Nawozy Jest 459 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 459 elementów
 • 19,99 zł 24,99 zł -20% W sklepie

  Kreda Wapno Kredowe ekologiczne jest bezwzględnie, najszybciej odkwaszającym nawozem wapniowo-węglanowym, pozwalającym na utrzymanie odpowiedniego pH w glebie. Kreda nawozowa podnosi pH średnio o 1-1,5 w okresie od 3 miesięcy do 1 roku. Można stosować przez cały rok.

  19,99 zł 24,99 zł -20%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Wygodny aplikator do szybkiej regeneracji roślin doniczkowych wykazujących oznaki chorobowe lub niedoboru makro czy mikroelementów. Po czterech tygodniach odżywiania system korzeniowy rośliny się wzmocni, w następstwie czego liście będą bardziej sprężyste i nabiorą wyrazistego zielonego koloru.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Nawóz w aplikatorze do zasilania epifitów / storczyków, np.: phalaenopsis, dendrobium, catleya. Wygodny aplikator do szybkiej regeneracji storczyków i podłoża, specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat do regeneracji wszystkich odmian storczyków.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Florum Strong to wyjątkowa odżywka witaminowa do wszystkich roślin w postaci wygodnego w użyciu aplikatora. Po czterech tygodniach odżywiania zapewnia dobrą kondycję systemu korzeniowego, obfite kwitnienie i soczyście zielone liście.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Eliksir Duo jest preparatem o podwójnym działaniu. Aplikator jest dwuczęściowy, gdzie w jednej komorze znajduje się odżywka, a w drugiej regenerator, które zasilają roślinę jednocześnie powodując szybsze działanie.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Eliksir do pelargonii i innych roślin balkonowych Biopon jest innowacyjnym preparatem przeznaczonym do zasilania pelargonii i innych kwiatów balkonowych. Specjalnie dobrany skład odżywki zapewnia wyjątkowo długie i obfite kwitnienie, intensywne wybarwienie kwiatów oraz zdrowy wygląd liści.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 3,39 zł W sklepie

  Eliksir  jest preparatem o podwójnym działaniu. Aplikator jest dwuczęściowy, gdzie w jednej komorze znajduje się odżywka, a w drugiej regenerator, które zasilają roślinę jednocześnie powodując szybsze odzyskanie przez nią dobrej kondycji.

  3,39 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Jeden aplikator zaopatruje roślinę w niezbędne substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Eliksir do pelargonii i innych roślin balkonowych dostarcza roślinom podstawowy pokarm, niezbędny do prawidłowego wzrostu i kwitnienia.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Geranium Strong to wyjątkowa odżywka do wszystkich roślin balkonowych w postaci wygodnego w użyciu aplikatora. Po czterech tygodniach odżywiania zapewnia dobrą kondycję systemu korzeniowego, obfite kwitnienie i soczyście zielone liście.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Biopon z mikoryzą to wieloskładnikowy nawóz w postaci pałeczek, przeznaczony do wszystkich rodzajów roślin doniczkowych i balkonowych. Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędnych  składników  pokarmowych.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za...

  3,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Każda  pałeczka  dostarcza  roślinom  niezbędnych  składników  pokarmowych.  Zawarty w  nawozie  azot  stanowi  element  budowy  roślin,  fosfor  wpływa  na  ich  prawidłowy wzrost,  potas  natomiast  odpowiada  za  procesy  kwitnienia.  Opakowanie  daje możliwość wielokrotnego, wygodnego wyciągania kolejnych pałeczek. AZOT 10%, FOSFOR 6%, POTAS 6% z...

  3,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Uniwersalne pałeczki nawozowe XXL Biopon to długo działający nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do zasilania wszystkich roślin domowych, zarówno kwitnących jak i zielonych. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom prawidłowy wzrost, intensywniejszą  zieleń i barwę kwiatów.

  3,99 zł
  W sklepie
 • 4,29 zł W sklepie

  Pałeczki nawozowe, to długo działający nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do roślin domowych. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom prawidłowy wzrost i intensywniejszą  zieleń.

  4,29 zł
  W sklepie
 • 4,39 zł W sklepie

  Pałeczki nawozowe XXL Biopon to długo działający nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do zasilania wszystkich roślin domowych kwitnących. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają roślinom prawidłowy wzrost.

  4,39 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Wapno ogrodnicze uniwersalne Biopon odkwasza glebę stwarzając dobre warunki wegetacji dla roślin lubiących podłoże zasadowe, bielenie zaś chroni korę drzew i krzewów przed nagrzaniem, i co za tym idzie zapobiega pękaniu kory.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Nawóz do kaktusów Biopon jest kombinacją składników w proporcjach idealnych do pielęgnacji tych roślin. Zbilansowany skład nawozu pobudza kaktusy i inne sukulenty do  prawidłowego wzrostu  i pobudzają do kwitnienia.

  3,99 zł
  W sklepie
 • 5,69 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny do zielonych roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Zwiększona zawartość azotu gwarantuje bujną zieleń. Specjalnie dobrany skład stymuluje intensywny wzrost roślin.

  5,69 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Preparat do stosowania doglebowego i dolistnego. Stymuluje wzrost roślin wpływając na wielkość i jakość plonu oraz zwiększenie masy roślin. Poprawia witalność i ukorzenianie roślin już od pierwszych faz wzrostu.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 30,99 zł W sklepie

  Biopon nawóz zagęszczający trawę Zielony Dywan, to wieloskładnikowy nawóz do pielęgnacji trawników, na których wystąpiły puste miejsca między kępami.

  30,99 zł
  W sklepie
 • 32,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz przeznaczony do pielęgnacji trawników zachwaszczonych. Jego specjalny skład umożliwia szybkie pozbycie się niepożądanych chwastów.

  32,99 zł
  W sklepie
 • 32,99 zł W sklepie

  Nawóz do trawnika zapobiegający żółknięciu traw, spowodowanemu niedoborem składników mineralnych, zwłaszcza żelaza. Brak żelaza ogranicza także przyswajanie pozostałych składników odżywczych z podłoża.

  32,99 zł
  W sklepie
 • 29,99 zł W sklepie

  Nowoczesny nawóz wieloskładnikowy przeznaczony do pielęgnacji trawników. Starannie opracowany skład zapewnia trawie prawidłowy wzrost, gęstość oraz soczystą zieleń.

  29,99 zł
  W sklepie
 • 29,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny do trawników, którego idealnie zbilansowany skład zapewnia soczystą zieleń traw przez cały sezon. Zawarty w nawozie azot przyspiesza wzrost trawy,  tworząc jednolitą murawę.

  29,99 zł
  W sklepie
 • 30,99 zł W sklepie

  Istotnym elementem pielęgnacji krzewów iglastych jest zasilenie podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne do utrzymania  właściwego poziomu kwasowości gleby.

  30,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 459 elementów