Filtruj według

Marki

Znicze i wkłady

Znicze i wkłady do zniczy - sklep

W sklepie ogrodniczym BIATOM.PL oferujemy dla Państwa także szeroki asortyment zniczy i wkładów do nich. Produkty te dostarczane są nam do sprzedaży przez najlepszych producentów takich jak na przykład BOLSIUS. W dzisiejszych czasach potrzeby klientów odnośnie zniczy są o wiele wyższe aniżeli jeszcze dobrych kilka lat temu. Nasi klienci zwracają uwagę na materiał i jakość wykonania produktów, ochronę przed wiatrem i deszczem, a także długość utrzymywania się płomienia w zniczu. Specjalnie dla nich dostępna jest w naszym sklepie szeroka oferta produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród dostępnego asortymentu można znaleźć znicze szklane o różnorodnych kształtach i wielkości, a także o wielu rożnych zdobieniach (malunki, cyrkonie, grawery, aplikacje). Dodatkowo dostępne jest wiele rodzajów wkładów do zniczy o zróżnicowanej wielkości, jak też i masie palnej, którą stanowić może wosk, parafina lub jest to wkład olejowy. Wielkość wkładu wpływa na długość palenia się danego znicza.

Znicze i wkłady do zniczy

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Wkład Olejowy Zwole1 105g 24h

Wkład Olejowy Zwole1 105g 24h Pali się jasnym płomieniem. Czas palenia zależy od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) i wynosi 24h. Używać na zewnątrz i w przeznaczonych do tego lampionach.

Cena 1,69 zł

ZNICZ ZP-08 MINI M.Z.

Znicze szklane wykonane są ze szkła z  zalewanym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 6,99 zł

ZNICZ ZP-289 ZŁOTY M.Z.

ZNICZ ZP-289 ZŁOTY M.Z. Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 6,59 zł

ZNICZ ZP-107 35CM

Znicze są szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym. Posiadają plastikowy kapturek chroniący przed wiatrem i deszczem oraz plastikową podstawkę.

Cena 10,99 zł

ZNICZ ZP-273 M.Z. 100g 26h

Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym, olejowym czy też woskowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 5,99 zł

ZNICZ ZP-35 KULKA 11CM

Znicze szklane wykonane są ze szkła z zalewanym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia. Czas palenia tych zniczy jest zróżnicowany i zależy od wielkości wkładu w nim zawartego.

Cena 1,99 zł

ZNICZ ZP-78 SERCE M.Z.

Znicze szklane wykonane są ze szkła z wymiennym wkładem parafinowym. Występują w różnych kształtach i wielkościach, mają bogatą kolorystykę oraz najróżniejsze zdobienia.

Cena 4,99 zł

Wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do plików cookies w przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć