Nowe produkty

Nawozy Jest 461 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 461 elementów
 • 22,99 zł W sklepie

  Nawóz długo działający Róże 100 dni został skomponowany z myślą o różach, ale jego skład umożliwia zasilanie wszystkich roślin ogrodowych i balkonowych, w tym owoców i warzyw. Wystarcza na zasilenie 25 krzewów.

  22,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Nawóz do borówki 2w1, jest to nawóz jednocześnie zakwaszający podłoże i nawożący rośliny wybitnie kwasolubne, takie jak borówka amerykańska, żurawina, jagoda kamczacka oraz umiarkowanie kwasolubne, czyli rododendrony,magnolie, hortensje, azalie.

  22,99 zł
  W sklepie
 • 36,99 zł W sklepie

  Nawóz długo działający DO TRAWY Z ODCHWASZCZACZEM przeznaczony jest do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach, polach golfowych przy jednoczesnym jego nawożeniu.

  36,99 zł
  W sklepie
 • 129,99 zł W sklepie

  Nawóz długo działający do trawy z odchwaszczaczem przeznaczony jest do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach, polach golfowych przy jednoczesnym jego nawożeniu.

  129,99 zł
  W sklepie
 • 39,99 zł W sklepie

  Ampol 10kg Nawóz do trawnika antymech z żelazem granulowany. Zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe wzbogacone o zawartość żelaza. Skład oraz forma nawozu dostosowane są w taki sposób,aby prawidłowy wzrost traw, zapewniał szybkie uzupełnienie wolnych miejsc powstałych po wyparciu mchu.

  39,99 zł
  W sklepie
 • 37,99 zł W sklepie

  Nawóz na borówki amerykańskiej 10kg jest granulowanym, wieloskładnikowym nawozem nieorganicznym. Regularne stosowanie nawozu zwiększa plonowanie, wybarwienie oraz poprawia walory smakowe owoców.

  37,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Uniwersalny, granulowany nawóz azotowy o szybkim działaniu. Może być stosowana na wszystkie gleby, pod wszystkie rośliny, przedsiewnie i pogłównie. Saletra amonowa oferowana jest w postaci białych lub lekko kremowych granulek.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 39,99 zł W sklepie

  Nawóz do iglaków 10kg to granulowany, nawóz nieorganiczny o niskiej zawartości chlorków, przez co posiada właściwości zakwaszające glebę. Nawóz poprzez swój skład i formę jest dostosowany do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków drzew i krzewów

  39,99 zł
  W sklepie
 • 39,98 zł 47,04 zł -15% W sklepie

  Nawóz uniwersalny Biopon przeznaczony jest do zasilana wszystkich gatunków roślin ogrodowych. Można nim zasilać drzewa i krzewy liściaste i iglaste, drzewa i krzewy owocowe, rośliny ozdobne, warzywa i trawniki wieloletnie jak również nowo założone.

  39,98 zł 47,04 zł -15%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 75,99 zł W sklepie

  Nawóz do iglaków przeznaczony do nawożenia wszystkich odmian iglaków oraz innych roślin kwaśnolubnych. Stosować co dwa miesiące w okresie od wczesnej wiosny do końca lipca, rozsypując granulat pod koronami drzew i krzewów.

  75,99 zł
  W sklepie
 • 81,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy mineralny nawóz na trawnik z dodatkiem żelaza. Skład nawozu został dostosowany do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków traw. Wpływa na prawidłowy wzrost i krzewienie roślin, co zapobiega porastaniu mchu i zachwaszczeniu.

  81,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz mineralny do begonii, którego odpowiednio zbilansowany skład zapewnia   intensywny   wzrost   roślin.   Obecność   fosforu   przedłuża   okres kwitnienia  i  stymuluje  powstawanie  pąków  kwiatowych.  

  6,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł 24,99 zł -20% W sklepie

  Kreda Wapno Kredowe ekologiczne jest bezwzględnie, najszybciej odkwaszającym nawozem wapniowo-węglanowym, pozwalającym na utrzymanie odpowiedniego pH w glebie. Kreda nawozowa podnosi pH średnio o 1-1,5 w okresie od 3 miesięcy do 1 roku. Można stosować przez cały rok.

  19,99 zł 24,99 zł -20%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Wygodny aplikator do szybkiej regeneracji roślin doniczkowych wykazujących oznaki chorobowe lub niedoboru makro czy mikroelementów. Po czterech tygodniach odżywiania system korzeniowy rośliny się wzmocni, w następstwie czego liście będą bardziej sprężyste i nabiorą wyrazistego zielonego koloru.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Nawóz w aplikatorze do zasilania epifitów / storczyków, np.: phalaenopsis, dendrobium, catleya. Wygodny aplikator do szybkiej regeneracji storczyków i podłoża, specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat do regeneracji wszystkich odmian storczyków.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Florum Strong to wyjątkowa odżywka witaminowa do wszystkich roślin w postaci wygodnego w użyciu aplikatora. Po czterech tygodniach odżywiania zapewnia dobrą kondycję systemu korzeniowego, obfite kwitnienie i soczyście zielone liście.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Eliksir Duo jest preparatem o podwójnym działaniu. Aplikator jest dwuczęściowy, gdzie w jednej komorze znajduje się odżywka, a w drugiej regenerator, które zasilają roślinę jednocześnie powodując szybsze działanie.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Eliksir do pelargonii i innych roślin balkonowych Biopon jest innowacyjnym preparatem przeznaczonym do zasilania pelargonii i innych kwiatów balkonowych. Specjalnie dobrany skład odżywki zapewnia wyjątkowo długie i obfite kwitnienie, intensywne wybarwienie kwiatów oraz zdrowy wygląd liści.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 3,39 zł W sklepie

  Eliksir  jest preparatem o podwójnym działaniu. Aplikator jest dwuczęściowy, gdzie w jednej komorze znajduje się odżywka, a w drugiej regenerator, które zasilają roślinę jednocześnie powodując szybsze odzyskanie przez nią dobrej kondycji.

  3,39 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Jeden aplikator zaopatruje roślinę w niezbędne substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Eliksir do pelargonii i innych roślin balkonowych dostarcza roślinom podstawowy pokarm, niezbędny do prawidłowego wzrostu i kwitnienia.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Geranium Strong to wyjątkowa odżywka do wszystkich roślin balkonowych w postaci wygodnego w użyciu aplikatora. Po czterech tygodniach odżywiania zapewnia dobrą kondycję systemu korzeniowego, obfite kwitnienie i soczyście zielone liście.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Biopon z mikoryzą to wieloskładnikowy nawóz w postaci pałeczek, przeznaczony do wszystkich rodzajów roślin doniczkowych i balkonowych. Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędnych  składników  pokarmowych.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za...

  3,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędnych  składników  pokarmowych.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za  procesy  kwitnienia.  Opakowanie  daje możliwość wielokrotnego, wygodnego wyciągania kolejnych pałeczek. AZOT 10%, FOSFOR 6%, POTAS 6% z...

  3,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Uniwersalne pałeczki nawozowe XXL Biopon to długo działający nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do zasilania wszystkich roślin domowych, zarówno kwitnących jak i zielonych. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom prawidłowy wzrost, intensywniejszą  zieleń i barwę kwiatów.

  3,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 461 elementów