Nowe produkty

Artykuły ogrodnicze dla domu - sklep

Asortyment sklepu ogrodniczego BIATOM.PL uwzględnia szereg potrzeb naszych klientów, które często nie są bezpośrednio związane z ogrodem, a z mieszkaniem, domem w którym na co dzień żyjemy. Oferowane produkty w naszym sklepie pochodzą od znanych i renomowanych producentów tego typu przedmiotów, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancje zakupu solidnego towaru, który posłuży im przez odpowiednio długi czas. W związku z tym, że z Domem powiązanych może być mnóstwo różnych przedmiotów, to aby ułatwić poruszanie się po ofercie naszego sklepu podzieliśmy nasz asortyment na tematyczne kategorie. Dzięki temu w sposób prosty i intuicyjny można odnaleźć to czego się potrzebuje. Dla osób, które chcą zadbać o dodatkowe efekty wizualne i estetyczne w swoim domu czy jego okolicy zgromadziliśmy specjalną ofertę w kategorii Dekoracje i ozdoby. Można tutaj także odnaleźć podkategorię grupującą oferowane przez nasz sklep znicze i wkłady do nich. Ważnym miejscem w każdym mieszkaniu czy domu jest kuchnia, gdzie często spędzamy dużo czasu podczas przygotowań posiłków i innych rzeczach. Aby ułatwić wiele z czynności tam wykonywanych można skorzystać z Przyborów kuchennych, które stanowią oddzielną kategorię produktów w naszej ofercie. Otwierając podkategorię Pojemników kuchennych mamy możliwość zobaczenia oferty towarów tylko tego rodzaju. Jeżeli zmagasz się z problemem owadów, które pojawiły się w Twoim otoczeniu, to otwierając kategorię Karaluchy, Pluskwy, Prusaki znajdziesz różnorodną gamę produktów do podjęcia walki z niechcianymi insektami.

Dom Jest 199 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 199 elementów
 • 10,99 zł W sklepie

  Preparat w postaci proszku przeznaczony do odstraszania kretów, psów i kotów. Zapach skutecznie odstrasza zwierzęta, ale nie uciążliwy dla ludzi.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Wygodny  w  użyciu  preparat  w  postaci  sprayu,  stosowany  jako  forma zabezpieczenia   przed   owadami   kłującymi, takimi jak kleszcze, komary, meszka.  Zwiększona   zawartość substancji  aktywnej  zapewnia  wyjątkowo  długą  ochronę  przed  owadami.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 27,99 zł 36,83 zł -24% W sklepie
  Wyprzedaż!

  Kiełkownica Bio Natura naczynie do kiełkowania witaminy przez cały rok. Kiełki to młodziutkie kilkudniowe rośliny. To też źródło ogromnej ilości składników odżywczych. Kiełki można produkować z nasion wielu warzyw, np. fasoli mung, rzodkiewki, brokułu, ciecierzycy, grochu. Na dodatek można je uprawiać w domu przez okrągły rok.

  27,99 zł 36,83 zł -24%
  W sklepie
 • 6,29 zł W sklepie

  Sas 450g Super Spec do rur środek do udrożniania syfonów granulat wyjątkowo skuteczny Wydajny i skuteczny granulat, który udrożnia rury kanalizacyjne. Usuwa zalegające zanieczyszczenia i niweluje nieprzyjemne zapachy.

  6,29 zł
  W sklepie
 • 15,89 zł W sklepie

  Trutka  jest  atrakcyjna  dla  gryzoni  ze  względu  na  odpowiednią  wielkość i twardość granulatu oraz specjalne dodatki smakowe. Granulki zawierają tylko substancje pokarmowe bez stosowanych w innych   trutkach wypełniaczy.

  15,89 zł
  W sklepie
 • 7,69 zł W sklepie

  Trutka  jest  atrakcyjna dla gryzoni ze względu na odpowiednią wielkość i twardość granulatu oraz specjalne dodatki smakowe. Granulki zawierają tylko substancje pokarmowe bez stosowanych w   innych trutkach wypełniaczy.

  7,69 zł
  W sklepie
 • 2,69 zł W sklepie

  Ekodarpol Biochron Pułapka na prusaki i karaluchy z atraktantem detektor Pułapka lepowa na owady biegające. Skuteczna i dyskretna. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, więc jest bezpieczna dla otoczenia i środowiska.

  2,69 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  GETOX żel na karaczany wyjątkowo skuteczny, odporny na wysychanie, wygodny i łatwy w użyciu środek na uciążliwe karaluchy i prusaki. Stanowi atrakcję pokarmową dla tych insektów.

  16,99 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów.

  16,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Pułapka lepowa z feromonem na mole odzieżowe jest to środek owadobójczy do monitorowania obecności moli ubraniowych poprzez ich odławianie. Przeznaczony do użycia w pomieszczeniach mieszkalnych, w szafach, szufladach czy skrzyniach.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 6,99 zł W sklepie

  Detektor pułapka lepowa ABC służy do wyłapywania owadów biegających w dyskretny sposób. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Jest to nietoksyczna metoda pozbycia się karaluchów, karaczanów, prusaków itp.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 13,99 zł W sklepie

  Pułapka lepowa z feromonem ABC służy do monitorowania moli spożywczych (omacnicy spichrzanki, mklika próchniczka, mklika mącznego, mklika daktylowca) poprzez ich odławianie. Nie zawiera insektycydów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

  13,99 zł
  W sklepie
 • 26,99 zł W sklepie

  ABC Pułapka lepowa na pluskwy detektor służy do monitorowania obecności pluskwy domowej poprzez jej odławianie. Skuteczna, dyskretna, bez środków chemicznych.

  26,99 zł
  W sklepie
 • 12,69 zł W sklepie

  SAS 900g Super Spec Kret do rur udrażniacz kanalizacji zlewu Mocny granulat Wydajny i bardzo skuteczny granulat, który udrożnia rury kanalizacyjne. Usuwa zalegające zanieczyszczenia i niweluje nieprzyjemne zapachy.

  12,69 zł
  W sklepie
 • 15,99 zł W sklepie

  Gotowy do użycia preparat do likwidacji pleśni, grzyba domowego, glonów z wszelkich materiałów stosowanych w budownictwie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Można stosować w zakładach produkcji wyrobów spożywczych.

  15,99 zł
  W sklepie
 • 4,29 zł W sklepie

  Wkłady olejowe do zniczy marki Bolsius Memento charakteryzuje: długi czas palenia - 5 dni wypalają się do końca nie kopcą korzystny stosunek ceny do czasu palenia.

  4,29 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Morus 0,9kg Preparat do usuwania sadzy czyszczenia pieców kominków przewodów kominowych Skuteczny preparat do czyszczenia pieców i kominków z sadzy. Bezzapachowy. Nie posiada właściwości wybuchowych ani toksycznych.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 4,99 zł W sklepie

  Sas 270g Super Spec do rur środek do udrażniania rur granulki Bardzo wydajny i skuteczny granulat, który udrożnia rury kanalizacyjne. Usuwa zalegające zanieczyszczenia i niweluje nieprzyjemne zapachy.

  4,99 zł
  W sklepie
 • 1,39 zł W sklepie

  Preparat do usuwania sadzy z pieców, kominków i innych palenisk oraz kominów. Pod wpływem wysokie temperatury zawarte w nim sole mineralne ulegają rozkładowi co powoduje szybsze spalanie sadzy i osadów smołowych nagromadzonych w paleniskach.

  1,39 zł
  W sklepie
 • 15,99 zł 17,97 zł -11% W sklepie

  Owadostop jest gotowym do użycia środkiem owadobójczym przeznaczonym do zwalczania uciążliwych insektów i owadów biegających, takich jak: prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, mrówki faraona i inne owady biegające.  

  15,99 zł 17,97 zł -11%
  Obniżka!
  W sklepie
 • 75,99 zł W sklepie

  BIOWIN 20L BALON DO WINA GĄSIOR W KOSZU. Balony szklane wąskootworowe przeznaczone do fermentacji win, piw, miodów pitnych i do nalewek. Plastikowa, zdejmowana obudowa pozwala na dokładne umycie balonu, pełniąc jednocześnie funkcję ochrony szkła przed stłuczeniem.

  75,99 zł
  W sklepie
 • 35,99 zł W sklepie

  Beczka na kapustę i ogórki marki Biowin. Jest wykonana w całości z PP i HDPE, dopuszczona do kontaktu z żywnością.Beczka posiada zakrętkę.Idealnie nadaje się do przygotowania kiszonek, takich, jak kapusta czy ogórki.

  35,99 zł
  W sklepie
 • 1,69 zł W sklepie

  Klasyczna pułapka na myszy w całości wykonana z ocynkowanej blachy. Całkowicie odporna na warunki atmosferyczne. Wzmocniona dodatkowymi elementami przytrzymującymi złapanego gryzonia.

  1,69 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Bros 90g Ziarno na myszy i szczury całe ziarna zbóż Ziarno na myszy i szczury jest bardzo skuteczne, ponieważ jest zbliżone do naturalnego pokarmu, czyli ziaren zbóż. Zaletą tej trutki jest jej opóźnione działanie i właściwości mumifikujące.

  2,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 24 z 199 elementów