Ogród Jest 1559 produktów.

na stronę
Pokazuje 1321 - 1344 z 1559 elementów
 • 6,99 zł W sklepie

  Nawóz mineralny przeznaczony do nawożenia wszystkich gatunków krzewów i drzew iglastych. Specjalna kompozycja składników zaspokaja wszystkie potrzeby pokarmowe tychże roślin.

  6,99 zł
  W sklepie
 • 14,99 zł W sklepie

  Obornik granulowany to znakomity naturalny nawóz ogrodniczy, który powstał z odchodów bydlęcych. Zalecany jest do wszelkiego rodzaju upraw warzywnych, ogrodniczych, i sadowniczych, a także do roślin ozdobnych, doniczkowych, iglaków i trawników.

  14,99 zł
  W sklepie
 • 9,89 zł W sklepie

  Obornik granulowany  to znakomity naturalny nawóz ogrodniczy, który powstał z odchodów bydlęcych. Zalecany jest do wszelkiego rodzaju upraw warzywnych, ogrodniczych i sadowniczych, a także do roślin ozdobnych, doniczkowych, iglaków i trawników.

  9,89 zł
  W sklepie
 • 23,99 zł W sklepie

  Uniwersalny nawóz  nadający się do zasilania całego ogrodu. Można go stosować do kwiatów, krzewów, warzyw lub trawy. Ma postać szybko rozpuszczalnego granulatu, dobrze się wchłania.

  23,99 zł
  W sklepie
 • 25,99 zł W sklepie

  Łatwo przyswajalny nawóz wspomagający rozwój trawy. Wzmacnia odporność na wymarzanie, zagęszcza darń, jest dostosowany do praktycznie każdego rodzaju trawy.

  25,99 zł
  W sklepie
 • 22,95 zł W sklepie

  Kurzy obornik granulowany znakomity naturalny nawóz ogrodniczy, który powstał z odchodów drobiu. Zalecany jest do wszelkiego rodzaju upraw warzywnych, ogrodniczych i sadowniczych, w tym także do roślin ozdobnych, doniczkowych, iglaków i trawników.

  22,95 zł
  W sklepie
 • 12,99 zł W sklepie

  Obornik kurzy granulowany to znakomity naturalny nawóz ogrodniczy, który powstał z odchodów drobiu. Zalecany jest do wszelkiego rodzaju upraw warzywnych, ogrodniczych i sadowniczych, w tym także do roślin ozdobnych, doniczkowych, iglaków i trawników.

  12,99 zł
  W sklepie
 • 8,99 zł W sklepie

  Wapno stanowi podstawowy składnik odżywczy, niezbędny do rozwoju roślin. Stymuluje wzrost roślin, zwiększa napowietrzenie gleby, aktywuje przyswajalność substancji odżywczych, podwyższa wartość pH gleby, działa natychmiastowo.

  8,99 zł
  W sklepie
 • 49,99 zł W sklepie

  Granulowany nawóz Azofoska przeznaczony jest do dokarmiania warzyw, trawników, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, drzew oraz krzewów owocowych i ozdobnych. Można go stosować w uprawach polowych, szklarniowych, pod osłonami i w ogrodzie.

  49,99 zł
  W sklepie
 • 29,99 zł W sklepie

  Nawóz Azofoska przeznaczony jest do dokarmiania warzyw, trawników, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, a także drzew oraz krzewów owocowych i ozdobnych. Można go stosować w uprawach polowych, szklarniowych, pod osłonami i w ogrodzie.

  29,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Granulowany nawóz 3kg Azofoska przeznaczony jest do dokarmiania warzyw, trawników, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, a także drzew i krzewów owocowych i ozdobnych. Można go stosować w uprawach polowych, szklarniowych, pod osłonami i w ogrodzie.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 20,99 zł W sklepie

  Nowoczesny  nawóz  wieloskładnikowy przeznaczony  do  pielęgnacji  trawników. Starannie  opracowany  skład  zapewnia trawie  prawidłowy  wzrost, gęstość  oraz soczystą  zieleń.  Zwiększona zawartość żelaza  nie  sprzyja  wzrostowi  mchu.

  20,99 zł
  W sklepie
 • 19,99 zł W sklepie

  Wieloskładnikowy nawóz mineralny do trawników poprzez idealnie zbilansowany skład zapewnia soczystą zieleń traw przez cały sezon. Zawarty w nawozie  azot przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc i tworzenie jednolitej zielonej murawy.

  19,99 zł
  W sklepie
 • 5,29 zł W sklepie

  Łatwy  w  użyciu  i  szybki  w  działaniu  nawóz  barwiący  do  hortensji.  Wnika w strukturę rośliny, zabarwiając jej kwiaty na niebiesko. Zapewnia równomierne rozmieszczenie koloru długo utrzymując efekt zmiany koloru.

  5,29 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Nawóz Magiczna Siła BURZA KWIATÓW SUBSTRAL do kwiatów balkonowych, a szczególnie do pelargonii. Jest nawozem szczególnie polecanym dla wszelkich roślin uprawianych w donicach na tarasach, balkonach a także w ogrodzie.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,59 zł W sklepie

  Solidny wieszak na wąż ogrodniczy wykonany z mocnego tworzywa. Posiada dodatkowe uchwyty do zawieszenia m.in. dysz zraszających czy pistoletów.  

  9,59 zł
  W sklepie
 • 43,99 zł W sklepie

  Stojak na wąż ogrodowy to użyteczny przedmiot, który ułatwi Ci pracę w ogrodzie i na działce. Wykonany został z mocnego tworzywa sztucznego oraz aluminium, dlatego jest trwały i będzie służył Ci przez długi czas. Dzięki stojakowi rozwiniesz wąż na tyle, na ile potrzebujesz i wygodnie podlejesz swoje kwiaty oraz trawnik.

  43,99 zł
  W sklepie
 • 10,39 zł W sklepie

  Zraszacz wykonany z wysokiej jakości odpornego tworzywa ABS w kształcie biedronki. Zraszacz statyczny o wygodnej obsłudze dzięki dobrze wyprofilowanym elementom.

  10,39 zł
  W sklepie
 • 10,99 zł W sklepie

  Zraszacz 8-funkcyjny na podstawie BIEDRONKA. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Specjalna podstawa w kształcie biedronki zapobiega uszkodzeniu trawnika. Obszar zraszania 14m2.

  10,99 zł
  W sklepie
 • 7,99 zł W sklepie

  Zraszacz obrotowy 3-ramienny. Wykonany z tworzywa sztucznego, na przelotowym plastikowym kolcu. Każde regulowane ramię posiada pięć otworków zraszających. Kolec posiada uniwersalny nypel. Obszar zraszania 15 m.

  7,99 zł
  W sklepie
 • 3,79 zł W sklepie

  Wysokiej jakości dysza prosta, regulowana. Wygodna i długotrwała obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Wyposażone w antypoślizgową powłokę ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. Bezstopniowa regulacja strumienia wody od ostrego  do lekkiej mgiełki z możliwością zamknięcia wody.

  3,79 zł
  W sklepie
 • 25,99 zł W sklepie

  WHITE LINE Zraszacz ręczny WATERFALL Wykonany z plastiku. Wyposażony w dźwignię do płynnej regulacji siły strumienia wody.

  25,99 zł
  W sklepie
 • 19,59 zł W sklepie

  Pistolet do zraszania wielofunkcyjny " MULTI SPRAY ". Opatentowany sposób zamykania i otwierania przepływu wody. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS. Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Dostępny w kolorze szaro-białym.

  19,59 zł
  W sklepie
 • 16,99 zł W sklepie

  Pistolet do zraszania wielofunkcyjny " SUPER SPRAY ". Opatentowany sposób zamykania i otwierania przepływu wody. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS. Testowany powietrzem na urządzeniach ciśnieniowych. Dostępny w kolorze szaro-białym.

  16,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 1321 - 1344 z 1559 elementów