Nowe produkty

Nawozy Jest 549 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 549 elementów
 • 33,99 zł W sklepie

  Istotnym elementem pielęgnacji krzewów iglastych jest zasilenie podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne do utrzymania  właściwego poziomu kwasowości gleby.

  33,99 zł
  W sklepie
 • 20,99 zł W sklepie

  Biopon 3kg Nawóz do iglaków przeciw brązowieniu igieł. Ważnym elementem pielęgnacji drzew iglastych jest zasilenie podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby. 

  20,99 zł
  W sklepie
 • 33,99 zł W sklepie

  Krzewy iglaste najlepiej rosną w półcieniu, na lekko kwaśnej glebie. Dla utrzymania ich pięknego wyglądu niezbędna jest prawidłowa pielęgnacja. Dodatek magnezu zapobiega brązowieniu igieł.

  33,99 zł
  W sklepie
 • 20,99 zł W sklepie

  BIOPON 3kg do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne do utrzymania właściwego  poziomu kwasowości gleby. Dodatek magnezu zapobiega brązowieniu igieł.

  20,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Istotnym   elementem   pielęgnacji   krzewów   iglastych   jest   zasilenie   podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby. 

  8,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Zwiększona ilość azotu pobudza do wzrostu, co w połączeniu z odpowiednią częstotliwością koszenia wzmocni efekt odnawiania się murawy. Niezbędny, gdy wygląd trawnika wskazuje na jego osłabienie i wymaga pilnej interwencji. 

  22,99 zł
  W sklepie
 • 34,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz przeznaczony do pielęgnacji trawników zachwaszczonych. Jego specjalny skład umożliwia szybkie pozbycie się niepożądanych chwastów.

  34,99 zł
  W sklepie
 • 21,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz przeznaczony do pielęgnacji trawników zachwaszczonych. Jego specjalny skład umożliwia szybkie pozbycie się niepożądanych chwastów. Zawartość azotu wpływa na intensywny wzrost trawy, tym samym uniemożliwiając  wzrost chwastów.

  21,99 zł
  W sklepie
 • 21,99 zł W sklepie

  Nowoczesny  nawóz  wieloskładnikowy przeznaczony  do  pielęgnacji  trawników. Starannie  opracowany  skład  zapewnia trawie  prawidłowy  wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń.  Zwiększona zawartość żelaza  nie  sprzyja  wzrostowi  mchu.

  21,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Biopon 1kg Nawóz do trawnika z mchem. Starannie opracowany skład zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń. Nowoczesny nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do pielęgnacji  trawników. Zwiększona zawartość żelaza nie sprzyja wzrostowi mchu.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 52,99 zł W sklepie

  Starannie opracowany skład nawozu do trawnika z mchem zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość oraz soczystą zieleń. Zwiększona zawartość żelaza uniemożliwia rozwój mchu, nie dopuszczając do jego rozrastania się.

  52,99 zł
  W sklepie
 • 24,99 zł W sklepie

  Biopon 5kg Nawóz uniwersalny do roślin zielonych i kwitnących Zawarty  w  nawozie  azot  stanowi  element  budulcowy  roślin,  fosfor  wpływa  na prawidłowy wzrost, potas odpowiada za procesy kwitnienia i owocowania, z kolei magnez sprawia, że rośliny mają intensywny zielony kolor.

  24,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Biopon 3kg Nawóz uniwersalny do roślin zielonych i kwitnących Dzięki odpowiednio dobranym składnikom zaspokaja wszystkie potrzeby pokarmowe roślin. Azot  stanowi  element  budulcowy  roślin,  fosfor  wpływa  na prawidłowy wzrost, potas odpowiada za procesy kwitnienia i owocowania, z kolei magnez sprawia, że rośliny mają intensywny zielony kolor.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Zawarty  w  nawozie  azot  stanowi  element  budulcowy  roślin,  fosfor  wpływa  na prawidłowy wzrost, potas odpowiada za procesy kwitnienia i owocowania, z kolei magnez sprawia, że rośliny mają intensywny zielony kolor.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 24,99 zł W sklepie

  Kreda Wapno Kredowe ekologiczne jest bezwzględnie, najszybciej odkwaszającym nawozem wapniowo-węglanowym, pozwalającym na utrzymanie odpowiedniego pH w glebie. Kreda nawozowa podnosi pH średnio o 1-1,5 w okresie od 3 miesięcy do 1 roku. Można stosować przez cały rok.

  24,99 zł
  W sklepie
 • 21,99 zł W sklepie

  Biopon 3kg Nawóz do tui i cyprysów granulowany szybki wzrost gęsta korona. Specjalistyczny nawóz granulowany o obniżonej zawartości chlorków, regulujący kwasowość podłoża odpowiednio do potrzeb tui i cyprysów. Dostarcza roślinom niezbędne składniki odżywcze i utrzymuje w dobrej kondycji przez cały rok.

  21,99 zł
  W sklepie
 • 46,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny do trawników. Zawarty w nawozie azot przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc i tworzenie jednolitej zielonej murawy. Idealnie zbilansowany skład zapewnia soczystą zieleń traw przez cały sezon. 

  46,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Ekodarpol 0,5l Biohumus mgiełka do oprysków do wszystkich roślin nawozowa Gotowy do użycia roztwór. Odżywia i nawilża rośliny. 

  6,99 zł
  W sklepie
 • 11,99 zł W sklepie

  Ekodarpol 1kg Plonar Active uniwersalny ekologiczny zamiast obornika  Zawiera makro- i mikroelementy oraz wysokie stężenie kwasów humusowych. Poprawia żyzność gleb. Bardzo wydajny i wygodny w stosowaniu.

  11,99 zł
  W sklepie
 • 5,99 zł W sklepie

  Ekodarpol 0,2kg Podkorzeniacz uniwersalny dobre ukorzenianie Produkt naturalny na bazie BIOHUMUSU. Doskonale wpływa na rozrost systemu korzeniowego. Do zastosowania pod rozsady oraz wszystkie rośliny ogrodowe i domowe.

  5,99 zł
  W sklepie
 • 39,99 zł W sklepie

  Ekodarpol 5l Humus Active uniwersalny Preparat przeznaczony jest do nawożenia wszystkich roślin w uprawach polowych, sadowniczych oraz pod osłonami, jak również w parkach, terenach zieleni oraz wszystkich upraw przydomowych i działkowych. Zasilając rośliny wyłącznie Humusem Active zmniejszamy ryzyko chorób cywilizacyjnych.

  39,99 zł
  W sklepie
 • 15,99 zł W sklepie

  Ekodarpol 1l Biohumus Extra SM do warzyw nawóz sypki W pełni naturalny, gwarantuje zdrowe plony. Produkt dopuszczony do produkcji ekologicznej. Uodparnia rośliny na choroby, poprawia walory smakowe i jakościowe spożywanych warzyw.

  15,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Ekodarpol 1l Komposter w płynie przyspiesza kompostowanie Płynny środek przyspieszający kompostowanie. Rozkłada resztki organiczne z gospodarstw domowych, rolnych i ogrodniczych.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Ekodarpol 2l Komposter w płynie przyspiesza rozkład Płyn do rozcieńczania z wodą, który wspomaga rozkład resztek organicznych różnego pochodzenia (resztek pożniwnych, traw, liści, trocin, drobnych pędów, łodyg, organicznych odpadków kuchennych i innych).

  16,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 549 elementów