Nowe produkty

Pojemniki kuchenne na żywność, ceramiczne i plastikowe - sklep

Istotnym elementem w asortymencie sklepu ogrodniczego BIATOM.PLpojemniki kuchenne przydatne dla każdego z potrzebami przechowywania żywności. W produkty do sprzedaży zaopatrzają nas najlepsi producenci tego typu asortymentu w Polsce. W każdej kuchni pojawiają się potrzeby przechowania żywności. Czasami jest to potrzeba przechowywania produktów suchych jak np. ryż, kasza czy makaron, które gdy zachodzi potrzeba możemy użyć w części czy całości. Innym razem może być to potrzeba przechowania domowych przetworów, takich jak kompoty, dżemy, czy przetwory z warzyw. Odpowiednie produkty znajdą tu także osoby, które mają w planach kiszenie kapusty czy też produkcję domowego wina. Dlatego jeżeli masz w planach tworzenie, rozwijanie swojej przydomowej spiżarni jest to odpowiednie miejsce na znalezienie produktów w tym pomocnych. Nasza oferta jest zróżnicowana pod kątem wielkości pojemników, a także przeznaczenia użycia opakowań na produkty żywnościowe, dzięki czemu każdy zainteresowany ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Pojemniki kuchenne Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 75,99 zł W sklepie

  BIOWIN 20L BALON DO WINA GĄSIOR W KOSZU. Balony szklane wąskootworowe przeznaczone do fermentacji win, piw, miodów pitnych i do nalewek. Plastikowa, zdejmowana obudowa pozwala na dokładne umycie balonu, pełniąc jednocześnie funkcję ochrony szkła przed stłuczeniem.

  75,99 zł
  W sklepie
 • 35,99 zł W sklepie

  Beczka na kapustę i ogórki marki Biowin. Jest wykonana w całości z PP i HDPE, dopuszczona do kontaktu z żywnością.Beczka posiada zakrętkę.Idealnie nadaje się do przygotowania kiszonek, takich, jak kapusta czy ogórki.

  35,99 zł
  W sklepie
 • 0,79 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 0,314l przydatny do robienia różnego rodzaju przetworów, np. dżemy, sałatki przeciery.

  0,79 zł
  W sklepie
 • 129,99 zł W sklepie

  BIOWIN 54L BALON DO WINA GĄSIOR W KOSZU. Wykonany z wysokiej jakości szkła. Balon szklany wąskootworowy idealny dla wszystkich amatorów wyrobu domowego wina. 

  129,99 zł
  W sklepie
 • 9,99 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 1,1l z przykrywką  przydatny do przechowywania sypkich artykułów spożywczych np. cukru, kasz, ryżu oraz miodu, suszonych owoców, warzyw i grzybów.

  9,99 zł
  W sklepie
 • 0,89 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 0,28l niski przydatny do robienia różnego rodzaju przetworów, np. dżemy, sałatki, przeciery.

  0,89 zł
  W sklepie
 • 3,49 zł W sklepie

  Szklany słój owalny typu WECK o pojemności 1,25l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

  3,49 zł
  W sklepie
 • 2,19 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 1,5l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

  2,19 zł
  W sklepie
 • 0,79 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 0,37l przydatny do robienia różnego rodzaju przetworów, np. dżemy, sałatki przeciery.

  0,79 zł
  W sklepie
 • 1,00 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 0,88l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

  1,00 zł
  W sklepie
 • 4,39 zł W sklepie

  Szklany słój owalny o pojemności 4l przydatny podczas robienia różnego rodzaju przetworów, np. soki, ogórki, kompoty oraz przechowywania miodu, suszonych owoców i warzyw oraz grzybów.

  4,39 zł
  W sklepie
 • 21,99 zł W sklepie

  Beczka na kapustę i ogórki marki Biowin. Jest wykonana w całości z PP i HDPE, dopuszczona do kontaktu z żywnością.Beczka posiada zakrętkę.Idealnie nadaje się do przygotowania kiszonek, takich, jak kapusta czy ogórki.Do beczki można dopasować worek foliowy na kiszonki, który chroni wnętrze beczki przed zabrudzeniem.

  21,99 zł
  W sklepie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów