Nowe produkty

Ogród Jest 1578 produktów.

na stronę
Pokazuje 49 - 72 z 1578 elementów
 • 22,99 zł W sklepie

  Ampol 5kg Nawóz do trawnika z mchem z dodatkiem żelaza granulowany niszczy mech Skład oraz forma nawozu dostosowane są w taki sposób, aby prawidłowy wzrost traw, zapewniał szybkie uzupełnienie wolnych miejsc powstałych po wyparciu mchu. 

  22,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg nawóz do trawników wieloskładnikowy granulowany nieorganiczny zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe. Skład oraz forma nawozu dostosowane są do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków traw. Opakowanie 2 kg na 50m2.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 76,99 zł W sklepie

  Ampol 25 kg nawóz do trawników wieloskładnikowy granulowany nieorganiczny zawiera składniki (azot, magnez, potas, fosfor), które są niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin trawnika. Do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków traw są dostosowane zarówno skład jak i forma nawozu. 25kg nawozu to ok. 800m2 nawożonej powierzchni trawnika.

  76,99 zł
  W sklepie
 • 38,99 zł W sklepie

  Ampol 10 kg nawóz do trawników wieloskładnikowy, nieorganiczny. Zapewni żywozieloną barwę trawnika. Wpływa na poprawę żywotności roślin. Zwiększa odporność roślin na choroby i szkodniki. Opakowanie 10 kg wystarcza 250m2 nawożonej powierzchni.

  38,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Nawóz do trawnika z mchem z dodatkiem żelaza granulowany antymech  Wieloskładnikowy, nieorganiczny nawóz granulowany. Zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe wzbogacone o zawartość żelaza.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Nawóz uniwersalny ogrodniczy o niskiej zawartości chlorków Uniwersalny, wieloskładnikowy, granulowany nawóz ogrodniczy zalecany do wszystkich upraw ogrodniczych, szczególnie wrażliwych na chlor. Optymalnie dobrane proporcje składników mineralnych zapewniają właściwy rozwój roślin.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Nawóz do kwiatów ogrodowych o niskiej zawartości chlorków Skład oraz forma nawozu dostosowane są do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków kwiatów ogrodowych, jednorocznych, dwuletnich oraz wieloletnich zapewniając prawidłowy wzrost, kwitnienie oraz wybarwienie roślin.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Nawóz do roślin kwasolubnych różaneczniki wrzosy azalie borówki Wieloskładnikowy, granulowany nawóz nieorganiczny o działaniu zakwaszającym, którego skład oraz forma dostosowane są do wymagań pokarmowych wszystkich roślin kwasolubnych tj. hortensji, wrzosów, wrzośców, borówki, rododendronów (azalii, różaneczników).

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Nawóz do hortensji nieorganiczny o działaniu zakwaszającym Nawóz na Hortensje jest wieloskładnikowym, granulowanym nawozem nieorganicznym o działaniu zakwaszającym. Zawartość makro i mikroelementów zapewni bujny wzrost, rozwój oraz obfite kwitnienie i wybarwienie roślin.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Nawóz do iglaków granulowany o niskiej zawartości chlorków Wieloskładnikowy, granulowany nawóz nieorganiczny o niskiej zawartości chlorków. Skład oraz forma nawozu dostosowane są do potrzeb pokarmowych wszystkich gatunków drzew i krzewów iglastych np. jodła, świerk, sosna, cis, jałowiec, cyprys itp.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 14,99 zł W sklepie

  Ampol 2kg Yara Mila Complex Nawóz uniwersalny granulowany bezchlorkowy Wieloskładnikowy bezchlorkowy nawóz z łatwo i szybko przyswajalnym azotem oraz doskonałym, aktywnym fosforem. Formulacja zawiera również potas, magnez i siarkę oraz mikroelementy. Wszystkie składniki są bardzo dobrze rozpuszczalne.

  14,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Goździk pierzasty wieloletni bylina nasiona kwiatów Goździk pierzasty (goździk postrzępiony) to zadarniająca bylina, należąca do rodziny goździkowatych (Caryophyllaceae), dziko rośnie jedynie w  środkowej i południowo-wschodniej w Europie. W naszym kraju, choć jest stosunkowo rzadka, rośnie głownie na niżu i u podnóży górskich.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 2,99 zł W sklepie

  Torseed 0,8g Kobea pnąca fioletowa na pergole nasiona kwiatów Kobea pnąca jest pnączem z rodziny wielosiłowatych. Pochodzi z Meksyku. Kanciaste, wiotkie i kruche pędy dorastają zazwyczaj do 3–4 m (w sprzyjających warunkach nawet do 7 m). Pierzastozłożone liście zakończone są wąsami czepnymi. Jesienią liście przebarwiają się na fioletowoczerwono.

  2,99 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 2g Kocanka mieszanka kolorów nasiona kwiatów na suche bukiety Kocanki ogrodowe (nazywane nieśmiertelnikami) to jednoroczne rośliny, osiągające wysokość do 100cm, należące do rodziny astrowatych (Asteraceae). Tworzą wzniesione, silnie rozgałęzione pędy i małe, lancetowate liście.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Mak syberyjski mieszanka nasiona kwiatów Mak syberyjski, nazywany także makiem nagołodygowym, pochodzi z Syberii i Kaukazu. Mak syberyjski to kępiasta bylina, dorastająca do 25-50 cm wysokości (a nawet więcej, w zależności od odmiany).

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 1g Malwa czarna wieloletnia byliny nasiona kwiatów Roślina kilkuletnia, tworząca w pierwszym roku uprawy rozetę liściową, kwitnie w latach następnych od czerwca do września. Kwiaty czarne, osadzone na krótkich szypułkach, o średnicy ok. 10 cm. Wysiew nasion w kwietniu wprost do gruntu.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 34,99 zł W sklepie

  Doniczka idealnie pasuje do każdego wnętrza lub na zewnątrz. Doniczki sprzedawane są wraz z wkładem.Doniczka Finezja Dłuto to efektowna doniczka plastikowa, która wyglądem przypomina naturalną rzeźbę materiałów drewnianych i kamiennych.Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale , a całość stanowi niezwykłą ozdobę.

  34,99 zł
  W sklepie
 • 54,99 zł W sklepie

  LAMELA DONICZKA FINEZJA 30x30CM DŁUTO Z WKŁADEM Rośliny w tej doniczce prezentują się wspaniale , a całość stanowi niezwykłą ozdobę. Doniczka idealnie pasuje do każdego wnętrza lub na zewnątrz. Doniczki sprzedawane są wraz z wkładem.

  54,99 zł
  W sklepie
 • 99,00 zł W sklepie

  LAMELA DONICZKA FINEZJA Z WKŁADEM 35x35CM POŁYSK Doniczka Finezja z wkładem to wyjątkowo udana tegoroczna nowość. Tworzywo, z którego wykonano osłonki jest bardzo dobrej jakości i nie wygina się, bardzo dobre wykonanie powoduje, że osłonka wygląda jak ceramiczna.

  99,00 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 1g Godecja wielkokwiatowa mieszane Marszawa nasiona kwiatów, zwana także azalią letnią lub marszawą, to roślina jednoroczna  z rodziny wiesiołkowatych (Oenotheraceae). Pochodzi z Kalifornii. Dorasta do 30-40 cm wysokości, ma łodygi proste, od dołu rozgałęzione i gęste ulistnienie. Liście mają eliptyczny bądź lancetowaty kształt.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,79 zł W sklepie

  Torseed 1g Godecja wielkokwiatowa karminowo szkarłatna azalia letnia nasiona Zwana także azalią letnią lub marszawą, to roślina jednoroczna  z rodziny wiesiołkowatych (Oenotheraceae). Dorasta do 30-40 cm wysokości, ma łodygi proste, od dołu rozgałęzione i gęste ulistnienie. Liście mają eliptyczny bądź lancetowaty kształt. Pochodzi z Kalifornii.

  1,79 zł
  W sklepie
 • 1,89 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Facelia dzwonkowata niebieska miododajna nasiona kwiatów Miododajna roślina o rozgałęzionych łodygach i dzwonkowatych kwiatach. Roślina mało wymagająca, rośnie nawet na jałowych piaskach. Facelia uprawiana jest na rabatach, ale nadaje się również do cięcia. Kolor: niebieska

  1,89 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 2g Chaber bławatek Polka dot mieszanka kolorów nasiona kwiatów Chaber bławatek to roślina jednoroczna należąca do rodziny astrowatych (Asteraceae). Dorasta do wysokości 90 cm, ma szarozielone lancetowate liście i wzniesioną łodygę. Roślina przyciąga pszczoły i inne owady. Kwitnie od maja do sierpnia.

  1,99 zł
  W sklepie
 • 1,99 zł W sklepie

  Torseed 0,5g Celozja grzebieniasta mieszanka kolorów nasiona kwiatów Celozja grzebieniasta jest rośliną jednoroczną z rodziny szarłatowatych Amaranthaceae. Dorasta do 20–50 cm wysokości. Łodygi są zrośnięte na całej długości i zakończone fantazyjnym kwiatostanem w kształcie koguciego grzebienia.

  1,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 49 - 72 z 1578 elementów