Nawozy Jest 459 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 459 elementów
 • 8,19 zł W sklepie

  Biopon 1kg Nawóz do trawnika z mchem. Starannie opracowany skład zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń. Nowoczesny nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do pielęgnacji  trawników. Zwiększona zawartość żelaza nie sprzyja wzrostowi mchu.

  8,19 zł
  W sklepie
 • 27,90 zł W sklepie

  Ampol 10kg Saletra amonowa uniwersalny nawóz azotowy do wszystkich roślin, granulowany nawóz azotowy o szybkim działaniu. Może być stosowana na wszystkie gleby, pod wszystkie rośliny, przedsiewnie i pogłównie. Saletra amonowa oferowana jest w postaci białych lub lekko kremowych granulek.

  27,90 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Florovit 3kg Nawóz w płynie do pelargonii i innych roślin kwitnących najczęściej spotykanych kwiatów balkonowych. Systematyczne stosowanie nawozu zapewnia obfite kwitnienie roślin od wiosny do jesieni. Skoncentrowany nawóz przeznaczony do pelargonii oraz super działa na np. petunie, fuksje, werbeny, aksamitki, złocienie.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Fruktovit Plus 5 kg Nawóz uniwersalny może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno dla nowych nasadzeń. Zawiera zestaw składników pokarmowych w odpowiednich proporcjach niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju szeregu grup roślin takich jak: warzywa oraz drzewa i krzewy owocowe,  kwiaty ogrodowe, drzewa i krzewy ozdobne, trawniki.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Nawóz przeznaczony do wszystkich roślin iglastych, zapobiega brązowieniu igieł, a także dzięki zawartemu magnezowi intensywniej wybarwiają się na zielono.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 8,59 zł W sklepie

  Target 1kg nawóz do tui iglaków żywotników z mikroskładnikami. Dzięki systematycznemu nawożeniu rośliny będą odporniejsze na niesprzyjające warunki środowiskowe. Zapobiegnie to również rozprzestrzenianiu się chorób grzybowych. Wyrosną nam zdrowe, pięknie wybarwione rośliny.

  8,59 zł
  W sklepie
 • 139,99 zł W sklepie

  Substral 5kg Nawóz długo działający przeznaczony dla wszystkich roślin ogrodowych: kwiatów, bylin, owoców, warzyw, drzew i krzewów oraz iglaków. Działa przez 180 dni uwalniając się codziennie pod wpływem wilgoci i temperatury.

  139,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz ogrodniczy przeznaczony do dolistnego i doglebowego nawożenia roślin. Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Iglaki stanowią ozdobę naszych ogrodów przez cały rok. Chociaż nie są roślinami wymagającymi, to aby pięknie wyglądały musimy poświęcić im trochę czasu. Jeśli będziemy je regularnie podlewać oraz zastosujemy odpowiednie nawożenie zarówno wiosną, jak i jesienią, uzyskamy zamierzony efekt.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Agrecol 1,2l Nawóz do surfinii Bio Natura regeneruje podłoże. Przeznaczony do nawożenia surfinii oraz wszelkich innych odmian petunii długopędowych, również uprawianych w kompozycjach z innymi kwiatami.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Nawóz w płynie do surfinii intensywny wzrost Florovit 0,55kg. Największym atutem surfinii są jej kwiaty, o szerokiej gamie kolorów i różnym pokroju. Aby surfinie przez całe lato cieszyły nasze oko należy zadbać o codzienne ich podlewanie i nawożenie.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 9,79 zł W sklepie

  Aby surfinie przez całe lato cieszyły nasze oko należy zadbać o codzienne ich podlewanie i nawożenie. Florovit 1kg Nawóz w płynie do surfinii intensywny wzrost silne pędy. Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów surfinii, kaskadii oraz petunii.

  9,79 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Nawóz do iglaków przeciw brązowieniu igieł magnezowo - siarkowy Ampol 2kg. Ma zastosowanie uprawie drzew i krzewów iglastych tj. jodeł, świerków, sosen, modrzewi, cisów, tui, itp. często występują przebarwienia igieł spowodowane niedoborem magnezu. Barwa igieł zmienia się od koloru jasno zielonego, poprzez żółty do brązowego.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 6,39 zł W sklepie

  Biopon 1l Nawóz do roślin doniczkowych, piękne kwiaty na parapecie. Jednym z ważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych, pozwalających utrzymać domowe kwiaty doniczkowe w dobrej kondycji jest odpowiednie nawożenie roślin.

  6,39 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Florovit 2,8kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy. Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

  16,99 zł
  W sklepie
 • 25,99 zł W sklepie

  Florovit 5,5kg Płynny nawóz ogrodniczy uniwersalny dolistny i doglebowy. Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

  25,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Agrecol 1,2l Nawóz organiczno mineralny do datur bielunia Bio Natura. Bielun, jest rośliną o pięknych, trąbkowatych kwiatach. Odpowiednio pielęgnowana młoda roślina w ciągu roku może osiągnąć wysokość 2m. Należy roślinie zapewnić odpowiednie nawożenie.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Florovit 1kg Nawóz w płynie do datur bielunia. Datura jest rośliną o pięknych, trąbkowatych kwiatach. Odpowiednio pielęgnowana młoda roślina w ciągu roku może osiągnąć wysokość 2m. Regularne stosowanie nawozu przyspiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów oraz zapewnia obfite kwitnienie.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 8,49 zł W sklepie

  Florovit 0,55kg Nawóz w płynie do storczyków orchidei koncentrat. Nawóz przeznaczony jest do doglebowego dokarmiania wszystkich gatunków i odmian storczyków. Regularne stosowanie nawozu przyśpiesza rozwój liści i pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia, zapewnia długie i obfite kwitnienie oraz stymuluje ponowne zakwitanie.

  8,49 zł
  W sklepie
 • 9,79 zł W sklepie

  Florovit 1kg Nawóz w płynie do kwiatów domowych i balkonowych koncentrat Czasami trzeba roślinom poświęcić trochę więcej czasu. Powinniśmy zadbać też o dostarczenie im odpowiednich składników pokarmowych. Oprócz tego, że musimy zapewnić im odpowiednią temperaturę i wilgotność podłoża.

  9,79 zł
  W sklepie
 • 79,99 zł W sklepie

  Forte 20kg Komplet nawóz mineralny do iglaków i tui Regularne nawożenie zapewnia intensywny wzrost roślin, podnosi ich odporność na suszę i zmniejsza przebarwienie igieł w okresie zimowym. Zawiera składniki mineralne, w ilościach dostosowanych do wymagań pokarmowych roślin iglastych.  

  79,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Florovit 1kg Nawóz mineralny w płynie do róż i innych roślin kwitnących przeznaczony jest do doglebowego i dolistnego dokarmiania róż i innych roślin kwitnących rosnących w gruncie lub w pojemnikach. Regularne stosowanie nawozu przyśpiesza rozwój pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia liści i kwiatów.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Agrecol 1,2l Nawóz organiczno mineralny do róż Bio Natura Aby róże zachwycały swym urokiem należy je odpowiednio pielęgnować. Trzeba je chronić przed chorobami i szkodnikami, a także mrozem. Najważniejsze jest jednak ich dokarmianie odpowiednimi nawozami.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 5,99 zł W sklepie

  Forte 600ml Fortefoska Nawóz do roślin zielonych. Rośliny będą bujnie rosły, a ich liście nabiorą niebywałych barw, szczególnie jeśli chodzi o kwiaty o niejednolitych liściach. Nawóz płynny należący do bardzo szerokiej lini nawozów dedykowany. Bardzo wydajny, łatwo się wchłania i stymuluje wzrost zapewniając odpowiednią dawkę minerałów.

  5,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 459 elementów