Preparat posiada wysoką wartość nawozową i jest dobrze wchłaniany przez rośliny. Jest naturalnym nawozem organicznym wyprodukowanym nas bazie wermikompostu, czyli produktu ubocznego hodowli dżdżownic kalifornijskich.

  4,29 zł
  W sklepie
 • 4,29 zł W sklepie

  Agrecol 350ml Biohumus ekologiczny nawóz do roślin kwitnących Bio Natura. Preparat posiada wysoką wartość nawozową i jest dobrze wchłaniany przez rośliny. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych.

  4,29 zł
  W sklepie
 • 9,69 zł W sklepie

  Agrecol 1,2l Biohumus ekologiczny nawóz uniwersalny Bio Natura jest naturalnym nawozem organicznym wyprodukowanym nas bazie wermikompostu, czyli produktu ubocznego hodowli dżdżownic kalifornijskich. Preparat posiada wysoką wartość nawozową i jest dobrze wchłaniany przez rośliny.

  9,69 zł
  W sklepie
 • 89,99 zł W sklepie

  Substral 5kg Nawóz długo działający do ogrodu róże i kwiaty 100 dni został skomponowany z myślą o różach, ale jego skład umożliwia zasilanie wszystkich roślin ogrodowych i balkonowych, w tym owoców i warzyw.

  89,99 zł
  W sklepie
 • 33,99 zł W sklepie

  Florovit Pro Natura 5kg Nawóz uniwersalny organiczno-mineralny Humus. Płynny nawóz organiczno-mineralny do kwiatów domowych i balkonowych, do roślin rabatowych i do krzewów ozdobnych. Regularne stosowanie nawozu zapewnia szybki i prawidłowy wzrost roślin oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów.  

  33,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Florovit Pro Natura 2,5kg Nawóz uniwersalny organiczno-mineralny Humus Regularne stosowanie nawozu zapewnia szybki i prawidłowy wzrost roślin oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów. Nawóz do kwiatów domowych i balkonowych, do roślin rabatowych i do krzewów ozdobnych.  

  19,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Florovit Pro Natura 1kg Nawóz uniwersalny organiczno-mineralny Humus. Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że nawóz wykazuje właściwości zbliżone do tych, jakie posiada kompost czy obornik. Przyczyniają się one do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni oraz skutecznego pobierania z gleby wody i substancji pokarmowych.  

  9,99 zł
  W sklepie
 • 8,19 zł W sklepie

  Biopon 1kg Nawóz do trawnika z mchem. Starannie opracowany skład zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń. Nowoczesny nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do pielęgnacji  trawników. Zwiększona zawartość żelaza nie sprzyja wzrostowi mchu.

  8,19 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Florovit 3kg Nawóz w płynie do pelargonii i innych roślin kwitnących najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia obfite kwitnienie roślin od wiosny do jesieni. Skoncentrowany nawóz przeznaczony do pelargonii oraz super działa na np. petunie, fuksje, werbeny, aksamitki, złocienie.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Fruktovit Plus 5 kg Nawóz uniwersalny może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno dla nowych nasadzeń. Zawiera zestaw składników pokarmowych w odpowiednich proporcjach niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju szeregu grup roślin takich jak: warzywa oraz drzewa i krzewy owocowe,  kwiaty ogrodowe, drzewa i krzewy ozdobne, trawniki.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Nawóz przeznaczony do wszystkich roślin iglastych, zapobiega brązowieniu igieł, a także dzięki zawartemu magnezowi intensywniej wybarwiają się na zielono.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 8,59 zł W sklepie

  Target 1kg nawóz do tui iglaków żywotników z mikroskładnikami. Dzięki systematycznemu nawożeniu rośliny będą odporniejsze na niesprzyjające warunki środowiskowe. Zapobiegnie to również rozprzestrzenianiu się chorób grzybowych. Wyrosną nam zdrowe, pięknie wybarwione rośliny.

  8,59 zł
  W sklepie
 • 139,99 zł W sklepie

  Substral 5kg Nawóz długo działający przeznaczony dla wszystkich roślin ogrodowych: kwiatów, bylin, owoców, warzyw, drzew i krzewów oraz iglaków. Działa przez 180 dni uwalniając się codziennie pod wpływem wilgoci i temperatury.

  139,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz ogrodniczy przeznaczony do dolistnego i doglebowego nawożenia roślin. Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Iglaki stanowią ozdobę naszych ogrodów przez cały rok. Chociaż nie są roślinami wymagającymi, to aby pięknie wyglądały musimy poświęcić im trochę czasu. Jeśli będziemy je regularnie podlewać oraz zastosujemy odpowiednie nawożenie zarówno wiosną, jak i jesienią, uzyskamy zamierzony efekt.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Agrecol 1,2l Nawóz do surfinii Bio Natura regeneruje podłoże. Przeznaczony do nawożenia surfinii oraz wszelkich innych odmian petunii długopędowych, również uprawianych w kompozycjach z innymi kwiatami.

  7,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 49 - 72 z 459 elementów