Nowe produkty

Nawozy Jest 461 produktów.

na stronę
Pokazuje 385 - 408 z 461 elementów
 • 6,69 zł W sklepie

  Kompletny nawóz o wysokiej zawartości składników mineralnych, dostosowany do wymagań pokarmowych wszystkich odmian truskawek i poziomek.

  6,69 zł
  W sklepie
 • 5,99 zł W sklepie

  Wysokowydajny, doskonale przyswajalny przez rośliny, łatwo rozpuszczalny w wodzie nawóz, przeznaczony do zasilania roślin za każdym podlewaniem przez cały okres wegetacyjny. 

  5,99 zł
  W sklepie
 • 5,99 zł W sklepie

  Przez ostatnich kilka lat zachwycają nas zwisające z balkonów, tarasów, różnorodnych kwietników i pojemników przepiękne surfinie, petunie czy miliony dzwonków. Piękne barwy kwiatów i liści zawdzięczamy odpowiedniej pielęgnacji tych roślin.

  5,99 zł
  W sklepie
 • 8,69 zł W sklepie

  Wygodny w użyciu preparat przeznaczony do poprawiania estetyki roślin. Świetnie sprawdza się w domach przy pielęgnacji roślin doniczkowych. Polecany również do nabłyszczania bukietów i kompozycji kwiatowych.

  8,69 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Hydronawóz 4w1 to zestaw 4 składników zapewniających optymalne nawożenie i nawodnienie roślin doniczkowych. Dostarcza składniki odżywcze natychmiast po zastosowaniu, a następnie uwalnia je stopniowo aż do 5 miesięcy.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy granulat o jednolitej konsystencji (kompletny skład w każdej granulce) do nawożenia doglebowego. Brak azotu hamuje przyrost trawnika, aby przy  dłuższych  okresach  ciepła  nie  wymagał  koszenia.   

  7,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz regulujący kwasowość podłoża odpowiednio do potrzeb azalii, rododendronów i różaneczników. Wysoka zawartość potasu wpływa na ogólny wygląd rośliny, a fosfor przedłuża kwitnienie i stymuluje powstawanie pąków kwiatowych.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz przeznaczony do pielęgnacji trawników zachwaszczonych. Jego specjalny skład umożliwia szybkie pozbycie się niepożądanych chwastów. Zawartość azotu wpływa na intensywny wzrost trawy, tym samym uniemożliwiając  wzrost chwastów.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz przeznaczony do pielęgnacji trawników zachwaszczonych. Jego specjalny skład umożliwia szybkie pozbycie się niepożądanych chwastów. Zawartość azotu wpływa na intensywny wzrost trawy,  uniemożliwiając tym samym wzrost chwastów.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Niezbędny, gdy wygląd trawnika wskazuje na jego osłabienie i wymaga pilnej interwencji. Zwiększona ilość azotu pobudza do wzrostu, co w połączeniu z odpowiednią częstotliwością koszenia wzmocni efekt odnawiania się murawy.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Nowoczesny, wieloskładnikowy nawóz płynny o unikalnej kompozycji składników. Zawarty w nawozie  potas wpływa na prawidłowe owocowanie i dojrzewanie warzyw. Odpowiednio dobrana zawartość azotu przyczynia się do optymalnego wzrostu i rozwoju.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 6,39 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny do surfinii. Odpowiednio dobrane proporcje makro i mikroelementów  zapewniają optymalny wzrost roślin. Idealnie dobrana zawartość potasu pobudza je do obfitego kwitnienia.

  6,39 zł
  W sklepie
 • 6,19 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy   nawóz   mineralny   odpowiedni   dla   większości   roślin. Zwiększona zawartość azotu gwarantuje bujną zieleń. Specjalnie dobrany skład wpływa na intensywny wzrost roślin.

  6,19 zł
  W sklepie
 • 5,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy   nawóz   mineralny   do   wszystkich   roślin   domowych, balkonowych  i  tarasowych i ogrodowych.  Odpowiednio  dobrane  proporcje  azotu,  fosforu i potasu zapewniają optymalny wzrost i kwitnienie roślin.

  5,99 zł
  W sklepie
 • 11,19 zł W sklepie

  Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do zasilania ozdobnych roślin kwitnących doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Regularnie stosowany stymuluje rozwój pąków, zapewnia długie i obfite kwitnienie.

  11,19 zł
  W sklepie
 • 11,19 zł W sklepie

  Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do zasilania wszystkich rodzajów ozdobnych roślin zielonych. Odpowiednio zbilansowany skład nawozu zapewnia im doskonałą kondycję i piękny wygląd.

  11,19 zł
  W sklepie
 • 11,19 zł W sklepie

  Nowoczesny i wyjątkowo wydajny nawóz mineralny, przeznaczony do całorocznego zasilania ozdobnych roślin domowych, balkonowych i tarasowych. Wydłuża okres kwitnienia, wzmacnia system korzeniowy i poprawia ogólną kondycję roślin.

  11,19 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz wspomagający proces ukorzeniania sadzonek półzdrewniałych. Zawiera wszystkie składniki odżywcze, które są niezbędne do szybkiego wytworzenia silnego i zdrowego systemu korzeniowego.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz wspomagający proces ukorzeniania sadzonek zielnych. Zawiera wszystkie składniki odżywcze, które są niezbędne do szybkiego wytworzenia silnego i zdrowego systemu korzeniowego.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 85,99 zł W sklepie

  Regularne stosowanie nawozu z serii Florovit powoduje intensywny wzrost roślin, szybsze i bardziej okazałe kwitnienie oraz piękne i dorodne owocowanie. Zwiększają się również o 10% plony.

  85,99 zł
  W sklepie
 • 26,99 zł W sklepie

  Naturalne wapno ogrodnicze powstałe z przerobu skał wapiennych. Proces granulowania przebiega z dodatkiem wody, bez chemicznych środków wiążących. Wzbogacone jest magnezem, który pełni pierwszoplanową rolę w procesie fotosyntezy i jest materiałem do powstawania chlorofilu w roślinie.

  26,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Nawóz przeznaczony jest do zasilania drzew i krzewów iglastych u których pojawiły się brunatne przebarwienia igieł. Objawy te świadczą o braku magnezu w roślinie.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 34,99 zł W sklepie

  Obornik granulowany to znakomity naturalny nawóz ogrodniczy, który powstał z odchodów bydlęcych. Zalecany jest do wszelkiego rodzaju upraw warzywnych, ogrodniczych, i sadowniczych, w tym także do roślin ozdobnych, doniczkowych, iglaków i trawników.

  34,99 zł
  W sklepie
 • 25,99 zł W sklepie

  Kompletny nawóz forte mineral zawiera składniki mineralne, w ilościach dostosowanych do wymagań pokarmowych roślin iglastych. Regularne nawożenie zapewnia intensywny wzrost roślin, podnosi ich odporność na suszę i zmniejsza przebarwienie igieł w okresie zimowym.   

  25,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 385 - 408 z 461 elementów