Nawozy roślin ogrodowych, kwiatów, traw, iglaków - sklep

Jeśli pragniesz szczycić się zielonym i pięknie kwitnącym ogrodem, zajrzyj do działu Nawozy. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne środki do odżywiania różnych gatunków roślin. Posiadamy zarówno mineralne, jak i w pełni naturalne i ekologiczne preparaty. Posiadamy środki do nawożenia roślin ogrodowych, domowych, zielonych, kwitnących, traw, iglaków czy trawników. Możemy pochwalić się naprawdę ogromnym wyborem nawozów – w naszej ofercie znajdziesz produkty wielu znanych i renomowanych producentów, takich jak BIOPON, SUBSTRAL CZY FLOROVIT. W naszym sklepie oferujemy nawozy w formie zarówno granulatu, jak i płynu, a także rozpuszczalnego proszku. Różnorodne pojemności butelek i pudełek pozwalają naszym Klientom wybrać odpowiadającą im formę i objętość preparatów. Skorzystaj ze sprawdzonych i wypróbowanych przez wielu klientów metod nawożenia, dzięki którym możesz cieszyć się bujną trawą, kolorowymi grządkami czy obfitymi zbiorami w swoim warzywniku.

Nawozy Jest 459 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 459 elementów
 • 25,99 zł W sklepie

  Specjalny nawóz przeznaczony do stosowania razem z siewem nasion. Zwiększa ilość kiełkujących nasion, wspomaga wzrost młodej rośliny i nie powoduje wypalenia.

  25,99 zł
  W sklepie
 • 89,99 zł W sklepie

  Substral 5kg Nawóz długo działający do ogrodu róże i kwiaty 100 dni został skomponowany z myślą o różach, ale jego skład umożliwia zasilanie wszystkich roślin ogrodowych i balkonowych, w tym owoców i warzyw.

  89,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz granulowany o obniżonej zawartości chlorków, regulujący kwasowość podłoża odpowiednio do potrzeb tui i cyprysów. Dostarcza roślinom niezbędne składniki odżywcze i utrzymuje w dobrej kondycji przez cały rok.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 5,49 zł W sklepie

  Nawóz mineralny przeznaczony do większości roślin uprawianych w pojemnikach i donicach. Zawarta w nim formuła składników mineralnych aktywuje rośliny do zrównoważonego wzrostu.

  5,49 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Agrecol 1,2l Nawóz organiczno mineralny do datur bielunia Bio Natura. Bielun, jest rośliną o pięknych, trąbkowatych kwiatach. Odpowiednio pielęgnowana młoda roślina w ciągu roku może osiągnąć wysokość 2m. Należy roślinie zapewnić odpowiednie nawożenie.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Naturalny nawóz do pomidorów i papryki jest zasobny w fosforany wapnia i magnezu oraz azot. Zawarte w guano składniki wpływają na poprawę gospodarki wodnej roślin oraz zwiększają ich odporność na choroby i szkodniki. Makro i mikroelementy są naturalnego pochodzenia w związku z czym nie zalegają w glebie i nie zachodzi ryzyko przenawożenia.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Łatwo przyswajane przez rośliny składniki zawarte w  nawozie, wspomagają tworzenie się zawiązków owoców, istotnie zwiększając plony. Proporcje składu gwarantują nieodkładanie się w częściach jadalnych szkodliwych związków mineralnych.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Bogaty w mikroelementy koncentrat do wszystkich roślin domowych i balkonowych, zarówno zielonych, jak i kwitnących. Specjalna formuła Vital Activ z dodatkiem żelaza sprzyja bujnemu wzrostowi i kwitnieniu roślin.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 48,99 zł W sklepie

  Nawóz do ogrodu Substral Osmocote przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich roślin ogrodowych: kwiatów, bylin, owoców, warzyw, drzew i krzewów oraz iglaków.

  48,99 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Nawóz interwencyjny Magiczna Siła przeciw chlorozie, czyli groźnej chorobie drzew i krzewów spowodowanej najczęściej brakiem niektórych składników pokarmowych, np. żelaza lub magnezu. Objawia się ona żółknięciem igieł i liści.

  16,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Nawóz długo działający Róże 100 dni został skomponowany z myślą o różach, ale jego skład umożliwia zasilanie wszystkich roślin ogrodowych i balkonowych, w tym owoców i warzyw. Wystarcza na zasilenie 25 krzewów.

  22,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Nawóz do borówki 2w1, jest to nawóz jednocześnie zakwaszający podłoże i nawożący rośliny wybitnie kwasolubne, takie jak borówka amerykańska, żurawina, jagoda kamczacka oraz umiarkowanie kwasolubne, czyli rododendrony,magnolie, hortensje, azalie.

  22,99 zł
  W sklepie
 • 36,99 zł W sklepie

  Nawóz długo działający DO TRAWY Z ODCHWASZCZACZEM przeznaczony jest do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach, polach golfowych przy jednoczesnym jego nawożeniu.

  36,99 zł
  W sklepie
 • 129,99 zł W sklepie

  Nawóz długo działający do trawy z odchwaszczaczem przeznaczony jest do zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach, polach golfowych przy jednoczesnym jego nawożeniu.

  129,99 zł
  W sklepie
 • 12,48 zł 15,80 zł -21% W sklepie

  Ekologiczny obornik granulowany bydlęcy 10l to znakomity naturalny nawóz ogrodniczy, który powstał z odchodów bydlęcych, jest bezpieczny dla roślin i może być stosowany na wszelkich rodzajach gleb.

  12,48 zł 15,80 zł -21%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 12,97 zł 16,42 zł -21% W sklepie

  Ekologiczny obornik kurzy 10l jest bezpieczny dla roślin. Może być stosowany na wszelkich rodzajach gleb. Obornik kurzy granulowany to znakomity naturalny nawóz ogrodniczy, który powstał z odchodów drobiu, jest bezpieczny dla roślin i może być stosowany na wszystkich rodzajach gleby. Inaczej kurzak, pomiot kurzy.

  12,97 zł 16,42 zł -21%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 39,99 zł W sklepie

  Ampol 10kg Nawóz do trawnika antymech z żelazem granulowany. Zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe wzbogacone o zawartość żelaza. Skład oraz forma nawozu dostosowane są w taki sposób,aby prawidłowy wzrost traw, zapewniał szybkie uzupełnienie wolnych miejsc powstałych po wyparciu mchu.

  39,99 zł
  W sklepie
 • 37,99 zł W sklepie

  Nawóz na borówki amerykańskiej 10kg jest granulowanym, wieloskładnikowym nawozem nieorganicznym. Regularne stosowanie nawozu zwiększa plonowanie, wybarwienie oraz poprawia walory smakowe owoców.

  37,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Uniwersalny, granulowany nawóz azotowy o szybkim działaniu. Może być stosowana na wszystkie gleby, pod wszystkie rośliny, przedsiewnie i pogłównie. Saletra amonowa oferowana jest w postaci białych lub lekko kremowych granulek.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 39,99 zł W sklepie

  Nawóz do iglaków 10kg to granulowany, nawóz nieorganiczny o niskiej zawartości chlorków, przez co posiada właściwości zakwaszające glebę. Nawóz poprzez swój skład i formę jest dostosowany do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków drzew i krzewów

  39,99 zł
  W sklepie
 • 39,98 zł 47,04 zł -15% W sklepie

  Nawóz uniwersalny Biopon przeznaczony jest do zasilana wszystkich gatunków roślin ogrodowych. Można nim zasilać drzewa i krzewy liściaste i iglaste, drzewa i krzewy owocowe, rośliny ozdobne, warzywa i trawniki wieloletnie jak również nowo założone.

  39,98 zł 47,04 zł -15%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 75,99 zł W sklepie

  Nawóz do iglaków przeznaczony do nawożenia wszystkich odmian iglaków oraz innych roślin kwaśnolubnych. Stosować co dwa miesiące w okresie od wczesnej wiosny do końca lipca, rozsypując granulat pod koronami drzew i krzewów.

  75,99 zł
  W sklepie
 • 81,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy mineralny nawóz na trawnik z dodatkiem żelaza. Skład nawozu został dostosowany do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków traw. Wpływa na prawidłowy wzrost i krzewienie roślin, co zapobiega porastaniu mchu i zachwaszczeniu.

  81,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Specjalistyczny nawóz mineralny do begonii, którego odpowiednio zbilansowany skład zapewnia   intensywny   wzrost   roślin.   Obecność   fosforu   przedłuża   okres kwitnienia  i  stymuluje  powstawanie  pąków  kwiatowych.  

  6,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 24 z 459 elementów