Dom Jest 192 produktów.

na stronę
Pokazuje 25 - 48 z 192 elementów
 • 19,99 zł W sklepie

  Produkt w postaci płynnej przeznaczony do odstraszania kun, dzików, lisów i zwierzyny płowej: jelenie, sarny, daniele oraz kretów i nornic. Preparat zabezpiecza Twoją posesję przed szkodami jakie mogą wywołać: zanieczyszczanie odchodami, zjadanie roślin ozdobnych i wyjadanie owoców.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów latających i biegających: much, prusaków, karaluchów, mrówek faraona. Fenoda może być stosowana w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, oraz fabrycznych.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Substral na mrówki uniwersalny i skuteczny preparat przeznaczony do zwalczania mrówek na ścieżkach przebiegu, w domach oraz na tarasach i podjazdach. Może być użyty w formie proszku lub roztworu wodnego.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 4,49 zł W sklepie

  Preparat do stosowania dla wszystkich roślin domowych poprzez podlewanie lub oprysk, a od wiosny do jesieni, dla każdej rośliny balkonowej, ogrodowej lub w uprawach szklarniowych oraz polnych.

  4,49 zł
  W sklepie
 • 75,99 zł W sklepie

  BIOWIN 20L BALON DO WINA GĄSIOR W KOSZU. Balony szklane wąskootworowe przeznaczone do fermentacji win, piw, miodów pitnych i do nalewek. Plastikowa, zdejmowana obudowa pozwala na dokładne umycie balonu, pełniąc jednocześnie funkcję ochrony szkła przed stłuczeniem.

  75,99 zł
  W sklepie
 • 129,99 zł W sklepie

  BIOWIN 54L BALON DO WINA GĄSIOR W KOSZU. Wykonany z wysokiej jakości szkła. Balon szklany wąskootworowy idealny dla wszystkich amatorów wyrobu domowego wina. 

  129,99 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł 31,93 zł -28% W sklepie
  Wyprzedaż!

  Kiełkownica Bio Natura naczynie do kiełkowania witaminy przez cały rok. Kiełki to młodziutkie kilkudniowe rośliny. To też źródło ogromnej ilości składników odżywczych. Kiełki można produkować z nasion wielu warzyw, np. fasoli mung, rzodkiewki, brokułu, ciecierzycy, grochu. Na dodatek można je uprawiać w domu przez okrągły rok.

  22,99 zł 31,93 zł -28%
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Karaczany, inaczej hełmce liczą dzisiaj ponad 3000 gatunków. W Polsce żyje 7 gatunków, z czego dwa najpopularniejsze, żyjące w pobliżu człowieka, to karaluchy i prusaki. Zwalczanie ich jest trudne ze względu na krótki okres rozwoju, od jaja do osobnika dorosłego.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 21,95 zł W sklepie

  Lampion do ochrony przed komarami w ogrodzie,  w altanie i na tarasie. Zabezpiecza obszar do 20 m2 przez cały okres palenia się świecy tj. ok. 6 godz.

  21,95 zł
  W sklepie
 • 16,01 zł 17,99 zł -11% W sklepie

  Owadostop jest gotowym do użycia środkiem owadobójczym przeznaczonym do zwalczania uciążliwych insektów i owadów biegających, takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, mrówki faraona i inne owady biegające.  

  16,01 zł 17,99 zł -11%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 1,1l z przykrywką  przydatny do przechowywania sypkich artykułów spożywczych np. cukru, kasz, ryżu oraz miodu, suszonych owoców, warzyw i grzybów.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 0,89 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 0,28l niski przydatny do robienia różnego rodzaju przetworów, np. dżemy, sałatki, przeciery.

  0,89 zł
  W sklepie
 • 3,49 zł W sklepie

  Szklany słój owalny typu WECK o pojemności 1,25l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

  3,49 zł
  W sklepie
 • 2,19 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 1,5l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

  2,19 zł
  W sklepie
 • 0,79 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 0,37l przydatny do robienia różnego rodzaju przetworów, np. dżemy, sałatki przeciery.

  0,79 zł
  W sklepie
 • 1,00 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 0,88l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

  1,00 zł
  W sklepie
 • 4,39 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 4l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

  4,39 zł
  W sklepie
 • 15,98 zł W sklepie

  Płyn na karaluchy skutecznie zwalcza wszelkie owady biegające. Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynach, oborach.

  15,98 zł
  W sklepie
 • 22,99 zł W sklepie

  Przenośne urządzenie przeciw komarom na baterie z wymiennym wkładem owadobójczym w formie płytki.  Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami, dzięki czemu może być stosowane w miejscach bez dostępu do prądu – na polach namiotowych i campingowych, balkonach, w ogrodach, miejscach grillowania, itp. Polecane dla wędkarzy, grzybiarzy, sportowców.

  22,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Preparat do zwalczania w pomieszczeniach owadów biegających takich jak karaluchy, prusaki, mrówki, rybiki i inne. Specjalna formuła zapewnia wielostronne działanie preparatu.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 7,59 zł W sklepie

  Środek owadobójczy w aerozolu, do zwalczania wszystkich insektów. Aktywne elektrostatycznie cząsteczki zawarte w preparacie zwiększają jego skuteczność.

  7,59 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Kulki na mole BROS chronią odzież, tkaniny oraz futra przed niszczącym działaniem moli. Nadają ubraniom przyjemny kwiatowy zapach.

  3,99 zł
  W sklepie
 • 3,99 zł W sklepie

  Preparat Kulki na mole BROS chronią odzież, tkaniny oraz futra przed niszczącym działaniem moli. Nadają ubraniom przyjemny sosnowy zapach.

  3,99 zł
  W sklepie
 • 9,69 zł W sklepie

  Jednymi z uciążliwych owadów atakujących ludzi i zwierzęta są meszki. Największe ich skupiska możemy zaobserwować w pobliżu rzek, strumieni i innych cieków wodnych, gdzie meszki się rozmnażają. Ugryzienia meszek są groźniejsze od ugryzień komara, dlatego należy stosować środki im zapobiegające.

  9,69 zł
  W sklepie
Pokazuje 25 - 48 z 192 elementów