Nawozy Jest 500 produktów.

na stronę
Pokazuje 385 - 408 z 500 elementów
 • 4,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz mineralny do pielęgnacji wszystkich gatunków storczyków. Dostarcza im komplet niezbędnych do wegetacji składników odżywczych.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny opracowany specjalnie do wszystkich odmian pelargonii. Zawartość azotu wydłuża okres działania nawozu, dzięki czemu nie trzeba nawozić roślin codziennie. Potas natomiast, pobudza rośliny do obfitego kwitnienia.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 5,39 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz mineralny do bonsai. Zawiera wszystkie niezbędne składniki mineralne do prawidłowej uprawy tych niezwykłych roślin, zapewnia roślinom optymalny wzrost i zdrowy wygląd.

  5,39 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Naturalnym siedliskiem większości odmian storczyków jest wilgotny las tropikalny. Dla prawidłowego wzrostu i rozwoju oraz obfitego kwitnienia tych roślin niezbędna jest odpowiednia wilgotność (specyficzny mikroklimat).

  8,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Nawóz mineralny zawiera składniki pokarmowe w ilościach i formach szczególnie dostosowanych do wymagań pokarmowych krzewów kwitnących, bylin oraz roślin wieloletnich a także jednorocznych kwiatów rabatowych. 

  8,99 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Do uzyskania trwałej, zwartej darni i pięknej zieleni traw konieczne jest systematyczne nawożenie trawnika od wczesnej wiosny do jesieni. FruktoVit PLUS może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb, zarówno przy zakładaniu trawników, jak również do nawożenia trawników wieloletnich. 

  23,99 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Hydrożel + Ukorzeniacz do kwiatów balkonowych zawiera dużą ilość fosforu, który jest niezbędny do ukorzeniania oraz nawóz startowy. Granulki hydrożelu wiążą wodę i są w stanie chłonąć i oddawać ją wielokrotnie.

  16,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Storczyki to bardzo piękne rośliny pochodzące z wilgotnych lasów tropikalnych. W ich pielęgnacji szczególnie ważne jest utrzymywanie prawidłowej wilgotności otoczenia oraz korzeni.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Fruktovit służy do uzyskania trwałej, zwartej darni i pięknej zieleni traw konieczne jest systematyczne nawożenie trawnika od wczesnej wiosny do jesieni. Nawóz zawiera składniki pokarmowe w ilościach i formach dostosowanych do wymagań pokarmowych wszystkich gatunków traw, szczególnie do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Nawóz zawiera zestaw składników pokarmowych w odpowiednich proporcjach niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju szeregu grup roślin takich jak: warzywa oraz drzewa i krzewy owocowe,  kwiaty ogrodowe, drzewa i krzewy ozdobne, trawniki. 

  8,99 zł
  W sklepie
 • 7,69 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania datury (bieluń,  trąba  anielska) - rośliny o bardzo  dużych  potrzebach  pokarmowych. Odpowiednio  dobrane  składniki  odżywcze  gwarantują  jej  prawidłowy  rozwój.

  7,69 zł
  W sklepie
 • 10,69 zł W sklepie

  Nawóz interwencyjny jest w 100% rozpuszczalny w wodzie. Przeznaczony do nawożenia doglebowego i dolistnego pomidorów. Zwiększona ilość potasu, gwarantuje zdrowy wzrost i obfite zbiory. Szczególnie zaleca się stosowanie nawozu przy słabo rosnących roślinach, małej ilości kwiatów, a co za tym idzie niskich plonach.

  10,69 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz do zasilania roślin doniczkowych w okresie jesienno – zimowym. Regularnie stosowany wpływa na lepsze wykorzystanie małej ilości światła oraz wspomaga odporność na przesuszone powietrze.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 5,39 zł W sklepie

  Pałeczki nawozowe  do roślin zielonych to łatwo przyswajalny przez rośliny wieloskładnikowynawóz mineralny z mikroelementami. Nawóz zapewni roślinom zdrowy wygląd, soczyste wybarwienie liści i prawidłowy wzrost.

  5,39 zł
  W sklepie
 • 5,39 zł W sklepie

  Pałeczki nawozowe  do storczyków to łatwo przyswajalny przez rośliny wieloskładnikowynawóz mineralny z mikroelementami. Nawóz zapewni roślinom zdrowy wygląd oraz długotrwałe i obfite kwitnienie.

  5,39 zł
  W sklepie
 • 14,95 zł W sklepie

  Orchid Strong to specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich odmian storczyków. Specjalna formuła pobudza, wzmacnia i przedłuża kwitnienie.

  14,95 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Stosowanie nawozu mineralnego do storczyków przyspiesza rozwój pąków kwiatowych oraz zapewnia intensywne wybarwienie kwiatów oraz zdrowy wygląd liści.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 18,99 zł W sklepie

  Eliksir Duo do storczyków nadaje się do zasilania wszystkich odmian tych pięknych kwiatów. To innowacyjny preparat, który dostarcza im cennych substancji odżywczych i działa aż przez 4 tygodnie. Zapewnia zdrowy wygląd i obfite kwitnienie.

  18,99 zł
  W sklepie
 • 3,39 zł W sklepie

  Eliksir Duo do storczyków Biopon nadaje się do zasilania wszystkich odmian tych pięknych kwiatów. To innowacyjny preparat, który dostarcza im cennych substancji odżywczych i działa aż przez 4 tygodnie. Zapewnia zdrowy wygląd i obfite kwitnienie.

  3,39 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Eliksir do storczyków Biopon nadaje się do zasilania wszystkich odmian tych pięknych kwiatów. To innowacyjny preparat, który dostarcza im cenne substancje odżywcze i działa aż przez 4 tygodnie. Poprawia ich wygląd i kondycję.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 5,99 zł W sklepie

  Substral w pałeczkach do wszystkich roślin zielonych jest bardzo wygodnym w użyciu nawozem o unikalnej formule Vital Activ, która zapewnia roślinom zdrowy rozwój i ładny wygląd.

  5,99 zł
  W sklepie
 • 4,29 zł W sklepie

  Łatwy w stosowaniu nawóz, przeznaczony do wzmacniania roślin osłabionych żerowaniem  szkodników  lub  przebytymi chorobami. Sprawia, że rośliny odzyskują siłę i sprężystość oraz ładny, zdrowy wygląd.

  4,29 zł
  W sklepie
 • 4,29 zł W sklepie

  Skondensowany nawóz w wygodnej formie tabletek przeznaczony do wszelkich roślin kwitnących.   Zapewnia szybkie i precyzyjne nawożenie. Zawarte w tabletkach składniki mineralne stymulują wzrost roślin, zapewniają zdrowy wygląd oraz obfite kwitnienie.

  4,29 zł
  W sklepie
 • 4,29 zł W sklepie

  Tabletki nawozowe Biopon to bardzo wygodna forma nawożenia - Wystarczy odpowiednią ilość tabletek (uzależnioną od średnicy doniczki) wcisnąć w ziemię, a następnie regularnie podlewać roślinę. Składniki pokarmowe uwalniane są stopniowo.

  4,29 zł
  W sklepie
Pokazuje 385 - 408 z 500 elementów