Nawozy Jest 459 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 72 z 459 elementów
 • 29,99 zł W sklepie

  Krzewy iglaste najlepiej rosną w półcieniu, na lekko kwaśnej glebie. Dla utrzymania ich pięknego wyglądu niezbędna jest prawidłowa pielęgnacja. Dodatek magnezu zapobiega brązowieniu igieł.

  29,99 zł
  W sklepie
 • 45,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny do trawników. Zawarty w nawozie azot przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc i tworzenie jednolitej zielonej murawy. Idealnie zbilansowany skład zapewnia soczystą zieleń traw przez cały sezon. 

  45,99 zł
  W sklepie
 • 48,99 zł W sklepie

  Starannie opracowany skład nawozu do trawnika z mchem zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość oraz soczystą zieleń. Zwiększona zawartość żelaza uniemożliwia rozwój mchu, nie dopuszczając do jego rozrastania się.

  48,99 zł
  W sklepie
 • 43,99 zł W sklepie

  Nawóz przeznaczony do stosowania pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare szczególnie przy niedoborze obornika w gospodarstwie, pod rośliny przemysłowe i okopowe, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie.

  43,99 zł
  W sklepie
 • 20,99 zł W sklepie

  Biopon 3kg Nawóz do tui i cyprysów granulowany szybki wzrost gęsta korona. Specjalistyczny nawóz granulowany o obniżonej zawartości chlorków, regulujący kwasowość podłoża odpowiednio do potrzeb tui i cyprysów. Dostarcza roślinom niezbędne składniki odżywcze i utrzymuje w dobrej kondycji przez cały rok.

  20,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Granulat Biopon 1kg do zakwaszania gleby pod iglaki hortensje borówki. Specjalistyczny środek o wysokiej zawartości siarki przeznaczony do poprawy właściwości podłoża roślin kwasolubnych takich jak rododendrony, iglaki, różaneczników, hortensji, borówek.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 20,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny środek o wysokiej zawartości siarki przeznaczony do poprawy właściwości podłoża roślin kwasolubnych takich jak rododendrony, iglaki, różaneczników, hortensji, borówek.

  20,99 zł
  W sklepie
 • 24,99 zł W sklepie

  Preparat przeznaczony do wspomagania i przyspieszania rozkładu resztek organicznych pochodzących z gospodarstw rolnych, gospodarstw domowych czy ogródków działkowych.

  24,99 zł
  W sklepie
 • 16,90 zł W sklepie

  Jest uniwersalnym, granulowanym nawozem azotowym o szybkim działaniu. Może być stosowana na wszystkie gleby, pod wszystkie rośliny, przedsiewnie i pogłównie. Saletra amonowa oferowana jest w postaci białych lub lekko kremowych granulek.

  16,90 zł
  W sklepie
 • 29,90 zł W sklepie

  Ampol 10kg Saletra amonowa uniwersalny nawóz azotowy do wszystkich roślin, granulowany nawóz azotowy o szybkim działaniu. Może być stosowana na wszystkie gleby, pod wszystkie rośliny, przedsiewnie i pogłównie. Saletra amonowa oferowana jest w postaci białych lub lekko kremowych granulek.

  29,90 zł
  W sklepie
 • 25,90 zł W sklepie

  Ampol 5kg Superfosfat wzbogacony z zawartością wapnia do wszystkich roślin. Uniwersalny nawóz fosforowy stosowany na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny uprawne. Nawóz przedsiewny stosowany zarówno jesienią jak i wiosną. Po zastosowaniu nawozu należy zmieszać go z glebą.

  25,90 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Storczyki to przepiękne kwiaty, które chętnie stawiamy na parapetach. Ich inna nazwa to orchidee. Prawidłowa pielęgnacja roślin obejmuje zapewnienie im dużej dawki rozproszonego światła, optymalnego nawadniania i nawożenia preparatami z optymalną dawką składników odżywczych.

  3,99 zł
  W sklepie
 • 5,39 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz przeznaczony do regularnego zasilania roślin doniczkowych, balkonowych i ogrodowych. Łączy w sobie wygodę stosowania nawozu płynnego z dobroczynnym działaniem obornika naturalnego.

  5,39 zł
  W sklepie
 • 5,49 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny do roślin balkonowych i tarasowych. Zwiększona zawartość potasu i fosforu gwarantuje obfite kwitnienie nawożonych roślin. Specjalnie dobrany skład stymuluje intensywny wzrost. 

  5,49 zł
  W sklepie
 • 5,99 zł W sklepie

  Pałeczki nawozowe z żelazem do storczyków to długo działający nawóz do wszystkich gatunków orchidei. Pałeczki w przeciwieństwie do płynu, nie spływają z wodą na dno doniczki, lecz cały czas pozostają w strefie korzeniowej.

  5,99 zł
  W sklepie
 • 17,99 zł W sklepie

  Środek owadobójczy w formie pałeczek do bezpośredniego stosowania, o działaniu żołądkowym przeznaczony do zwalczania mszyc na begonii zimowej, mączlika szklarniowego na gerberze i misecznika cytrusowca na bluszczu, występujących na roślinach ozdobnych uprawianych przez amatorów wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych. 

  17,99 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Nawóz ukorzeniający - specjalistyczny nawóz przyspieszający tworzenie silnego systemu korzeniowego na każdym etapie wegetacji roślin. Polecany szczególnie przy przesadzaniu, rozsadzaniu wcześniej sadzonych roślin oraz sadzeniu i wysiewie nowych.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 76,99 zł W sklepie

  Ampol 25 kg nawóz do trawników wieloskładnikowy granulowany nieorganiczny zawiera składniki (azot, magnez, potas, fosfor), które są niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin trawnika. Do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków traw są dostosowane zarówno skład jak i forma nawozu. 25kg nawozu to ok. 650m2 nawożonej powierzchni trawnika.

  76,99 zł
  W sklepie
 • 38,99 zł W sklepie

  Ampol 10 kg nawóz do trawników wieloskładnikowy, nieorganiczny. Zapewni żywozieloną barwę trawnika. Wpływa na poprawę żywotności roślin. Zwiększa odporność roślin na choroby i szkodniki. Opakowanie 10 kg wystarcza 250m2 nawożonej powierzchni.

  38,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg nawóz do trawników wieloskładnikowy granulowany nieorganiczny zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe. Skład oraz forma nawozu dostosowane są do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków traw. Opakowanie 2 kg na 50m2.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,29 zł W sklepie

  Agrecol 500ml Specjalistyczny nawóz mineralny do pelargonii. Pelargonie, jedne z najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych, charakteryzują się pięknymi, różnobarwnymi kwiatami. W przeciwieństwie do surfinii, wielką ozdobą pelargonii są również jej liście. Pelargonie to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych.

  9,29 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Florovit 0,55kg Nawóz w płynie do pelargonii i innych roślin kwitnących. Nawóz przeznaczony do pielęgnacji pelargonii. Pelargonie to kwiaty o dużych wymaganiach pokarmowych. A obok surfinii, to jedne z najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych. Charakteryzują się pięknymi, różnobarwnymi kwiatami oraz liśćmi. 

  6,99 zł
  W sklepie
 • 6,49 zł W sklepie

  Agrecol 0,75l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura. Do najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych należą pelargonie. Jednak są to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych. Ozdobą tych kwiatów są zarówno liście, jak i piękne różnobarwne kwiaty.

  6,49 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Agrecol 0,35l Specjalistyczny nawóz do pelargonii Bio Natura. Pelargonie, obok surfinii, są najczęściej spotkanymi kwiatami. Charakteryzują się pięknymi i różnobarwnymi kwiatami. Wielką ozdobą pelargonii są również jej liście. Są to rośliny o dużych wymaganiach pokarmowych.

  4,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 49 - 72 z 459 elementów